Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej Zgadzam się
Zarejestruj się i korzystaj bezpłatnie
Podstawy programowania okienkowego w środowisku Visual Studio

O kursie

Cel kursu:

Celem kursu jest przekazanie podstawowej wiedzy z zakresu programowania obiektowego na przykładzie środowiska Visual Studio 2015 Express Edition.

Tematyka kursu

W ramach kursu omówione zostaną podstawy programowania obiektowego i środowiska Visual Studio 2015 Express Edition. Zaprezentowane zostaną przykłady obrazujące podstawowe paradygmaty obiektowości i podstawowe techniki programowania. Kurs będzie się składał z wykładów, omawiających poszczególne zagadnienia oraz ćwiczeń wykonywanych wspólnie z prowadzącym. Na bazie wykonanych ćwiczeń powstanie seria tutoriali prezentujących rozwiązania problemów.

Wszystkie przykłady zostaną wykonane w języku programowania C#. W ramach kursu zaprezentowane zostaną przykładowe rozwiązania problemów programistycznych.

Sugerowany czas pracy z kursem: 20 godz.

Struktura kursu

Kurs składa się z następujących elementów:

  1. Wprowadzenie do kursu (zeszyt PDF)
  2. 15 filmów instruktażowych
  3. Test wiedzy

Sposób realizacji kursu

Kurs jest przeznaczony do realizacji w trybie samokształcenia lub pod kierunkiem nauczyciela. Po zapoznaniu się ze wszystkimi elementami kursu oraz wykonaniu testu sprawdzającego wiedzę, uczestnik otrzymuje prawo do samodzielnego wystawienia certyfikatu potwierdzającego zrealizowanie kursu e-learningowego "Programowanie okienkowe w środowisku Visual Studio - podstawy programowania obiektowego i języka C#" przygotowanego przez Warszawską Wyższą Szkołę Informatyki.

Certyfikat potwierdzający realizację kursu

certyfikat

O wykładowcy

Mgr inż. Andrzej Ptasznik jest wykładowcą w Warszawskiej Wyższej Szkole Informatyki z zakresu: baz danych, języków i paradygmatów programowania, projektów zespołowych oraz przetwarzań rozproszonych. Prowadzi również warsztaty projektowania baz danych i integracji usług. W latach 2010-2012 prowadził szkolenia z zakresu Baz Danych w ramach projektu Informatyka +.