Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej Zgadzam się
Zarejestruj się i korzystaj bezpłatnie
Strukturalnie czy obiektowo – czyli droga do sukcesu

O kursie

Cel kursu:

Celem kursu jest przekazanie uczestnikom wiedzy z zakresu programowania obiektowego.

Tematyka kursu

Programowanie obiektowe to nie tylko znajomość składni języka programowania - przede wszystkim to sposób myślenia o rozwiązywanym problemie. W kursu omówiony i zrealizowany zostanie przykładowy program, który dobrze wyjaśnia i pozwala zrozumieć jedną z podstawowych cech programowania obiektowego – hermetyzację.

  1. Klasa to podstawa
  2. Symulacja ruchu, czyli szaleństwo na ekranie

Struktura kursu

Kurs składa się z następujących elementów:

1.  Prezentacja PowerPoint do kursu - w formacie .ppt,
2.  Pliki dodatkowe (np. pliki, na których będą wykonywane ćwiczenia, wersje instalacyjne programów potrzebnych do realizacji ćwiczeń),
3.  Filmy instruktażowe (np. ilustrujące wykonanie ćwiczeń zawartych w podręczniku)
4.  Test z pytaniami sprawdzającymi wiedzę

Sposób realizacji kursu

Kurs jest przeznaczony do realizacji w trybie samokształcenia lub pod kierunkiem nauczyciela. Po zapoznaniu się ze wszystkimi elementami kursu oraz wykonaniu testu sprawdzającego wiedzę, uczestnik otrzymuje prawo do samodzielnego wystawienia certyfikatu potwierdzającego zrealizowanie kursu e-learningowego „Strukturalnie czy obiektowo – czyli droga do sukcesu” przygotowanego przez Warszawską Wyższą Szkołę Informatyki.

Certyfikat potwierdzający realizację kursu

certyfikat

O wykładowcy
Mgr inż. Andrzej Ptasznik jest wykładowcą w Warszawskiej Wyższej Szkole Informatyki z zakresu: Baz danych, Języków i paradygmatów programowania, Projektów zespołowych, Przetwarzaniach rozproszonych. Prowadzi również warsztaty projektowania baz danych i integracji usług. W latach 2010-2012 prowadził szkolenia z zakresu Baz Danych w ramach projektu Informatyka +.