Wyniki konkursu Grand IT Test 2018

2018.06.08
Kategoria: Aktualności

Zakończyła się trwająca kilka miesięcy kolejna edycja zawodów w rozwiązywaniu testów. Do zawodów przystąpiły 1532 osoby. Grand IT Test był wyzwaniem "długodystansowym dlatego tym bardziej gratulujemy wszystkim, którzy postanowili spróbować niezależnie od wyniku "na mecie".

Zachęcamy do zapoznania się z wynikami,

Komunikat Jury konkursu "Razem tworzymy IT Szkołę" z dnia 7 czerwca 2018

2018.06.07
Kategoria: Aktualności

Na tegoroczną edycję konkursu „Razem tworzymy IT Szkołę” nadesłano 1028 prac. Wszystkim uczestnikom konkursu jak również osobom, które wzięły udział w głosowaniu bardzo dziękujemy.

Jury konkursu postanowiło przyznać trzy równorzędne nagrody oraz jedną nagrodę specjalną. Cztery nagrody zostały przyznane autorom prac, które zwyciężyły w głosowaniu internautów.

pokaż więcej

„Twoje prawa w RODO” – Nowy kurs w IT Szkole

2018.05.28

„Twoje prawa w RODO” – Nowy kurs w IT Szkole

RODO to słowo, które u niektórych, zwłaszcza przedsiębiorców, wywołuje szybsze bicie serca. Kryje się pod nim konieczność wprowadzenia nowych mechanizmów zbierania i przetwarzania danych. Unijny wymóg przykładania większej wagi do sposobu przetwarzania danych osobowych może kojarzyć się przedsięwzięciem porównywalnym do wyprawy kosmicznej. Katarzyna Kujawa z Zespołu IT Szkoła przygotowała dla Was kurs, który przybliży tę tajemną wiedzę z punktu widzenia użytkownika.

Serdecznie zapraszamy!

„Twoje prawa w RODO”

Zwiastun:

„Wizerunek w sieci” – nowy kurs w IT Szkole

2018.05.21

„Wizerunek w sieci” – nowy kurs w IT Szkole

Na pewno niejednokrotnie zamieszczaliście swoje zdjęcia na różnych portalach społecznościowych. Ale czy zastanawialiście się kiedyś jak chronić swój wizerunek w sieci? Jego ochrona obowiązuje nie tylko w świecie rzeczywistym. Zachęcamy do poznania przepisów, które pozwolą zadbać o to również w wirtualnym świecie.

W kursie znajdziecie także praktyczne wskazówki jak zarządzać swoim profilem w mediach społecznościowych tak, aby w sposób świadomy podawać informacje o sobie i kreować swój wizerunek w Internecie.

IT Szkoła serdecznie zaprasza - Wizerunek w sieci

Ranking IT Szkoła 2018 - Maj

2018.05.15
Kategoria: Aktualności

Przekazujemy wyniki Rankingu IT Szkoła 2018 za miesiąc Maj. Ranking sporządzany na podstawie pomiaru aktywności udziału uczniów szkół ponadgimnazjalnych w poszczególnych kategoriach działań programu: kursach dla uczniów, wszechnicy informatycznej, konkursach IT oraz akademickich kołach naukowych. Ranking jest sporządzany w układzie ogólnopolskim oraz wojewódzkim dla wszystkich szkół zarejestrowanych w programie.

Ranking IT Szkoła 2018