Korzystaj bezpłatnie
Założenia programu

IT Szkoła to platforma edukacyjna z nieograniczonym dostępem do bezpłatnych zasobów z zakresu technologii informacyjno-komunikacyjnych (ICT).

Kto może korzystać z zasobów?

Uczniowie i nauczyciele szkół ponadpodstawowych, a także każdy, kto chce podwyższyć kompetencje cyfrowe, a tym samym wzmocnić swoją pozycję na rynku pracy. Poziom materiałów jest zróżnicowany, dlatego adresowane są one zarówno do osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z informatyką, jak również do tych, którzy chcą utrwalić lub uzupełnić już zdobytą wiedzę.

Zasoby

W IT Szkole masz do dyspozycji kursy e-learningowe, konkursy oraz wykłady, a wszystkie dostępne na platformie materiały są BEZPŁATNE po zalogowaniu.

W ramach bezpłatnych kursów znajdziesz u nas

SKRYPTY
skrypty
PREZENTACJE
MULTIMEDIALNE
prezentacje
FILMY
filmy
TESTY
testy
MATERIAŁY
DODATKOWE
materialy dodatkowe

Certyfikacje

W IT Szkole istnieje możliwość wygenerowania automatycznego certyfikatu po pozytywnym ukończeniu każdego kursu (bezpłatnie), a także otrzymania autoryzowanego imiennego certyfikatu potwierdzającego uzyskanie kompetencji cyfrowych w ramach zrealizowanych kursów (opcja odpłatna). Jeśli jesteś zainteresowany jego uzyskaniem więcej informacji znajdziesz tu: szczegółowe zasady certyfikacji.

Współpraca ze szkołami

Cele jakie chcemy realizować w ramach współpracy ze szkołami ponadpodstawowymi to:

• podwyższanie kompetencji ICT uczniów, niezbędnych do dalszego kształcenia na studiach wyższych, podjęcia zatrudnienia lub potrzeb samokształcenia
  • podwyższanie kompetencji nauczycieli w zakresie wybranych obszarów informatyki
  • aktywizacja działań szkół na rzecz rozwoju społeczeństwa informacyjnego (wyłonienie najbardziej aktywnych szkół poprzez prowadzony ranking online).

Na najbardziej aktywne szkoły oraz uczniów i nauczycieli biorących udział w konkursach czekają atrakcyjne nagrody.

nask logo

dbnameqlabelquerytime
mysqldbSessionCALL `sessions_read`('5b2q7uqk7dejehlujnggk2vi54')0.5600
mysqldbRouterCALL `get_siteid_from_linkname`('projekt')0.4850
mysqldbcontentCALL `select_contentFromID`('22')0.4690
Query count: 3, Sum of SQL time: 1.5140
Skrypt 0 wykonał się w: 6.0310 ms.
Drogi użytkowniku
Przechodząc do serwisu poprzez kliknięcie odnośnika „Zgadzam się” wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych.

• pozwalają sprawdzić jak często odwiedzane są poszczególne strony serwisów - dane te wykorzystujemy do optymalizacji serwisów pod kątem odwiedzających;
  • umożliwiają rozpoznanie rodzaju Twojego urządzenia, dzięki czemu możemy lepiej dopasować sposób i format prezentowania treści oraz funkcjonalności serwisów;
  • poprawiają wydajność i efektywność serwisów dla korzystających.

Wykorzystywane narzędzia firm trzecich

• Google Inc.