Zarejestruj się i korzystaj bezpłatnie
Ranking IT Szkoła 2018/2019

Ranking szkół ponadgimnazjalnych IT Szkoła jest sporządzany na podstawie pomiaru aktywności udziału uczniów szkół ponadgimnazjalnych w poszczególnych kategoriach działań programu: kursach dla uczniów, wszechnicy informatycznej, konkursach IT oraz akademickich kołach naukowych. Ranking jest sporządzany w układzie ogólnopolskim oraz wojewódzkim dla wszystkich szkół zarejestrowanych w programie: Szkoły biorące udział w programie IT Szkoła.
Aktualizacje rankingu są sporządzane i prezentowane raz w miesiącu. Ranking sporządzony w czerwcu jest uznawany za podsumowanie danego roku szkolnego.

Kryteria oraz wagi pozycjonowania szkół w rankingu IT Szkoła - 2018/2019:

  1. Liczba aktywnych uczniów* w programie w odniesieniu do RLU* (14%)
  2. Liczba zrealizowanych kursów przypadających na jednego aktywnego ucznia* (6%)
  3. Liczba zrealizowanych kursów w odniesieniu do RLU* (14%)
  4. Liczba zrealizowanych wykładów video przypadających na jednego aktywnego ucznia* (6%)
  5. Liczba zrealizowanych wykładów video w odniesieniu do RLU* (11%)
  6. Średni wynik z testów uzyskany przy pierwszym “podejściu” (10%)
  7. Średni wynik z testów (6%)
  8. Konkurs Grand IT Test (10%)
  9. Udział w konkursach (22%)
  10. Zgłoszenie szkoły (1%)
*Aktywny uczeń - przypisany do grupy, utworzonej przez nauczyciela w aktualnym roku szkolnym.
*RLU - Realna liczba uczniów. źródło: System Informacji Oświatowej

Punkty rankingowe przyznawane w wyniku aktywności ucznia są zaliczane na konto szkoły, którą podał podczas rejestracji, a nie szkoły nauczyciela do którego uczeń jest przypisany. Dotyczy to sytuacji gdy opiekun ucznia (nauczyciel) pracuje w więcej niż jednej szkole lub generalnie gdy w swoich grupach posiada przypisanych uczniów z innych placówek. Dla każdego wyliczanego wskaźnika znajdowana jest szkoła z najwyższą wartością tego wskaźnika. Szkoła ta otrzymuje maksymalną wartość punktów możliwych do zdobycia dla danego wskaźnika. Pozostałe szkoły otrzymują proporcjonalnie mniej punktów ustalonych na podstawie wartości wskaźnika wyliczonej dla danej szkoły, w odniesieniu do maksymalnie uzyskanej wartości tego wskaźnika. Ranking ogólny sporządzany jest na podstawie sumy punktów dla wszystkich wskaźników.

Najbardziej aktywne szkoły oraz nauczyciele zostaną nagrodzeni zgodnie z obowiązującym Regulaminem Rankingu IT Szkoła

Archiwum:
Wyniki rankingu IT Szkoła: 2018, 2017, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012
Gala wręczenia nagród w rankingu IT Szkoła: 2016, 2015, 2014, 2013

Prezentujemy Ranking IT Szkoła sporządzony na dzień 23.10.2018
W nawiasach podano różnice pozycji w stosunku do rankingu z dnia 20.06.2018.

Filtrowanie województw:
(+10) Technikum Informatyczne Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Łodzi z/s Zduńska Wola - Komisji Edukacji Narodowej 3/5 Zduńska Wola Łódzkie
(+6) Zespół Szkół Technicznych w Międzychodzie - św. Jana Pawła II 6A Międzychód Wielkopolskie
(-1) Zespół Szkół Nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Garwolinie - Kościuszki 53 Garwolin Mazowieckie
(-1) Zespół Szkół Zawodowych nr 2 im. Powstańców Warszawy - Gen. K. Sosnkowskiego 43 Mińsk Mazowiecki Mazowieckie
(+1) Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu - Św. Ducha 1 Jarosław Podkarpackie
(+8) Technikum Zawodowe Nr 2 - Chopina 6 Lubartów Lubelskie
(-3) Zespół Szkół nr 2 w Pabianicach - Św. Jana 27 Pabianice Łódzkie
( - ) Technikum Kształcenia Zawodowego nr 1 im. mjr. F. Kozubowskiego - Stadionowa 4 Sochaczew Mazowieckie
(-4) Technikum Nr 2 w Zespole Szkół Elektronicznych - Łaska 61 Zduńska Wola Łódzkie
10 (-3) Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Skargi - Piotra Skargi 2 Pułtusk Mazowieckie
11 (+41) Technikum TEB Edukacja Piotrków Trybunalski - Polna 13/13A Piotrków Trybunalski Łódzkie
12 (+3) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 im. Jadwigi Markowej - Planty Kowalskiego 3 Ruda Śląska Śląskie
13 (+16) Zespół Szkół Licealnych - 11-go Listopada 7 Morąg Warmińsko-mazurskie
14 (+3) XVI Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie - Dunikowskiego 1 Szczecin Zachodniopomorskie
15 (+5) Zespół Szkół Rolniczych CKP w Białymstoku - ks. St. Suchowolca 26 Białystok Podlaskie
16 (-6) II Liceum Ogólnokształcące - 1 Maja 66/74 Lubartów Lubelskie
17 (+5) I Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Ziemi Michałowskiej w Brodnicy - Lidzbarska 14 Brodnica Kujawsko-pomorskie
18 (+17) Zespół Szkół Technicznych - Kościuszki 5 Rybnik Śląskie
19 (-7) Liceum Ogólnokształcących im. Bolesława Prusa - Sienkiewicza 10 Skierniewice Łódzkie
20 (+30) Diecezjalne Liceum Humanistyczne w Nysie - św. Piotra 1a Nysa Opolskie
21 (+15) Niepubliczne Technikum im. gen. Władysława Andersa w Opatowie ZDZ w Kielcach - Ćmielowska 4 Opatów Świętokrzyskie
22 (+19) Zespół Szkół Technicznych i Licealnych - Przemysłowa 21 Piechowice Dolnośląskie
23 (-7) Technikum nr 1 - 11 Listopada 20 Ostrołęka Mazowieckie
24 (+43) Zespół Szkół Nr 1 im. H. Sienkiewicza - Kościuszki 10 Łuków Lubelskie
25 (+7) Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Henryka Sienkiewicza w Szydłowcu - Zamkowa 1 Szydłowiec Mazowieckie
26 (+31) XIII Liceum Ogólnokształcące - Z.Pacanowskiej 4 Łódź Łódzkie
27 (+267) I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego w Bochni - Pl. Ks. A. Czaplińskiego 1 Bochnia Małopolskie
28 (+30) Liceum Ogólnokształcące - Szeroka 1/7 Złoczew Łódzkie
29 (-6) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tomaszowie Mazowieckim - Św. Antoniego 29 Tomaszów Mazowiecki Łódzkie
30 (+52) Powiatowy Zespół nr 3 Szkół Technicznych i Ogólnoksztalcących im. por. Stefana Jasieńskiego - Stanisławy Leszczyńskiej 8 Oświęcim Małopolskie
31 (+18) Zespół Szkół Technicznych i Licealnych - Pomorska 7 Żagań Lubuskie
32 (+86) Zespół Szkół Technicznych im. Marii Skłodowskiej-Curie - Wojska Polskiego 7 Puławy Lubelskie
33 (-12) Zespół Szkół im. Stanisława Staszica - Macieja Rataja 29 Zawiercie Śląskie
34 (+21) Zespół Szkół Nr 2 im. 9. Pułku Strzelców Konnych - Wojska Polskiego 84 Grajewo Podlaskie
35 (+31) I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie - Piłsudskiego 50 Krasnystaw Lubelskie
36 (+56) Noworudzka Szkoła Techniczna - Stara Droga 4 Nowa Ruda Dolnośląskie
37 (+16) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 - Aleja Legionów 4 Kielce Świętokrzyskie
38 (+7) III Liceum Ogólnokształcące w Piotrkowie Trybunalskim - Armii Krajowej 17 Piotrków Trybunalski Łódzkie
39 (+26) Zespół Szkół i Placówek Oświatowych im. Emila Godlewskiego w Nysie - Rodziewiczówny 1 Nysa Opolskie
40 (-14) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Koźminie Wielkopolskim - Zamkowa 1 Koźmin Wielkopolski Wielkopolskie
41 (+5) Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Czeladzi - Grodziecka 29 Czeladź Śląskie
42 (+61) Zespół Szkół Akademickich - Szosa Kisielińska 18 Zielona Góra Lubuskie
43 (+55) II Liceum Ogólnokształcące z Białoruskim Językiem Nauczania im. Bronisława Taraszkiewicza - Kopernika 4 Bielsk Podlaski Podlaskie
44 (-25) Zespół Szkół Technicznych w Mielcu - Kazimierza Jagiellończyka 3 Mielec Podkarpackie
45 (-11) Technikum Łączności - Al. Stanów Zjednoczonych 24 Warszawa Mazowieckie
46 (+20) III Liceum Ogólnokształcące - Kolberga 15 Sopot Pomorskie
46 (+141) III Liceum Ogólnokształcące im. Marii Dąbrowskiej - Łukasiewicza 11 Płock Mazowieckie
47 (-3) III Liceum Ogólnokształcące - dr Jordana 4 Wałbrzych Dolnośląskie
48 (+43) Zespół Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie - Kowalska 5 Gostynin Mazowieckie
49 (+156) Zespół Szkół im. Bolesława Podedwornego w Niećkowie - Niećkowo 63 Niećkowo Podlaskie
50 (+95) Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 - Kopernika 16A Szczecin Zachodniopomorskie
51 (-3) I Liceum Ogólnokształcące im. Marcina Kromera w Gorlicach - Marcina Kromera 1 Gorlice Małopolskie
52 (+86) Zespół Szkół nr 1 w Andrychowie - Starowiejska 22 a Andrychów Małopolskie
52 (+10) Zespól Szkół Ogólnokształcących nr 1 - Tańskiego 3 Mielec Podkarpackie
53 (+24) Zespół Szkół Nr 3 - Kościuszki 25 Wiskitki Mazowieckie
54 (+57) XLI Liceum Ogólnokształcące im. J.Lelewela - Kiwerska 3 Warszawa Mazowieckie
55 (+80) Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu - Bukowska 16 Poznań Wielkopolskie
56 (+30) I Liceum Ogólnokształcące - Partyzantów 8 Radzyń Podlaski Lubelskie
57 (-20) Zespół Szkół Elektronicznych im. Boh. Westerplatte w Radomiu - Sadkowska 19 Radom Mazowieckie
58 (+106) XLIV Liceum Ogólnokształcące im. Antoniego Dobiszewskiego - Dolna 6 Warszawa Mazowieckie
59 (+106) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Dezyderego Chłapowskiego w Witkowie - Warszawska 29 Witkowo Wielkopolskie
60 (+64) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Krośnie - Rzeszowska 10 Krosno Podkarpackie
61 (+87) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego im. Tadeusza Kościuszki w Łowiczu - Blich 10 Łowicz Łódzkie
62 (+84) Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych - Szujskiego 13 Tarnów Małopolskie
63 (+32) Technikum Mechatroniczne nr 1 - Wiśniowa 56 Warszawa Mazowieckie
64 ( - ) Technikum Technologii Cyfrowych - Niemierzyńska 17 A Szczecin Zachodniopomorskie
65 (+117) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 - Dworcowa 5 Wejherowo Pomorskie
66 (+73) I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej - Mickiewicza 3 Suwałki Podlaskie
67 (+105) Zespół Szkół nr 2 w Stargardzie Szczecińskim - Osiedle Zachód B15a Stargard Szczeciński Zachodniopomorskie
68 (+226) Technikum nr 15 im. Marii Skłodowskiej-Curie - Skwierzyńska 1-7 Wrocław Dolnośląskie
69 (+131) Technikum nr 1 - Szpitalna 10 Piaseczno Mazowieckie
70 (+18) Zespół Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino - Wojska Polskiego 1 Września Wielkopolskie
71 (+18) Technikum Elektryczne - 1000-lecia Państwa Polskiego 14 Białystok Podlaskie
71 (+34) Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych - al. Jana Pawła II 25 Jelenia Góra Dolnośląskie
72 (+28) Technikum przy ZS nr3 w Tomaszowie Lubelskim - Gen. Józefa Hallera 5 Tomaszów Lubelski Lubelskie
73 ( - ) Zespół Szkół im. Jana Kasprowicza w Jelczu-Laskowicach - Techników 26 Jelcz - Laskowice Dolnośląskie
74 (-10) II Liceum Ogólnokształcące w Legnicy - Zielona 17 Legnica Dolnośląskie
75 (-12) III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego w Suwałkach - Noniewicza 83 Suwałki Podlaskie
76 (-40) Zespół Szkół - Sienkiewicza 7 Czarna Białostocka Podlaskie
77 (+68) Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Sobolewie - Kościuszki 19 Sobolew Mazowieckie
78 (+46) Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego - Kacperskiej 6a Żyrardów Mazowieckie
79 (+94) I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego w Łęczycy - Marii Konopnickiej 13 Łęczyca Łódzkie
79 (-25) Samorządowe Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida - Wojska Polskiego 9 Stalowa Wola Podkarpackie
80 (+214) Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5; IV LO - Na Zaspę 31a Gdańsk Pomorskie
81 (-25) Zespół Szkół im. Kazimierza Jagiellończyka - Bogdanowicza 9 Łęczna Lubelskie
82 (+55) Technikum nr 5 w Krośnie - Rzeszowska 10 Krosno Podkarpackie
83 (+23) Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Miastku - Młodzieżowa 3 Miastko Pomorskie
83 (+69) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Karola F. Libelta - Plac Jana Pawła II 5 Krotoszyn Wielkopolskie
84 (+75) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 - Rzemieślnicza 6 Kalisz Wielkopolskie
85 (+56) Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Łodzi - Żeromskiego 115 Łódź Łódzkie
86 (-13) Technikum Energetyczno-Informatyczne - Długa 6 Lublin Lubelskie
87 (+62) Zespół Szkół Technicznych Im. Bohaterów Września 1939 r. w Kolbuszowej - Janka Bytnara 2 Kolbuszowa Podkarpackie
88 (-9) Zespół Szkół Technicznych w Ustroniu - 3 Maja 15 Ustroń Śląskie
89 (+18) Zespół Szkół Technicznych im. W.St. Reymonta - Długa 130 Czartajew Podlaskie
90 (-15) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 9 im. KEN w Łodzi - al. Politechniki 38 Łódź Łódzkie
91 (+102) Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych - Jagiellońska 13 Sosnowiec Śląskie
92 (-14) XXXI Liceum Ogólnokształcące - Kruczkowskiego 4 Łódź Łódzkie
93 (+201) XXIV Liceum Ogólnokształcące - Obozowa 60 Warszawa Mazowieckie
94 (+74) Technikum im. Stanisława Staszica w Białobrzegach - Żeromskiego 86 Białobrzegi Mazowieckie
95 (-27) ZS nr10 im. S.Staszica - Perzyńskiego 10 Warszawa Mazowieckie
96 (+13) Technikum Mechaniczne - Magnoliowa 8 Lublin Lubelskie
97 (+60) Zespół Szkół im. Korpusu Ochrony Pogranicza w Szydłowcu - Kościuszki 39 Szydłowiec Mazowieckie
98 (+90) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Białobrzegach - Żeromskiego 86 Białobrzegi Mazowieckie
99 (+27) Zespół Szkół im. Gen. Dezyderego Chłapowskiego - Obornicka 1 Bolechowo Wielkopolskie
100 (+125) XXIII Liceum Ogólnokształcące im. Nauczycieli Tajnego Nauczania - J. Poniatowskiego 5 Lublin Lubelskie
101 (+68) Zespół Szkół Politechnicznych "ENERGETYK" - Al. Wyzwolenia 5 Wałbrzych Dolnośląskie
102 (+192) Zespół Szkół Ekonomicznych im. M. Dąbrowskiej - 3 Maja 40/42 Międzyrzec Podlaski Lubelskie
103 (+40) Zespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Puławach - Jaworowa 1 Puławy Lubelskie
104 (+44) Powiatowy Zespół Szkół w Lędzinach - Pokoju 4 Lędziny Śląskie
105 (+101) Zespół Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych w Olsztynie - Bałtycka 37a Olsztyn Warmińsko-mazurskie
106 (+72) IV Liceum Ogólnokształcące - Saska 59 Warszawa Mazowieckie
107 (+187) Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego - Mikołowska 44 Mysłowice Śląskie
108 (-4) Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Gorzowie Wielkopolskim - Czereśniowa 4e Gorzów Wielkopolski Lubuskie
109 (+75) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Nojego w Czarnkowie - Chodzieska 29 Czarnków Wielkopolskie
110 (+26) Zespół Szkół nr 2 - Warszawska 54 Nowy Dwór Gdański Pomorskie
111 (+111) LI Liceum Ogólnokształcące - Kadrowa 5/15 Warszawa Mazowieckie
112 (+64) I Liceum Ogólnokształcące - Chopina 6 Lubartów Lubelskie
113 (+82) Zespół Szkół Budowlanych - Świerklańska 42 Rybnik Śląskie
114 (-34) Samorządowe Liceum Ogólnokształcące - M.C.Skłodowskiej 5 Opoczno Łódzkie
115 (+70) Zespół Szkół Technicznych im. gen. prof. Sylwestra Kaliskiego - Milewskiego 3B Turek Wielkopolskie
116 ( - ) Zespół Szkół Nr 3 im. Jana Kochanowskiego w Wyszkowie - Jana Matejki 9 Wyszków Mazowieckie
117 (-27) ZSP im. Wincentego Witosa - Czerska 1 Jasieniec Mazowieckie
118 (+119) Zespół Szkół Budowlano-Informatycznych im. Mikołaja Kopernika - Rybnicka 5 Żory Śląskie
119 (+126) Zespół Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości im. Jana Kilińskiego - Chopina 28 Lublin Lubelskie
120 (+42) Zespół Szkół Elektrycznych - Toruńska 77/83 Włocławek Kujawsko-pomorskie
121 (+173) Liceum Ogólnokształcące - Bolesława Prusa 10 Węgorzewo Warmińsko-mazurskie
122 (+67) Zespół Szkół im. Tadeusza Kościuszki - Trzebnicka 4 Milicz Dolnośląskie
123 (-76) Zespół Szkół im. Bohaterów Września 1939 Roku w Iławie - Kopernika 8a Iława Warmińsko-mazurskie
124 (-11) IX LO w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 6 im. Bohaterów Monte Cassino - Plac Mariacki 1 Szczecin Zachodniopomorskie
125 (-10) Zespół Szkół im. C. K. Norwida w Nowym Mieście Lubawskim - 3 Maja 24 Nowe Miasto Lubawskie Warmińsko-mazurskie
126 (-93) Zespół Szkół Zawodowych nr 1 i II Liceum Ogólnokształcące - Modrzewskiego 24 Włodawa Lubelskie
127 (-13) Zespół Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego - Budowlana 4 Mińsk Mazowiecki Mazowieckie
128 (-6) Liceum Ogólnokształcące - Warszawska 44 Wisznice Lubelskie
129 (+90) Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich - Aleja Legionów 7 Gdańsk Pomorskie
130 (-7) XXIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej - Curie - Naddnieprzańska 2/4 Warszawa Mazowieckie
131 (-3) V Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Romualda Traugutta w Radomiu - Traugutta 52a Radom Mazowieckie
132 (+91) Zespół Szkół nr 1 - 3 Maja 3 Nowy Dwór Gdański Pomorskie
133 (-13) I Liceum Ogólnokształcące im.Stefana Żeromskiego w Ełku - Piłsudskiego 3 Ełk Warmińsko-mazurskie
134 (+83) Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II - Plac Wolności 1/2 Złotów Wielkopolskie
135 (-1) I Liceum Ogólnokształcące im. Gen. J. H. Dąbrowskiego w Kutnie - Dąbrowskiego 1 Kutno Łódzkie
136 (-64) Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Religi w Gilowicach - Korfantego 38 Gilowice Śląskie
137 (+138) Zespół Szkół Artystyczno-Projektowych - Legionów 35 Tarnowskie Góry Śląskie
138 (-114) Zespół Szkół Elektronicznych - Tyrankiewiczów 2 Bolesławiec Dolnośląskie
139 (+2) I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Lublinie - al. Racławickie 26 Lublin Lubelskie
140 ( - ) Powiatowy zespół szkół ponadgimnazjalnych nr 2 - Św. Andrzeja 4 Środa śląska Dolnośląskie
141 (+63) Zespół Szkół Ogólnokształcących - Pocztowa 2 Elbląg Warmińsko-mazurskie
142 (+88) Zespół Szkół Ekonomicznych i Technicznych - Partyzantów 24 Słupsk Pomorskie
143 (+144) Zespół Szkół Techniczno-Zawodowych im. inż. Czesława Nowaka w Radzyminie - Al. Jana Pawła II 18 Radzymin Mazowieckie
144 (-68) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 - Szczecińska 60 Słupsk Pomorskie
145 (+93) Zespół Szkół nr 18 - Żeromskiego 81 Warszawa Mazowieckie
146 (-61) Zespół Szkół Nr1 we Wrocławiu - Słubicka 29-33 Wrocław Dolnośląskie
147 (-64) V Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Dąbka - Dickmana 14 Gdynia Pomorskie
148 (-64) XIV Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 9 w Białymstoku - Upalna 26 Białystok Podlaskie
149 (+145) Powiatowy Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jerzego Siwińskiego w Legionowie - Targowa 73A Legionowo Mazowieckie
149 (+145) Zespół Szkół nr 40 - Objazdowa 3 Warszawa Mazowieckie
150 (+65) Zespół Szkół Zawodowych w Brzegu Dolnym - 1-go Maja 1a Brzeg Dolny Dolnośląskie
151 (+99) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Iłowej - Pałacowa 1 Iłowa Lubuskie
152 (+51) Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie - Plac Jana z Głogowa 7 Głogów Dolnośląskie
153 (+141) Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego - Aleje Racławickie 17 Lublin Lubelskie
154 (-67) VII Liceum Ogólnokształcące - Wawelska 46 Warszawa Mazowieckie
155 (-5) Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich - os. Mielżyńskiego 5a Swarzędz Wielkopolskie
156 (+3) Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 1 w ZSE - 1000-lecia Państwa Polskiego 14 Białystok Podlaskie
157 (+56) Technikum nr 1 - Rybnicka 5 Żory Śląskie
158 (+96) Powiatowy Zespół Szkół nr 2 w Pszczynie - Szymanowskiego 12 Pszczyna Śląskie
159 (+135) I Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa w Siedlcach - Floriańska 10 Siedlce Mazowieckie
160 (-65) I Liceum Ogólnokształcące - Brukowa 2 Białystok Podlaskie
161 (+85) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 Centrum Kształcenia Ustawicznego - Byczyńska 7 Kluczbork Opolskie
162 (-34) Powiatowy Zespół Szkół - Parkowa Oborniki Śląskie Dolnośląskie
163 (+66) Zespół Szkół Mechanicznych w Gorzowie Wielkopolskim - Dąbrowskiego 32 Gorzów Wielkopolski Lubuskie
164 (+104) Technikum nr 7 - Bałtycka 37 Olsztyn Warmińsko-mazurskie
165 (-11) V Liceum Ogólnokształcące im Wspólnej Europy - Krasickiego 2 Olsztyn Warmińsko-mazurskie
165 (+129) VI Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Obrońców Helu - Głęboka 11 Gdańsk Pomorskie
165 (-14) Technikum Zawodowe Centrum Kształcenia "Nauka" - Warsztatowa 6 Piła Wielkopolskie
166 (-95) II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Reja - Gen. Wł. Sikorskiego 25 Kraśnik Lubelskie
167 (-51) Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących - Frycza-Modrzewskiego 5 Bytom Śląskie
168 (+15) Zespół Szkół Nr 3 im. Władysława Grabskiego w Kutnie - Kościuszki 24 Kutno Łódzkie
169 (-42) Zespół Szkół Ekonomicznych w Pile - Sikorskiego 18a Piła Wielkopolskie
170 (-62) XXIV Liceum Ogólnokształcące - Wodnika 57 Gdańsk Pomorskie
171 (-101) Zespół Szkół Elektroniczno - Telekomunikacyjnych - Kilińskiego 4 Leszno Wielkopolskie
172 ( - ) Liceum Ogólnokształcące im. Fryderyka Chopina - 15 Sierpnia 4 Sochaczew Mazowieckie
173 (+121) Zespół Szkół Samochodowych i Licealnych nr 1 - Szczęśliwicka 56 Warszawa Mazowieckie
174 (+38) Zespół Szkół Zawodowych - Grunwaldzka 49 Kurzętnik Warmińsko-mazurskie
175 (+36) Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących - gen J. Bema 50 Elbląg Warmińsko-mazurskie
176 (+59) Zespół Szkół Zawodowych - Wrocławska 17 Ząbkowice Śląskie Dolnośląskie
177 (+9) Technikum nr 24 w ZS nr 26 - Urbanistów 3 Warszawa Mazowieckie
178 (+112) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jaworznie - Inwalidów Wojennych 16 Jaworzno Śląskie
179 (+69) X Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi - Woronicza 8 Warszawa Mazowieckie
180 (+114) Centrum Kształcenia Ustawicznego w Siedlcach - Browarna 4 Siedlce Mazowieckie
180 (+114) II Liceum Ogólnokształcące im. Gustawa Gizewiusza w Giżycku - Sikorskiego 3 Giżycko Warmińsko-mazurskie
180 (-3) Liceum Ogólnokształcące im. KEN w Przasnyszu - Świętego Stanisława Kostki 15 Przasnysz Mazowieckie
180 (+114) Technikum Energetyczne - J.H. Dąbrowskiego 163 Poznań Wielkopolskie
180 (+114) XLIV Liceum Ogólnokształcące im. ks. Stanisława Konarskiego w Krakowie - Bernardyńska 7 Kraków Małopolskie
180 (+61) Zespół Szkół im. Ks. Dra Jana Zwierza - Mickiewicza 14 Ropczyce Podkarpackie
180 (+114) Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 Sportowe Liceum Ogólnokształcące - Słoneczna 2 Kwidzyn Pomorskie
180 (-18) Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Jana Pawła II - Z. Augusta 8 Limanowa Małopolskie
180 (+114) I Liceum Ogólnokształcące Collegium Gostomianum - Długosza 7 Sandomierz Świętokrzyskie
180 (+114) IV Liceum Ogólnokształcące - Sienkiewicza 4 Elbląg Warmińsko-mazurskie
180 (+114) LXXIV Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Narwiku - Gładka 16 Warszawa Mazowieckie
180 (+114) Technikum Transportowe - al. Zwycięstwa 194 Gdynia Pomorskie
180 (-152) Zespół Szkół Alternatywnych - Łużycka 8 Kłodzko Dolnośląskie
180 (+114) Zespół Szkół Muzycznych im. Feliksa Nowowiejskiego w Szczecinie - Staromłyńska 13 Szczecin Zachodniopomorskie
180 (+97) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Końskich - Staszica 5 Końskie Świętokrzyskie
180 (+114) Zespół Szkół Zawodowych w Brodnicy - Mazurska 28 Brodnica Kujawsko-pomorskie
180 (+108) I Liceum Ogólnokształcące w Zielonej Górze - Kilińskiego 7 Zielona Góra Lubuskie
180 (+93) Liceum Ogólnokształcące - Żeromskiego 3 Opoczno Łódzkie
180 (+114) Społeczne Liceum Ogólnokształcące TPZ - Leśmiana 1b Zgierz Łódzkie
180 (+114) X Liceum Ogólnokształcące w Krakowie - Wróblewskiego 8 Kraków Małopolskie
180 (+91) Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego w Bielawie - Stefana Żeromskiego 41 Bielawa Dolnośląskie
180 (+114) Zespół Szkół nr 9 w Bydgoszczy - Cicha 59 Bydgoszcz Kujawsko-pomorskie
180 (+76) Zespół Szkół Spożywczych, Chemicznych i Ogólnokształcących - Kraszewskiego 3 Jarosław Podkarpackie
180 (-162) CLIX Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego - Solipska 17/19 Warszawa Mazowieckie
180 (+114) II LO im. K.K. Baczyńskiego - Bugaj 3 Radomsko Łódzkie
180 (+114) Liceum Ogólnokształcące nr I im. K.I. Gałczyńskiego w Otwocku - Gen. Juliana Filipowicza 9 Otwock Mazowieckie
180 (+114) Technikum nr 1 - Piłsudskiego 36 Biała Podlaska Lubelskie
180 (-24) XXV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego - Podhalańska 2a Łódź Łódzkie
180 (-99) Zespół Szkół Licealno-Technicznych w Kluczborku - Sienkiewicza 20 Kluczbork Opolskie
180 (+114) Zespół Szkół Plastycznych im. Jacka Malczewskiego w Częstochowie - Pułaskiego 15 Częstochowa Śląskie
180 (+82) Zespół Szkół w Sokółce LO im. Mikołaja Kopernika - Mickiewicza 11 Sokółka Podlaskie
180 (+114) I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej–Curie w Starogardzie Gdańskim - Hallera 34 Starogard Gdański Pomorskie
180 (+114) IX Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny Hoffmanowej - Hoża 88 Warszawa Mazowieckie
180 (+114) Powiatowy Zespół Szkół nr 2 - Żeromskiego 2 Trzebnica Dolnośląskie
180 (+114) V Liceum Ogólnokształcące w Krakowie - Studencka 12 Kraków Małopolskie
180 (+114) Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 - Mikołaja Kopernika 16 Łomża Podlaskie
180 (+89) Zespół Szkół nr 2 - Aleja Wyzwolenia 34 Wałbrzych Dolnośląskie
180 (-140) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Niemcach - Różana 8 Niemce Lubelskie
180 (+114) ZS Technicznych i Ogólnokształcących z oddz. Integracyjnymi im. S.Staszica - Sienkiewicza 57 Białystok Podlaskie
180 (+114) II Liceum Ogólnokształcące - Narutowicza 39 Biała Podlaska Lubelskie
180 (+114) Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza - Lipowa 23 Opole Lubelskie Lubelskie
180 (+114) Technikum Ekonomiczno-Handlowe - Podwale 11 Lublin Lubelskie
180 (+114) XIV Liceum Ogólnokształcące - Wejherowska 55 Gdynia Pomorskie
180 (-68) Zespół Szkół im. J. Śniadeckiego - Parkowa 6 Pionki Mazowieckie
180 (+114) Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Jana Długosza - Jana Długosza 5 Nowy Sącz Małopolskie
180 (+114) Zespół Szkół Technicznych - ul. Złota 144A Kalisz Wielkopolskie
180 (+89) Edicus szkoła policealna i LO - Oławska 17 Wrocław Dolnośląskie
180 (+114) III Liceum Ogólnokształcące - Leszczynowa 16 Biała Podlaska Lubelskie
180 (+17) Liceum Ogólnokształcące nr VII - Krucza 49 Wrocław Dolnośląskie
180 (+29) Technikum nr 2 - Sikorskiego 21 Suwałki Podlaskie
180 (+114) Zabrzańskie Centrum Kształcenia Ogólnego i Zawodowego - Piłsudskiego 58 Zabrze Śląskie
180 (+100) Zespół Szkół Licealnych im. Bolesława Chrobrego - M. Curie-Skłodowskiej 6 Leżajsk Podkarpackie
180 (+114) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych - Kolejowa 9 Biała Rawska Łódzkie
180 (+114) Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. I Brygady Pancernej im. Bohaterów Westerplatte - Wzgórze Wolności 3 Kartuzy Pomorskie
180 (+114) I Liceum Ogólnokształcące im. St. Dubois w Koszalinie - Komisji Edukacji Narodowej 1 Koszalin Zachodniopomorskie
180 (+114) Katolickie Liceum Ogólnokształcące - Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 156 Łódź Łódzkie
180 (+114) Prywatne Liceum Sióstr Niepokalanek w Wałbrzychu - pl. M.Darowskiej 1 Wałbrzych Dolnośląskie
180 (+104) VI Liceum Ogólnokształcące - Wiktorska 30/32 Warszawa Mazowieckie
180 (+114) Zespół Szkół Ekonomicznych w Żarach - Jana Długosza 23 Żary Lubuskie
180 (+81) Zespół Szkół nr 2 im. Adama Mickiewicza w Chełmnie - Szkolna 14 Chełmno Kujawsko-pomorskie
180 (+114) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Żółkiewce - Zaburze 46 Żółkiewka Lubelskie
180 (+114) Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworznie - Promienna 65 Jaworzno Śląskie
180 (+114) II Liceum Ogólnokształcące w Radomiu - Kusocińskiego 8 Radom Mazowieckie
180 (+114) Liceum Ogólnokształcące im.Tadeusza Kościuszki - Ogrodowa 3 Krzeszowice Małopolskie
180 (+41) Technikum Mechaniczno-Elektryczne - Tadeusza Kosciuszki 98 Biłgoraj Lubelskie
180 (+60) XVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego - Smolna 30 Warszawa Mazowieckie
180 (+114) Zespół Szkół im. Św. Stanisława Kostki - Ks. Michała Słowikowskiego 6 Lublin Lubelskie
180 (+114) Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bystrzycy Kłodzkiej - ST.Sempołowskiej 13 Bystrzyca Kłodzka Dolnośląskie
180 (+114) Zespół Szkół w Głuchołazach - Kolonia Kaszubska 2 Głuchołazy Opolskie
180 (+114) I Liceum Ogólnokształcące im. M Kopernika - Sienkiewicza 74 Katowice Śląskie
180 (+114) IV Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Stanisława Żółkiewskiego w Siedlcach - Sokołowska 161B Siedlce Mazowieckie
180 (+27) Powiatowy Zespół nr 2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych - Generała Józefa Bema 8 Oświęcim Małopolskie
180 (-141) V Liceum Ogólnokształcące - Senatorska 32 Legnica Dolnośląskie
180 (+114) Zespół Szkół Ekonomicznych - Hoffmanowej 13 Rzeszów Podkarpackie
180 (+114) Zespół Szkół Nr 117 - Bema 76 Warszawa Mazowieckie
180 (-129) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Czarnem - Leśna 2 Czarne Pomorskie
180 (+114) ZS Ponadgimnazjalnych COGITO Technikum NR 1 im. Z.Herberta - Matejki 5 Siemianowice Śląskie Śląskie
180 (+78) II Liceum Ogólnokształcące - Warszawska 88 Łuków Lubelskie
180 (+114) Liceum Ogólnokształcące - p.Sulwińskiego 31 Błaszki Łódzkie
180 (+114) Technikum - Konarskiego 23 Sejny Podlaskie
180 (-78) XIII Liceum Ogólnokształcące w ZSO nr 7 w Szczecinie - Unisławy 26 Szczecin Zachodniopomorskie
180 (+114) Zespół Szkół im. inż. S. Wysockiego - Szczęśliwicka 56 Warszawa Mazowieckie
180 (+114) Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych - Kolejowa 16 Gryfów Śląski Dolnośląskie
180 (+114) Zespół Szkół Technicznych - Staszica 30 Jasło Podkarpackie
180 (+114) I Liceum Ogólnokształcące - Traugutta 1 Ostrołęka Mazowieckie
180 (+114) III Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Krakowie - os. Wysokie 6 Kraków Małopolskie
180 (+114) Liceum Ogólnokształcące w Lipsku - Zwoleńska 12 Lipsko Mazowieckie
180 (+114) Technikum nr 6 - M.Kopernika 16 Łomża Podlaskie
180 ( - ) Zespół Państwowych Ogólnokształcących Szkół Muzycznych I i II st. Nr 3 im. G. Bacewicz - Tyszkiewicza 42 Warszawa Mazowieckie
180 (+99) Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych im. Tadeusza Kościuszki - Kościuszki 23 Rybnik Śląskie
180 (-40) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Marii Konopnickiej - Biedrzychowice 20 Olszyna Dolnośląskie
180 (+63) Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 - Żytnia 5 Ryki Lubelskie
180 (+114) I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego - Okrzei 3 Błonie Mazowieckie
180 (+114) Katolickie Liceum Ogólnokształcące SPSK im. kard. Stefana Wyszyńskiego - Sienkiewicza 60 Zawiercie Śląskie
180 (+114) Publiczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej - Różyckiego 5 Łódź Łódzkie
180 (+114) VIII Liceum Ogólnokształcące - Piastowska 5 Białystok Podlaskie
180 (+40) Zespół Szkół Elektrycznych w Gorzowie Wielkopolskim - Dąbrowskiego 33 Gorzów Wielkopolski Lubuskie
180 (-16) Zespół Szkół nr 3 im. Władysława Stanisława Reymonta w Łukowie - Międzyrzecka 70 Łuków Lubelskie
180 (+52) Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych im.Stanisława Wyspiańskiego w Jeleniej Górze - Cieplicka 34 Jelenia Góra Dolnośląskie
180 (+113) Centrum Kształcenia Ustawicznego - 3 Maja 11 Przemyśl Podkarpackie
180 (+114) II Liceum Ogólnokształcące w Augustowie - al. Kardynała S. Wyszyńskiego 1 Augustów Podlaskie
180 (+114) Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki - 3 Maja 15 Gostynin Mazowieckie
180 (+97) Technikum Kinematograficzno-Komputerowe - Polna 7 Warszawa Mazowieckie
180 (+114) XVI Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego w Krakowie - os. Willowe 35 Kraków Małopolskie
180 (+62) Zespół Szkół im. Prezydenta I.Mościckiego - Inżynierska 1 Zielonka Mazowieckie
180 (+114) Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 - Orląt Śląskich 25 Gliwice Śląskie
180 (+114) Zespół Szkół Technicznych im. E. Kwiatkowskiego - Matuszczaka 7 Rzeszów Podkarpackie
180 (+114) I Liceum Ogólnokształcące - Plac Klasztorny 7 Legnica Dolnośląskie
180 (-83) III Liceum Ogólnokształcące im. płk Dionizego Czachowskiego w Radomiu - Traugutta 44 Radom Mazowieckie
180 (-138) Liceum Ogólnokształcące Zespołu Szkół im. Henryka Sienkiewicza - Wojsławska 1 Grabowiec Lubelskie
180 (-5) Technikum Nr. 3 im. Żołnierzy Armii Krajowej "Żywiciel" w Warszawie - Gen. Zajączka 7 Warszawa Mazowieckie
180 (+92) Zespół Szkół – Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej im. Mikołaja Kopernika w Rawie Mazowieckiej - Zwolińskiego 46 Rawa Mazowiecka Łódzkie
180 (+114) Zespół Szkół Mechanicznych nr 1 - Św. Trójcy 37 Bydgoszcz Kujawsko-pomorskie
180 (+114) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 1 im. Hipolita Cegielskiego w Pile - Ceglana 4 Piła Wielkopolskie
180 (-55) Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 im.5 Pułku Ułanów Zasławskich w Ostrołęce - Batalionu Czwartaków 4 Ostrołęka Mazowieckie
180 (+114) I Liceum Ogólnokształcące w Bytowie im. Bojowników o Wolność i Polskość Ziemi Bytowskiej - Gdańska 59 Bytów Pomorskie
180 (+114) Liceum Ogolnokształcące Zespołu Szkół im. Marii Skodowskiej-Curie - Grota Roweckiego 5 Działoszyn Łódzkie
180 (-50) Samorządowe Liceum Ogólnokształcące - Wyszyńskiego 2 Głogów Małopolski Podkarpackie
180 (+114) VIII Liceum Ogólnokształcące w Radomiu - Sobieskiego 12 Radom Mazowieckie
180 (+75) Zespół Szkół Gimnazjalnych i Ogólnokształcących - Kusocińskiego 1 Człuchów Pomorskie
180 (+114) Zespół Szkół Nr 4 w Jaśle - Sokoła 6 Jasło Podkarpackie
180 (+72) Zespół Szkół Sióstr Urszulanek SJK - Św. U. Ledóchowskiej 2 Pniewy Wielkopolskie
180 (-70) Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej - Piękna 7A Mińsk Mazowiecki Mazowieckie
180 (-171) III Liceum Ogólnokształcące - pl. Plac Wolności 4 Lublin Lubelskie
180 (+1) Liceum Ogólnokształcące w Bieczu - Tysiąclecia 2 Biecz Małopolskie
180 (+114) Technikum nr 3 - Legionów 47 Tomaszów Mazowiecki Łódzkie
180 (+114) Zakład Doskonalenia Zawodowego - Peowiaków 3 Zamość Lubelskie
180 (+114) Zespół Szkół Łączności - Przełajowa 4 Poznań Wielkopolskie
180 (+79) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Adama Mickiewicza - Władysława Łokietka 2 Lubań Dolnośląskie
180 (+114) Zespół Szkół Zawodowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Dynowie - Polna 3 Dynów Podkarpackie
180 (+110) I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Kielcach - Ściegiennego 15 Kielce Świętokrzyskie
180 (-167) Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. św. Franciszka z Asyżu - OO. Zbigniewa i Michała 1 Legnica Dolnośląskie
180 (+114) Publiczne Katolickie Liceum Ogólnokształcące SPSK w Opolu - Plebiscytowa 5 Opole Opolskie
180 (+114) VI Liceum Ogólnokształcące im. J. Lelewela - Podmiejska 21 Łódź Łódzkie
180 (+86) Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych - Fryderyka Skarbka 4 Legnica Dolnośląskie
180 (+114) Zespół Szkół nr 3 - Słowackiego 7 Kraśnik Lubelskie
180 (+114) Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego - Krakowska 20 Grodków Opolskie
180 (+114) Centrum Edukacji Zawodowej - Kwiatkowskiego 1 Stalowa Wola Podkarpackie
180 (+114) II Liceum Ogólnokształcące im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Białymstoku - Narewska 11 Białystok Podlaskie
180 (+114) Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika - Jakuba Starszego 6 Iłża Mazowieckie
180 (+114) Technikum Hotelarskie w Międzyzdrojach - Leśna 17 Międzyzdroje Zachodniopomorskie
180 (+114) XLVII Liceum Ogólnokształcące - Międzyborska 64/70 Warszawa Mazowieckie
180 (+114) Zespół Szkół im. Macieja Rataja w Reszlu - Łukasińskiego 3 Reszel Warmińsko-mazurskie
180 (-51) Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Opolu - K. Pułaskiego 3 Opole Opolskie
180 (+35) Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Żeromskiego - al. Niepodległości 16/18 Częstochowa Śląskie
180 (-9) I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Gnieźnie - Kostrzewskiego 3 Gniezno Wielkopolskie
180 (+114) IV Liceum Ogólnokształcące - Kosynierów Gdyńskich 8 Gorzów Wielkopolski Lubuskie
180 ( - ) Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące - Zaułek Zielony 20 Wołów Dolnośląskie
180 (-155) Technikum w Zespole Szkół nr 2 im. Jana Długosza - Traugutta 12 Wieluń Łódzkie
180 (+56) Zespół Szkół Budowlanych - Technikum nr 4 - Górnośląska 2 Żary Lubuskie
180 (+114) Zespół Szkół nr 1 - Sienkiewicza 16 Biała Piska Warmińsko-mazurskie
180 (+114) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 CKP w Garwolinie - II Armii Wojska Polskiego 20 Garwolin Mazowieckie
180 (+114) ZS Centrum Kształcenia Rolniczego - Studzieniec Studzieniec Mazowieckie
180 (+114) I Liceum Profilowane - Słowiańska 18 Brzeg Opolskie
180 (+77) Liceum Ogólnokształcące - Kościuszki 10 Głowno Łódzkie
180 (+84) Szkoła Mistrzostwa Sportowego SMS Junior Wrocław - Słubicka 29/33 Wrocław Dolnośląskie
180 (+114) XI Liceum Ogólnokształcące im. Marii Dąbrowskiej w Krakowie - os. Teatralne 33 Kraków Małopolskie
180 (-57) Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Skale - Ks.Stanisława Połetka 30 Skała Małopolskie
180 (+114) Zespół Szkół nr1 im. Gen. Jose’ de San Martin w Sierpcu - Armii Krajowej 10 Sierpc Mazowieckie
180 (+114) Zespół Szkół Techniczno-Elektronicznych - Częstochowska 99-105 Kalisz Wielkopolskie
180 (+114) CXXV Liceum Ogólnokształcące - Chłodna 36/46 Warszawa Mazowieckie
180 (+19) III Liceum Ogólnokształcące - Narutowicza 53 Inowrocław Kujawsko-pomorskie
180 (+114) Liceum Ogólnokształcące nr II im. J.Chreptowicza - Jana Rosłońskiego 1 Ostrowiec Świętokrzyski Świętokrzyskie
180 (+114) Technikum nr 2 - Sportowa 1 Ostróda Warmińsko-mazurskie
180 (-4) XXVII LO w ZS nr 10 - Biedronki 13 Lublin Lubelskie
180 (+90) Zespół Szkół Licealnych i Ekonomicznych - Stawki 10 Warszawa Mazowieckie
180 ( - ) Zespół Szkół Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa - Brzozowa 5 Kraków Małopolskie
180 (+110) Zespół Szkół Zawodowych CKU w Ornecie - 1-go Maja 20 Orneta Warmińsko-mazurskie
180 (+35) I Liceum Ogólnokształcące im. Karola Miarki - Żwirki i Wigury 25 Mikołów Śląskie
180 (-121) IV Liceum Ogólnokształcące im. Dra Tytusa Chałubińskiego - Mariacka 25 Radom Mazowieckie
180 (+114) Nova Centrum Edukacyjne Sp. z.o.o - Długa 70/71 lok.5 Gdańsk Pomorskie
180 (+114) Technikum Zawodowe w ZSP Żelechów - Piłsudskiego 45 Żelechów Mazowieckie
180 (+114) Zespół Szkół Chemicznych w Bydgoszczy - Łukasiewicza 3 Bydgoszcz Kujawsko-pomorskie
180 (+114) Zespół Szkół nr 1 im. prof. R.A. Cebertowicza - Kopernika 24/26 Głowno Łódzkie
180 (-61) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Oławie, Technikum Nr 2 - 3 Maja 18e Oława Dolnośląskie
180 (+114) ZS nr 6 - Piłsudskiego 10 Tychy Śląskie
180 (+114) II Liceum Ogólnokształcące - Orylska 9 Ciechanów Mazowieckie
180 (+114) Liceum Ogólnokształcące - Waleriana Batki 20 Komarówka Podlaska Lubelskie
180 (+114) Technikum - J.A. Komeńskiego 39 Elbląg Warmińsko-mazurskie
180 (+114) XII Liceum Ogólnokształcące - Sienna 53 Warszawa Mazowieckie
180 (-36) Zespół Szkół im. gen. Tadeusza Kutrzeby - ks.Szymańskiego 5 Oborniki Wielkopolskie
180 (+114) Zespół Szkół Ogólnokształcących - S. Dubois 28 Opole Opolskie
180 (-1) Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego - al. Politechniki 37 Łódź Łódzkie
180 (+114) I Liceum Ogólnokształcące - Mickiewicza 3 Łańcut Podkarpackie
180 (+114) IV Liceum Ogólnokształcące - Czapliniecka 96 Bełchatów Łódzkie
180 (+94) LXIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi - Urbanistów 3 Warszawa Mazowieckie
180 (-4) Technikum TEB Edukacja w Wałbrzychu - Słowackiego 7 Wałbrzych Dolnośląskie
180 (+14) Zespół Szkół Agrotechnicznych - Szczecińska 36 Słupsk Pomorskie
180 (+73) Zespół Szkół Morskich w Świnoujściu - Sołtana 2 Świnoujście Zachodniopomorskie
180 (+112) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Barlinku - Szosowa 2 Barlinek Zachodniopomorskie
180 (+114) Zespół Szkół Zawodowych Nr3 - Działkowa 10 Skierniewice Łódzkie
180 (+86) I Liceum Ogólnokształcące w Rykach - Słowackiego 12 Ryki Lubelskie
180 (+114) Liceum Ogólnokształcące - Wiejska 2 Braniewo Warmińsko-mazurskie
180 (+114) Społeczne Językowe Liceum Ogólnokształcące im. A. Einsteina - Drobiarska 2 Opole Opolskie
180 (+22) X Liceum Ogólnokształcące w Gdyni - Władysława IV 58 Gdynia Pomorskie
180 (+114) Zespół Szkół Handlowych - Kościuszki 18/20 Sopot Pomorskie
180 (+114) Zespół Szkół nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego - Harcerska 12 Jastrzębie-Zdrój Śląskie
180 (-38) Zespół Szkół Sportowych i  Ogólnokształcących im. Janusza Kusocińskiego, XII LO - Subisława 22 Gdańsk Pomorskie
180 (+103) CII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjmi - Bartnicza 2 Warszawa Mazowieckie
180 (+51) II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujezycznymi im. Św. Królowej Jadwigi w Siedlcach - B.Prusa 12 Siedlce Mazowieckie
180 (+114) Liceum Ogólnokształcące nr I im. Jana III Sobieskiego w Oławie - Plac Zamkowy 10 Oława Dolnośląskie
180 (+114) Technikum nr 1 - Długa 89/91 Zgierz Łódzkie
180 (+114) XXIII LO im. ks. Prof. J.Tischnera - Piłsudskiego 159 Łódź Łódzkie
180 (+114) Zespół Szkół im. Żołnierzy Armii Krajowej w Makowie Mazowieckim - Duńskiego Czerwonego Krzyża 7 Maków Mazowiecki Mazowieckie
180 (+114) Zespół Szkół Ogólnokształcących w Wolsztynie - Poniatowskiego 7 Wolsztyn Wielkopolskie
180 (+114) Zespół Szkół w Sieniawie - Rynek 4 Sieniawa Podkarpackie
180 (+114) I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie - Zamkowa 21 Ostrzeszów Wielkopolskie
180 (+114) IX Liceum Ogólnokształcące - Ignacego Paderewskiego 24 Łódź Łódzkie
180 (+114) Powiatowy Zespół Szkół nr 11 w Kętach - Wyspiańskiego 2 Kęty Małopolskie
180 (+114) V Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego - Polanki 130 Gdańsk Pomorskie
180 (+114) Zespół Szkół Ekonomicznych - pl. Słowiański 5 Legnica Dolnośląskie
180 (+114) Zespół Szkół nr 15 im Władysława IV - Jagiellońska 38 Warszawa Mazowieckie
180 (+114) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Międzyborzu - Wrocławska 2 Międzybórz Dolnośląskie
180 (+114) ZS Rolniczych - Parkowa Wola Osowińska Lubelskie
180 (+114) II Liceum Ogólnokształcące - Kard. Wyszyńskiego 3 Augustów Podlaskie
180 (+114) Liceum Ogólnokształcące Centrum Szkół Mundurowych w Łodzi - Klaretyńska 9 Łódź Łódzkie
180 (+114) Technikum Ekonomiczne nr 3 - Sienkiewicza 22 Chełm Lubelskie
180 (+114) XIV Liceum Ogólnokształcące - Nowowiejska 37A Warszawa Mazowieckie
180 (+16) Zespół Szkół im. J. i W. Zamoyskich w Rokietnicy - Szamotulska 24 Poznań Wielkopolskie
180 (+114) Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 - Gimnazjalna 2 Prudnik Opolskie
180 (+114) Zespół Szkół Technicznych - Rybnicka 44 Mikołów Śląskie
180 (+114) I Liceum Ogólnokształcące - Kopernika 2 Będzin Śląskie
180 (+114) III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP - Legionów 27 Gdynia Pomorskie
180 (+114) Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 - Kossaka 1a Opoczno Łódzkie
180 (+114) Technikum nr 8 im. Jana Karskiego przy Zespole Szkół nr 42 - Dzieci Warszawy 42 Warszawa Mazowieckie
180 (+114) Zespół Szkół - Techników 18 Chełm Śląski Śląskie
180 (+114) Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych w Toruniu - Św. Józefa 26 Toruń Kujawsko-pomorskie
180 (-128) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Władysława Reymonta w Bierutowie - Plac Kościelny 2 Bierutów Dolnośląskie
180 (+114) Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie - Reymonta 4b Bychawa Lubelskie
180 (+22) I Liceum Ogólnokształcące im. S. Sempołowskiej - Opolska 28 Tarnowskie Góry Śląskie
180 (+114) Jezuickie Centrum Edukacji - Piotra Skargi 10 Nowy Sącz Małopolskie
180 (+114) Prywatne Liceum Ogólnokształcące Sióstr Prezentek w Krakowie - św. Jana 7 Kraków Małopolskie
180 (-22) VI Liceum Ogólnokształcące - Warszawska 8 Białystok Podlaskie
180 (+44) Zespół Szkół Ekonomicznych im. Wincentego Stysia w Świdnicy - Księżnej Agnieszki 2 Świdnica Dolnośląskie
180 (+114) Zespół Szkół Nr 2 - Kościuszki 49 Wągrowiec Wielkopolskie
180 (+101) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Żaganiu - Gimnazjalna 13 Żagań Lubuskie
180 (+114) American School of Warsaw - ul. Warszawska 202 Bielawa Mazowieckie
180 (+114) II Liceum Ogólnokształcące - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 - Mickiewicza 32 Słupsk Pomorskie
180 (+114) Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida w Radzyminie - Konstytucji 3-go Maja 26 Radzymin Mazowieckie
180 (+114) Technikum Elektryczno-Elektroniczne - Narutowicza 12 Radomsko Łódzkie
180 (+114) XLII Liceum Ogólnokształcące - Madalińskiego 22 Warszawa Mazowieckie
180 (+99) Zespół Szkół im. Konstytucji 3 Maja - Mierosławskiego 10 Iława Warmińsko-mazurskie
180 (+114) Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 - Mickiewicza 16 Tarnów Małopolskie
180 (+114) Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących - Warszawska 35 Gliwice Śląskie
180 (0) I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego w Olkuszu - Polna 8 Olkusz Małopolskie
180 (+114) IV Liceum Ogólnokształcące im. Fryderyka Chopina w Ostrowie Wielkopolskim - Wojska Polskiego 17 Ostrów Wielkopolski Wielkopolskie
180 (+114) Policealna Szkoła Audiologii - Mokra 17 Kajetany Mazowieckie
180 (+89) Technikum ZSI - Koszalińska 9 Słupsk Pomorskie
180 (-14) Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych - Plac Londzina 3 Cieszyn Śląskie
180 (+114) Zespół Szkół Nr 1 w Sokołowie Podlaskim - Marii Skłodowskiej-Curie 24 Sokołów Podlaski Mazowieckie
180 (+28) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Tarnobrzegu - Św. Barbary 1B Tarnobrzeg Podkarpackie
180 (+114) ZS Ponadgimnazjalnych - Mazowiecka 25 Przasnysz Mazowieckie
180 (+101) II Liceum Ogólnokształcące - Ogrodowa 16 Lublin Lubelskie
180 (+114) Liceum Ogólnokształcące - Mazowiecka 47 Zawidz Kościelny Mazowieckie
180 (+114) Technikum - Gdańska 25 Lubawa Warmińsko-mazurskie
180 (+114) XIII Liceum Ogólnokształcące - Płk. Dąbka 207 Gdynia Pomorskie
180 (+114) Zespół Szkół im. Hugona Kołłątaja w Jordanowie - Kolejowa 9 Jordanów Małopolskie
180 (-79) Zespół Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych w Lubsku - Chopina 10 Lubsko Lubuskie
180 (+114) Zespół Szkół Technicznych - Jana Pawła II 126/130 Częstochowa Śląskie
180 (+114) I Liceum Ogólnokształcące - Korczaka 6 Tychy Śląskie
180 (-33) III Liceum Ogólnokształcące im. C.K.Norwida w Koninie - Szymanowskiego 5 Konin Wielkopolskie
180 (+114) Liceum Ogólnokształcące w Grójcu - Poświętne 17 Grójec Mazowieckie
180 (+114) Technikum nr 5 - Szczebrzeska 102 Zamość Lubelskie
180 (-142) Zespół Katolickich Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. bł. ks. Emila Szramka - Kobylińskiego 4 Katowice Śląskie
180 (+114) Zespół Szkół Mechaniczno - Informatycznych w Lęborku - Marcinkowskiego 1 Lębork Pomorskie
180 (+114) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II - Nadbrzeżna 3 Krynica-Zdrój Małopolskie
180 (-49) Zespół Szkół Zawodowych im. św. Jadwigi Królowej - Kazimierza Wielkiego 11 Biecz Małopolskie
180 (+99) I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Starachowicach - Radomska 37 Starachowice Świętokrzyskie
180 (+114) Katolickie Liceum Ogólnokształcące Przymierza Rodzin - Staszica 11 Garwolin Mazowieckie
180 (+114) Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr 3 z Oddziałami Dwujęzycznymi - S. Dubois 28 Opole Opolskie
180 (+114) VII Liceum Ogólnokształcące im. Zofii Nałkowskiej w Krakowie - Skarbińskiego 5 Kraków Małopolskie
180 (+114) Zespół Szkół Elektrycznych nr 1 w Krakowie - Kamieńskiego 49 Kraków Małopolskie
180 (+114) Zespół Szkół nr 3 im. prof. Oskara Langego w Szczecinie - Gen. J. Sowińskiego 1 Szczecin Zachodniopomorskie
180 (+114) Zespół Szkół Rolniczych im. Wincentego Witosa w Zarzeczu - Zarzecze 1 Zarzecze Podkarpackie
180 (+114) Centrum Kształcenia Ustawicznego - Sudecka 53 Jelenia Góra Dolnośląskie
180 (+114) II Liceum Ogólnokształcące im. prof. Kazimierza Morawskiego - Biskupa Jakuba Glazera 44 Przemyśl Podkarpackie
180 (+30) Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju - Tadeusza Kościuszki 41/43 Biłgoraj Lubelskie
180 (+114) Technikum Informatyczne im. Macieja Płażyńskiego w Pucku - 1 Armii Wojska Polskiego 2a Puck Pomorskie
180 (+114) XV Liceum Ogólnokształcące w Krakowie - al. Dygasińskiego 15 Kraków Małopolskie
180 (+114) Zespół Szkół im. Por. Józefa Sarny w Gorzycach - Żwirki i Wigury 2 Gorzyce Podkarpackie
180 (+114) Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 - Tarasa Szewczenki 10 Legnica Dolnośląskie
180 (-153) Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 3 im. Edwarda Abramowskiego - Harcerzy Września 1939 r nr 2 Katowice Śląskie
180 (+114) I Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Ignacego Kraszewskiego - Kraszewskiego 1 Biała Podlaska Lubelskie
180 (+114) IV Liceum Ogólnokształcące im. C.K. Norwida - Zwierzyniecka 9A Białystok Podlaskie
180 (-137) NOVA Centrum Edukacyjne Oddział Poznań - Półwiejska 20/7a Poznań Wielkopolskie
180 (+114) Technikum w Zespole Szkół Samorządowych w Witnicy - Traugutta 1 Witnica Lubuskie
180 (+114) Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wł.St.Reymonta - Oleksiaka Wichury 3 Sokołów Podlaski Mazowieckie
180 (+11) Zespół Szkół Nr 1 im. prof. Bolesława Krupińskiego - Kościuszki 9 Lubin Dolnośląskie
180 (+114) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Barlinku - Jeziorna 8 Barlinek Zachodniopomorskie
180 (+114) ZS Nr 4 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego - Szczęśliwicka 46 Warszawa Mazowieckie
180 (+87) I Liceum Ogólnokształcące im.Henryka Sienkiewicza w Koluszkach - Kościuszki 16 Koluszki Łódzkie
180 (+114) Liceum Katolickie w ZS Katolickich - Tarnopolska 3 Zabrze Śląskie
180 (-86) Salezjański Zespół Szkół Publicznych "Don Bosko" - Wojska Polskiego 63 Świętochłowice Śląskie
180 (+114) VIII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego - Grzegórzecka 24 Kraków Małopolskie
180 (+36) Zespół Szkół Energetycznych; XIII LO - M. Reja 25 Gdańsk Pomorskie
180 (-19) Zespół Szkół Nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Dębicy - Strumskiego 1 Dębica Podkarpackie
180 (+114) Zespół Szkół Samochodowych im. Tadeusza Kościuszki we Włocławku - Leśna 1a Włocławek Kujawsko-pomorskie
180 (+114) Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Jana Pawła II - Kolejowa 4 Zbąszynek Lubuskie
180 (+114) II Liceum Ogólnokształcące w Puławach - Kaniowczyków 9 Puławy Lubelskie
180 (+114) Liceum Ogólnokształcące im.Jana Kochanowskiego w Olecku - Kościuszki 29 Olecko Warmińsko-mazurskie
180 (+54) Technikum Mechaniczne - Broniewskiego 14 Białystok Podlaskie
180 (+114) XVIII Liceum Ogólnokształcące - Perla 11 Łódź Łódzkie
180 (+114) Zespół Szkół im. St. Staszica - Stanisława Staszica 1 Gąbin Mazowieckie
180 (+114) Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Zabrzu - Piłsudskiego 29 Zabrze Śląskie
180 (+114) Zespół Szkół Technicznych w Słupsku - Szymanowskiego 5 Słupsk Pomorskie
180 (+114) I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach - Warszawska 19 Kozienice Mazowieckie
180 (+106) Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II - Pl. Św. Andrzeja 2 Gdynia Pomorskie
180 (+114) Prywatny Zespół Szkół EDUKATOR - Kownackiego 4 Oborniki Śląskie Dolnośląskie
180 (+114) VI Liceum Ogólnokształcące - Kopernika 34 Gdynia Pomorskie
180 (+48) Zespół Szkół Elektronicznych - Hetmańska 120 Rzeszów Podkarpackie
180 (+93) Zespół Szkół nr 28 - Gen. Zajączka 7 Warszawa Mazowieckie
180 (+83) Zespół Szkół Powiatowych w Baranowie - ul. Niepodległości 27 Baranowo Mazowieckie
180 (+114) Centrum Edukacji Licealnej - Pierwszej Brygady 15a Stargard Szczeciński Zachodniopomorskie
180 (-81) II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Zduńskiej Woli - Komisji Edukacji Narodowej 6 Zduńska Wola Łódzkie
180 (+67) Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej - 1-go Maja 17 Dynów Podkarpackie
180 (+109) Technikum Fototechniczne - Spokojna 13 Warszawa Mazowieckie
180 (+114) XLV Liceum Ogólnokształcące im. R. Traugutta - Miła 26 Warszawa Mazowieckie
180 (+114) Zespół Szkół im. Leokadii Bergerowej - Kutnowska 30 Płock Mazowieckie
180 (+114) Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Gorzowie Wielkopolskim - Przemysłowa 22 Gorzów Wielkopolski Lubuskie
180 (+99) Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. K. Gzowskiego - J. Hallera 6 Opole Opolskie
180 (+114) I Liceum Ogólnokształcące im. B. Nowodworskiego w Krakowie - pl. Na Groblach 9 Kraków Małopolskie
180 (+114) IV Liceum Ogólnokształcące - Piłsudskiego 56 Olsztyn Warmińsko-mazurskie
180 (+114) LXXXIII Liceum Ogólnokształcące - Konopczyńskiego 4 Warszawa Mazowieckie
180 (+114) Technikum Transportowo-Komunikacyjne - Zemborzycka 82 Lublin Lubelskie
180 (+114) Zespół Szkół Architektoniczno-Budowlanych i Licealnych - Przyrynek 9 Warszawa Mazowieckie
180 (-6) Zespół Szkół nr 1 - Armii Krajowej 25 Kraśnik Lubelskie
180 (+14) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 - Dmowskiego 38 Piotrków Trybunalski Łódzkie
180 ( - ) Zespół Szkół Żeglugi Śródlądowej - Bohaterów Westerplatte 1 Kędzierzyn-Koźle Opolskie
180 (+114) I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Bolesława Limanowskiego - Felińskiego 15 Warszawa Mazowieckie
180 (+114) Liceum Ogólnokształcące - 15 Pułku Piechoty "Wilków" 6 Dęblin Lubelskie
180 (+114) Szkoła Delta - pl. Żołnierza Polskiego 5 Szczecin Zachodniopomorskie
180 (+114) XCIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zbigniewa Herberta - Fundamentowa 38/42 Warszawa Mazowieckie
180 (+114) Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego w Zielonej Górze - Botaniczna 66 Zielona Góra Lubuskie
180 (+99) Zespół Szkół nr. 2 im. Józefa Bema - Wójtowska 3 Milanówek Mazowieckie
180 (-87) Zespół Szkół Techniczno - Usługowych w Trzebini - Gwarków 3 Trzebinia Małopolskie
180 (+114) CVI Liceum Ogólnokształcące - Gen. Zajączka 7 Warszawa Mazowieckie
180 (+114) II LO im. R. Traugutta - Kiliskiego 62 Częstochowa Śląskie
180 (+114) Liceum Ogólnokształcące nr I im.Jana Bażyńskiego w Ostródzie - Drwęcka 2 Ostróda Warmińsko-mazurskie
180 (+114) Technikum nr 1 w Wyszkowie - I Armii Wojska Polskiego 89 Wyszków Mazowieckie
180 (+114) XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego - Polna 5 Warszawa Mazowieckie
180 (+114) Zespół Szkół Licealnych - Kopernika 4 Ustrzyki Dolne Podkarpackie
180 (+114) Zespół Szkół Plastycznych im. Józefa Brandta w Radomiu - Grzecznarowskiego 13 Radom Mazowieckie
180 (+114) Zespół Szkół w Strzegomiu - Krótka 6 Strzegom Dolnośląskie
180 (+91) I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Radomiu - Żeromskiego 10 Radom Mazowieckie
180 (-47) IX Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego - Żeromskiego 31 Gdynia Pomorskie
180 (+114) Powiatowy Zespół Szkół w Bieruniu - Granitowa 130 Bieruń Śląskie
180 (-150) V LO im. WŁ. Broniewskiego - Jankego 65 Katowice Śląskie
180 (+114) Zespół Szkół Ekonomicznych im. bł. Ks. Romana Sitki w Mielcu - Warszawska 1 Mielec Podkarpackie
180 (+114) Zespół Szkół nr 2 - Długa 10 Nowy Dwór Mazowiecki Mazowieckie
180 (+114) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sycowie - Daszyńskiego 42 Syców Dolnośląskie
180 (-10) ZSO nr 2 im. G.Morcinka - Jankowskiego 22 Ruda Śląska Śląskie
180 (+114) II Liceum Ogólnokształcące - Trzebnicka 4 Milicz Dolnośląskie
180 (-16) Liceum Ogólnokształcące - Os. Piastowskie 17 Nowa Ruda Dolnośląskie
180 (+64) Technikum - Piłsudskiego 51 Sochaczew Mazowieckie
180 (+114) XII Liceum Ogólnokształcące - al. Racławickie 7 Lublin Lubelskie
180 (+114) Zespół Szkół im. Bohaterów Narwiku - Gładka 16 Warszawa Mazowieckie
180 (+102) Zespół Szkół Ogólnokształcących - Staszica 5 Stalowa Wola Podkarpackie
180 (+114) Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych - Chorzowska 5 Gliwice Śląskie
180 (+114) Futura Inżynieria (studium policealne – technik informatyk) - Policealna Szkoła dla Dorosłych - Widok 5/7/9 Warszawa Mazowieckie
180 (+114) III Liceum Ogólnokształcące - Pałacowa 2/1 Białystok Podlaskie
180 (+114) Liceum Ogólnokształcące nr XIII - Gen. Józefa Haukego-Bosaka 33-37 Wrocław Dolnośląskie
180 (+114) Technikum nr 3 - Koszykowa 1 Ełk Warmińsko-mazurskie
180 (-63) ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO - Podwale 13 Warszawa Mazowieckie
180 (+114) Zespół Szkół Licealnych w Słubicach - Bohaterów Warszawy 3 Słubice Lubuskie
180 (+114) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych i Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 3 - Broniewskiego 16 Piotrków Trybunalski Łódzkie
180 (+18) Zespół Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego - Al. Tysiąclecia 12 Pułtusk Mazowieckie
180 (+114) I Liceum Ogólnokształcące w Krotoszynie - Kołłątaja 1 Krotoszyn Wielkopolskie
180 (+114) Liceum Ogólnoksztacące - Wyczółkowskiego 10 Ryki Lubelskie
180 (+114) Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej - Wyścigowa 31 Lublin Lubelskie
180 (-119) VIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi - Ks. J. Popiełuszki 8 Siedlce Mazowieckie
180 ( - ) Zespół Szkół Gospodarczych - Królewiecka 128 Elbląg Warmińsko-mazurskie
180 (+114) Zespół Szkół nr 5 w Korbielowie - Beskidzka 40 Korbielów Śląskie
180 (+46) Zespół Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Słupsku - Banacha 10 Słupsk Pomorskie
180 (+114) Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wołowie - T. Kościuszki 27 Wołów Dolnośląskie
180 (+114) II Liceum Ogólnokształcące w Wałczu - Bydgoska 52 Wałcz Zachodniopomorskie
180 (-149) Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne nr 43 - Wóycickiego 1/3 Warszawa Mazowieckie
180 (+114) Technikum nr 1 - Szkolna 1 Świdnik Lubelskie
180 (+114) XXI Liceum Ogólnokształcące Integracyjne w Bydgoszczy - Adama Grzymały-Siedleckiego 11 Bydgoszcz Kujawsko-pomorskie
180 (+114) Zespół Szkół im. Z. Chmielewskiego - Spółdzielcza 17 Nałęczów Lubelskie
180 (+111) Zespół Szkół Ogólnokształcących w Jaworznie - Towarowa 61 Jaworzno Śląskie
180 (-13) Zespół Szkół w Rabce - Zdroju - Kościuszki 9 Rabka Zdrój Małopolskie
180 (-106) I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej- Curie - Sadowa 11 Sokołów Podlaski Mazowieckie
180 (+114) IV LO im. B. Krzywoustego - Faustyna Piaska 5 Płock Mazowieckie
180 (+114) Powiatowy Zespół Szkół nr 1 - Wojska Polskiego 17 Trzebica Dolnośląskie
180 (+114) V Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego w Białymstoku - Miodowa 5 Białystok Podlaskie
180 (+114) Zespół Szkół Ekonomicznych - Sobieskiego 6 Starogard Gdański Pomorskie
180 (+114) Zespół Szkół nr 12 w Gorzowie Wielkopolskim - Śląska 20 Gorzów Wielkopolski Lubuskie
180 (+114) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Drezdenku - Konopnickiej 2 Drezdenko Lubuskie
180 (+114) ZS Ponadgimnazjalnych im. AK Obwodu "Głuszec" - Piotra Skargi 12 Grójec Mazowieckie
180 (+114) II Liceum Ogólnokształcące - Kościuszki 36/38 Suwałki Podlaskie
180 (+114) Liceum Ogólnokształcące - Bolesława Prusa 13 Nałęczów Lubelskie
180 (+114) Technikum "LIDER" w Lublinie - Radziwiłłowska 5 Lublin Lubelskie
180 (+80) XIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. płk. L. Lisa-Kuli - Oszmiańska 23/25 Warszawa Mazowieckie
180 (-20) Zespół Szkół im. J. i W. Zamoyskich - Szamotulska 24 Rokietnica Wielkopolskie
180 (+114) Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Bolesławcu - Komuny Paryskiej 6 Bolesławiec Dolnośląskie
180 (+114) Zespół Szkół Technicznych - Graniczna 2 Chełm Lubelskie
180 (+114) I Liceum Ogólnokształcące - Konopnickiej 16 Zambrów Podlaskie
180 (+12) III Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Olsztynie - Sybiraków 3 Olsztyn Warmińsko-mazurskie
180 (+114) Liceum Ogólnokształcące w Pionkach - Aleje Lipowe 23 Pionki Mazowieckie
180 ( - ) Technikum nr 8 im. Jana Karskiego (Zespół Szkół nr 42) - Dzieci Warszawy 42 Warszawa Mazowieckie
180 (+114) Zespół Szkół - Lubelska 37 Sokołów Małopolski Podkarpackie
180 (+114) Zespół Szkół Mechanicznych - Jagiellońska 32 Kielce Świętokrzyskie
180 (+114) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Marii Skłodowskiej - Curie - Wojska Polskiego 67/69 Oleśnica Dolnośląskie
180 (+114) Zespół Szkół Zawodowych nr 1 - Górska 39 Nowy Dwór Mazowiecki Mazowieckie
180 (+114) I Liceum Ogólnokształcące im. Wojciecha Kętrzyńskiego - Powstańców Warszawy 2 Kętrzyn Warmińsko-mazurskie
180 (+114) L Liceum Ogólnokształcące z oddziałami integracyjnymi - Burdzińskiego 4 Warszawa Mazowieckie
180 (+114) Salezjański Zespół Szkół Publicznych - Kruczkowskiego 31 Zabrze Śląskie
180 (+53) VIII Liceum Ogólnokształcące - Słowicza 5 Lublin Lubelskie
180 (+114) Zespół Szkół Energetycznych w Krakowie - Loretańska 16 Kraków Małopolskie
180 (+114) Zespół Szkół nr 4 - al. Bielska 100 Tychy Śląskie
180 (+114) Zespół Szkół Salezjańskich w Krakowie - os. Piastów 34 Kraków Małopolskie
180 (+114) Akademickie Liceum Ogólnokształcące - Wileńska 53/55 Łódź Łódzkie
180 (+114) II Liceum Ogólnokształcące - I Armii Wojska Polskiego 89 Wyszków Mazowieckie
180 (+114) Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Mrozach - Licealna 3 Mrozy Mazowieckie
180 (+21) Technikum Elektroniczne nr 1 - Kasprzaka 19/21 Warszawa Mazowieckie
180 (+114) XL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego - Platynowa 1 Warszawa Mazowieckie
180 (+71) Zespół Szkół im. Jana Wyżykowskiego w Głogowie - Wita Stwosza 3a Głogów Dolnośląskie
180 (+114) Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Gorzowie Wielkopolskim - Puszkina 31 Gorzów Wielkopolski Lubuskie
180 (+114) Zespół Szkół Technicznych - Parkowa 1 Tczew Pomorskie
180 (+114) I Liceum Ogólnokształcące - 17 Stycznia 66 Ciechanów Mazowieckie
180 (+114) III Liceum Ogólnokształcące w Zamościu - Kilińskiego 15 Zamość Lubelskie
180 (+114) LV Liceum Ogólnokształcące - Strykowska 10/18 Łódź Łódzkie
180 ( - ) Technikum TEB Edukacja - Św. Piotra 4 Legnica Dolnośląskie
180 (-179) Zespół Szkół Agro-Technicznych im. Wincentego Witosa w Ropczycach - Adama Mickiewicza 13 Ropczyce Podkarpackie
180 (+114) Zespół Szkół Medycznych w Bydgoszczy - Swarzewska 10 Bydgoszcz Kujawsko-pomorskie
180 (+114) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. prof. Wacława Żenczykowskiego - Bohaterów Getta 6 Kłodzko Dolnośląskie
180 (+114) Zespół Szkół Zawodowych nr 6 im.Joachima Lelewela - Działyńskich 4/5 Poznań Wielkopolskie
180 (+114) II Liceum Ogólnokształcące - Mickiewicza 11 Sanok Podkarpackie
180 (+114) Liceum Ogólnokształcące - Żwirki i Wigury 17 Skawina Małopolskie
180 (+114) Technikum - Kilińskiego 8c Grodzisk Mazowiecki Mazowieckie
180 (+114) XII Liceum Ogólnokształcące w Krakowie - os. Kolorowe 29 a Kraków Małopolskie
180 (-27) Zespół Szkół im. Hipolita Cegielskiego - II Armii Wojska Polskiego 1 Rogoźno Wielkopolskie
180 (-120) Zespół Szkół Ogólnokształcących - Jana III Sobieskiego 2 Nysa Opolskie
180 (+114) Zespół Szkół Technicznych - Pszowska 92 Wodzisław Śląski Śląskie
180 (+114) I Akademickie Liceum Ogólnokształcące - Narcyzowa 6 Gdynia Pomorskie
180 (+102) III Liceum Ogólnokształcące - Rogalińska 2 Warszawa Mazowieckie
180 (+114) Liceum Ogólnokształcące w Dębem - Nasielska 7 Komornica Mazowieckie
180 (-25) Technikum nr 5 - Przykoszarowa 22 Łomża Podlaskie
180 (-48) Zespół Szkół Zawodowych im. St. Wyspiańskiego w Bobowej - Grunwaldzka 10 Bobowa Małopolskie
180 (+105) Zespół Szkół Łączności w Krakowie - Monte Cassino 31 Kraków Małopolskie
180 (-8) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II - Sikorskiego 15 Radzyń Podlaski Lubelskie
180 (+114) Zespół Szkół Zawodowych im. Stefana Bobrowskiego w Rawiczu - Gen. J. Hallera 12 Rawicz Wielkopolskie
180 (+114) I Liceum Ogólnokształcące im. T.Zana - Matejki 1 Wschowa Lubuskie
180 (-111) Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Św. Jadwigi Królowej - Św. Jadwigi Królowej 5 Sandomierz Świętokrzyskie
180 (+114) Publiczne Liceum Ogólnokształcące Językowo - Informatyczne - R. Strzałkowskiego 5/7 Poznań Wielkopolskie
180 (+114) VII Liceum Ogólnokształcące – Szkoła Mistrzostwa Sportowego - Prymasa Stefana Wyszyńskiego 22-24 Kalisz Wielkopolskie
180 (+114) Zespół Szkół Elektrycznych - Kościuszki 39-41 Opole Opolskie
180 (+96) Zespół Szkół Nr 3 im. Legionistów Miasta Pabianic - Gdańska 5 Pabianice Łódzkie
180 (+114) Zespół Szkół Rolniczych i Technicznych w Powodowie - Powodowo Wolsztyn Wielkopolskie
180 (+47) Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej "Kopernik" - Świętojańska 82 Wyszków Mazowieckie
180 (+38) II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej - Konopnicka 15 Inowrocław Kujawsko-pomorskie
180 (+100) Liceum Ogólnokształcące im. Noblistów Polskich - Skalna 1 Rydułtowy Śląskie
180 (+114) Technikum im. Tadeusza Kościuszki - 3 Maja 25 Hajnówka Podlaskie
180 (+114) XV Liceum Ogólnokształcące - Traktorowa 77 Łódź Łódzkie
180 (+114) Zespół Szkół im. Mikołaja Kopernika - Bychawska 4 Bełżyce Lubelskie
180 (+114) Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Toruniu - Kosynierów Kościuszkowskich 6 Toruń Kujawsko-pomorskie
180 (-59) Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 1 im. Wojciecha Korfantego - Sportowa 23 Chorzów Śląskie
180 (+99) I Liceum Ogólnokształcące im. J. Zamoyskiego w Łęcznej - Szkolna 3 Łęczna Lubelskie
180 (+114) IV Liceum Ogólnokształcące - Mostowa 7 Kędzierzyn-Koźle Opolskie
180 (+69) Niepubliczne Technikum Zakładu Doskonalenia Zawodowego - Wojska Polskiego 15 Starachowice Świętokrzyskie
180 (+85) Technikum w Zespole Szkół nr 3 im. Mikołaja Kopernika - Sieradzka 54 Wieluń Łódzkie
180 (+59) Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Golądkowie - Golądkowo 41G Golądkowo Mazowieckie
180 (+114) Zespół Szkół Nr 1 im. Ignacego Łukasiewicza w Gorlicach - Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego 18 Gorlice Małopolskie
180 (+114) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Hetmana Stefana Czarnieckiego - Koniecpolska 40 Włoszczowa Świętokrzyskie
180 (+114) ZS im. Jadwigi Grodzkiej - Al. JP II 1 Łęczyca Łódzkie
180 (-41) II Liceum im. K. K. Baczyńskiego - 11 Listopada 7a Konin Wielkopolskie
180 (+114) Liceum Ogólnokształcące - Księdza Popiełuszki 2 Gołdap Warmińsko-mazurskie
180 (+114) Szkoła Policealna Gowork.pl - Żurawia 47 Warszawa Mazowieckie
180 (+114) XI Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Reja - Królewska 19/21 Warszawa Mazowieckie
180 (-17) Zespół Szkół im ks. Stanisława Staszica - Kopernika 1 Tarnobrzeg Podkarpackie
180 (+114) Zespół Szkół nr3 - Sandomierska 2 Ostrowiec Świętokrzyski Świętokrzyskie
180 (-84) Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych - Rycerska 2 Elbląg Warmińsko-mazurskie
180 (+114) Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 1 - Noakowskiego 6 Warszawa Mazowieckie
180 (+114) II Liceum Ogólnokształcące w Pionkach - Parkowa 6 Pionki Mazowieckie
180 (-50) Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki - Mickiewicza 12 Ropczyce Podkarpackie
180 (+114) Technikum Lotnicze ZDZ Katowice - Mickiewicza 3 Katowice Śląskie
180 (+114) XVIII Liceum Ogólnokształcące - Przyjaźni 12 Lublin Lubelskie
180 (+114) Zespół Szkół im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego (Technikum) - Aleja XX-lecia 12 Teresin Mazowieckie
180 (+114) Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Toruniu - Warszawska 1/5 Toruń Kujawsko-pomorskie
180 (+114) Zespół Szkół Technicznych w Lipnie - Okrzei 3 Lipno Kujawsko-pomorskie
180 (+114) I Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Końskich - kpt.Stoińskiego 4 Końskie Świętokrzyskie
180 (+98) IV Liceum Ogólnokształcące im. E.Sczanieckiej w Łodzi - Pomorska 16 Łódź Łódzkie
180 (+114) Ogólnokształcące Liceum Jezuitów w Gdyni im. św. Stanisława Kostki - Tatrzańska 35 Gdynia Pomorskie
180 (+34) Technikum Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej – Curie w Działoszynie - Grota Roweckiego 5 Działoszyn Łódzkie
180 (+114) Zespół Szkół Chłodniczych i Elektronicznych w Gdyni - Sambora 48 Gdynia Pomorskie
180 (+10) Zespół Szkół Nr 1 im. Stanisława Staszica w Kutnie - Oporowska 7 Kutno Łódzkie
180 (+93) Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Armii Krajowej - Zamoyskiego 62 Zamość Lubelskie
180 (+114) ZS Ogólnokształcących nr 1 I LO - Kasprowicza 11 Racibórz Śląskie


Drogi użytkowniku
Przechodząc do serwisu poprzez kliknięcie odnośnika „Zgadzam się” wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych.
Pliki cookies
Gdy korzystasz z naszych serwisów, gromadzimy informacje o Twojej wizycie i sposobie poruszania się w naszych serwisach. W tym celu stosujemy pliki cookies. Plik cookies zawiera dane informatyczne, które są umieszczone w Twoim urządzeniu końcowym - przeglądarce internetowej, z której korzystasz.
Pliki cookies używane w naszych serwisach wykorzystywane są między innymi do bieżącej optymalizacji serwisów oraz ułatwiania Twojego z nich korzystania. Niektóre funkcjonalności dostępne w naszych serwisach mogą nie działać, jeżeli nie wyrazisz zgody na instalowanie plików cookies.
Instalowanie plików cookies lub uzyskiwanie do nich dostępu nie powoduje zmian w Twoim urządzeniu ani w oprogramowaniu zainstalowanym na tym urządzeniu.
Stosujemy dwa rodzaje plików cookies: sesyjne i trwałe. Pliki sesyjne wygasają po zakończonej sesji, której czas trwania i dokładne parametry wygaśnięcia określa używana przez Ciebie przeglądarka internetowa oraz nasze systemy analityczne. Trwałe pliki cookies nie są kasowane w momencie zamknięcia okna przeglądarki, głównie po to, by informacje o dokonanych wyborach nie zostały utracone. Pliki cookies aktywne długookresowo wykorzystywane są, aby pomóc nam wspierać komfort korzystania z naszych serwisów, w zależności od tego czy dochodzi do nowych, czy do ponownych odwiedzin serwisu.

Do czego wykorzystujemy pliki cookies?
Pliki cookies wykorzystywane są w celach statystycznych oraz aby usprawnić działanie serwisów i zwiększyć komfort z nich korzystania, m.in:

  • pozwalają sprawdzić jak często odwiedzane są poszczególne strony serwisów - dane te wykorzystujemy do optymalizacji serwisów pod kątem odwiedzających;
  • umożliwiają rozpoznanie rodzaju Twojego urządzenia, dzięki czemu możemy lepiej dopasować sposób i format prezentowania treści oraz funkcjonalności serwisów;
  • poprawiają wydajność i efektywność serwisów dla korzystających.

W jaki sposób możesz nie wyrazić zgody na instalowanie plików cookies za pomocą ustawień przeglądarki?
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były instalowane na Twoim urządzeniu, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki w zakresie instalowania plików cookies. W każdej chwili możesz też usunąć z pamięci swojego urządzenia pliki cookies zapisane w trakcie przeglądania naszych serwisów. Pamiętaj jednak, że ograniczenia w stosowaniu plików cookies mogą utrudnić lub uniemożliwić korzystanie z tych serwisów.
Wykorzystywane narzędzia firm trzecich
Niektóre pliki cookies są tworzone przez podmiot, z usług których korzystamy, np.

  • Google Inc.

W naszych serwisach wykorzystujemy narzędzie Google Analytics do analizy ruchu na stronie internetowej oraz aktywności dotyczących jej przeglądania. Wykorzystujemy je w szczególności do celów statystycznych, aby sprawdzić jak często odwiedzane są poszczególne serwisy. Dane te wykorzystujemy również do optymalizacji i rozwoju serwisów. Więcej informacji na temat narzędzia Google Analytics znajdziesz na stronie:  https://policies.google.com/technologies/cookies

  • Facebook

Więcej informacji o zasadach plików cookies możesz znaleźć na:
https://pl-pl.facebook.com/policies/cookies/     

  • Twitter

Więcej informacji o zasadach plików cookies możesz znaleźć na:
https://help.twitter.com/en/rules-and-policies/twitter-cookies

  • Youtube

Więcej informacji o zasadach plików cookies możesz znaleźć na:
https://policies.google.com/privacy?hl=pl&gl=pl

 

Wyrażam zgodę na podstawowe oraz funkcjonalne cookies.
Podstawowe cookies są niezbędne aby strona mogła działać prawidłowo.
Cookies funkcjonalne wykorzystujemy do analizowania wizyt na stronie internetowej. Pomoże nam to zrozumieć, jak często odwiedzane są poszczególne serwisy oraz pozwoli optymalizować i rozwijać stronę. ZGADZAM SIĘ