Korzystaj bezpłatnie
Archiwum - Ranking IT Szkoła 2017

Ranking szkół ponadgimnazjalnych IT Szkoła jest sporządzany na podstawie pomiaru aktywności udziału uczniów szkół ponadgimnazjalnych w poszczególnych kategoriach działań programu: kursach dla uczniów, wszechnicy informatycznej, konkursach IT oraz akademickich kołach naukowych. Ranking jest sporządzany w układzie ogólnopolskim oraz wojewódzkim dla wszystkich szkół zarejestrowanych w programie: Szkoły biorące udział w programie IT Szkoła.
Aktualizacje rankingu są sporządzane i prezentowane raz w miesiącu. Ranking sporządzony w czerwcu jest uznawany za podsumowanie danego roku szkolnego.

Kryteria oraz wagi pozycjonowania szkół w rankingu IT Szkoła – 2017:

  1. Liczba aktywnych uczniów* w programie w odniesieniu do RLU* (14%)
  2. Liczba zrealizowanych kursów przypadających na jednego aktywnego ucznia* (6%)
  3. Liczba zrealizowanych kursów w odniesieniu do RLU* (14%)
  4. Liczba zrealizowanych wykładów video przypadających na jednego aktywnego ucznia* (6%)
  5. Liczba zrealizowanych wykładów video w odniesieniu do RLU* (11%)
  6. Średni wynik z testów uzyskany przy pierwszym “podejściu” (10%)
  7. Średni wynik z testów (6%)
  8. Konkurs Grand IT Test (10%)
  9. Udział w konkursach (22%)
  10. Zgłoszenie szkoły (1%)
*Aktywny uczeń - przypisany do grupy, utworzonej przez nauczyciela w aktualnym roku szkolnym.
*RLU - Realna liczba uczniów. źródło: System Informacji Oświatowej

Punkty rankingowe przyznawane w wyniku aktywności ucznia są zaliczane na konto szkoły, którą podał podczas rejestracji, a nie szkoły nauczyciela do którego uczeń jest przypisany. Dotyczy to sytuacji gdy opiekun ucznia (nauczyciel) pracuje w więcej niż jednej szkole lub generalnie gdy w swoich grupach posiada przypisanych uczniów z innych placówek. Dla każdego wyliczanego wskaźnika znajdowana jest szkoła z najwyższą wartością tego wskaźnika. Szkoła ta otrzymuje maksymalną wartość punktów możliwych do zdobycia dla danego wskaźnika. Pozostałe szkoły otrzymują proporcjonalnie mniej punktów ustalonych na podstawie wartości wskaźnika wyliczonej dla danej szkoły, w odniesieniu do maksymalnie uzyskanej wartości tego wskaźnika. Ranking ogólny sporządzany jest na podstawie sumy punktów dla wszystkich wskaźników.

Najbardziej aktywne szkoły oraz nauczyciele zostaną nagrodzeni zgodnie z obowiązującym Regulaminem Rankingu IT Szkoła (dostępny w archiwum Rankingu)

 
filtr szkół:
ranking ogólnopolski ranking wojewódzki Nazwa Miejscowość Województwo
Zespół Szkół Agro-Technicznych im. Wincentego Witosa w Ropczycach - Adama Mickiewicza 13 Ropczyce Podkarpackie
Technikum Nr 2 w Zespole Szkół Elektronicznych - Łaska 61 Zduńska Wola Łódzkie
Zespół Szkół nr 2 w Pabianicach - Św. Jana 27 Pabianice Łódzkie
Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Skargi - Piotra Skargi 2 Pułtusk Mazowieckie
Technikum Informatyczne Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Łodzi z/s Zduńska Wola - Komisji Edukacji Narodowej 3/5 Zduńska Wola Łódzkie
II Liceum Ogólnokształcące - 1 Maja 66/74 Lubartów Lubelskie
Zespół Szkół Zawodowych nr 2 im. Powstańców Warszawy - Gen. K. Sosnkowskiego 43 Mińsk Mazowiecki Mazowieckie
Zespół Szkół Technicznych w Międzychodzie - św. Jana Pawła II 6A Międzychód Wielkopolskie
III Liceum Ogólnokształcące - pl. Plac Wolności 4 Lublin Lubelskie
10  Zespół Szkół Nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Garwolinie - Kościuszki 53 Garwolin Mazowieckie
11  Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Henryka Sienkiewicza w Szydłowcu - Zamkowa 1 Szydłowiec Mazowieckie
12  Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. św. Franciszka z Asyżu - OO. Zbigniewa i Michała 1 Legnica Dolnośląskie
13  Zespół Szkół Rolniczych CKP w Białymstoku - ks. St. Suchowolca 26 Białystok Podlaskie
14  Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Czeladzi - Grodziecka 29 Czeladź Śląskie
14  Technikum Zawodowe Nr 2 - Chopina 6 Lubartów Lubelskie
15  Liceum Ogólnokształcących im. Bolesława Prusa - Sienkiewicza 10 Skierniewice Łódzkie
16  Zespół Szkół Technicznych w Mielcu - Kazimierza Jagiellończyka 3 Mielec Podkarpackie
17  I Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Ziemi Michałowskiej w Brodnicy - Lidzbarska 14 Brodnica Kujawsko-pomorskie
18  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 im. Jadwigi Markowej - Planty Kowalskiego 3 Ruda Śląska Śląskie
19  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Niemcach - Różana 8 Niemce Lubelskie
20  Zespół Szkół Technicznych - Kościuszki 5 Rybnik Śląskie
21  VIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi - Ks. J. Popiełuszki 8 Siedlce Mazowieckie
22  Zespół Szkół Zawodowych nr 1 i II Liceum Ogólnokształcące - Modrzewskiego 24 Włodawa Lubelskie
23  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 - Aleja Legionów 4 Kielce Świętokrzyskie
24  Technikum Łączności - Al. Stanów Zjednoczonych 24 Warszawa Mazowieckie
25  Zespół Szkół Ogólnokształcących - Jana III Sobieskiego 2 Nysa Opolskie
26  Zespół Szkół im. Stanisława Staszica - Macieja Rataja 29 Zawiercie Śląskie
27  III Liceum Ogólnokształcące - dr Jordana 4 Wałbrzych Dolnośląskie
28  Technikum nr 1 - 11 Listopada 20 Ostrołęka Mazowieckie
29  Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Św. Jadwigi Królowej - Św. Jadwigi Królowej 5 Sandomierz Świętokrzyskie
30  Zespół Katolickich Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. bł. ks. Emila Szramka - Kobylińskiego 4 Katowice Śląskie
31  Zespół Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego - Al. Tysiąclecia 12 Pułtusk Mazowieckie
32  I Liceum Ogólnokształcące - Partyzantów 8 Radzyń Podlaski Lubelskie
33  Zespół Szkół nr 3 im. prof. Oskara Langego w Szczecinie - Gen. J. Sowińskiego 1 Szczecin Zachodniopomorskie
34  Liceum Ogólnokształcące - Szeroka 1/7 Złoczew Łódzkie
35  V Liceum Ogólnokształcące - Senatorska 32 Legnica Dolnośląskie
36  I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego w Bochni - Pl. Ks. A. Czaplińskiego 1 Bochnia Małopolskie
37  Technikum w Zespole Szkół nr 2 im. Jana Długosza - Traugutta 12 Wieluń Łódzkie
38  Zespół Szkół Alternatywnych - Łużycka 8 Kłodzko Dolnośląskie
39  XIV Liceum Ogólnokształcące im. Ryszarda Kaczorowskiego w Białymstoku - Upalna 26 Białystok Podlaskie
40  XIII Liceum Ogólnokształcące - Z.Pacanowskiej 4 Łódź Łódzkie
41  Zespół Szkół Licealnych - 11-go Listopada 7 Morąg Warmińsko-mazurskie
42  Technikum Mechatroniczne nr 1 - Wiśniowa 56 Warszawa Mazowieckie
43  I Liceum Ogólnokształcące im. Marcina Kromera w Gorlicach - Marcina Kromera 1 Gorlice Małopolskie
44  Zespół Szkół im. Bohaterów Września 1939 Roku w Iławie - Kopernika 8a Iława Warmińsko-mazurskie
45  10  ZSP im. Wincentego Witosa - Czerska 1 Jasieniec Mazowieckie
46  III Liceum Ogólnokształcące w Piotrkowie Trybunalskim - Armii Krajowej 17 Piotrków Trybunalski Łódzkie
47  Zespół Szkół Elektroniczno - Telekomunikacyjnych - Kilińskiego 4 Leszno Wielkopolskie
48  II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Zduńskiej Woli - Komisji Edukacji Narodowej 6 Zduńska Wola Łódzkie
49  Zespół Szkół Nr 2 im. 9. Pułku Strzelców Konnych - Wojska Polskiego 84 Grajewo Podlaskie
50  II Liceum Ogólnokształcące w Legnicy - Zielona 17 Legnica Dolnośląskie
51  Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu - Św. Ducha 1 Jarosław Podkarpackie
52  Noworudzka Szkoła Techniczna - Stara Droga 4 Nowa Ruda Dolnośląskie
53  11  III Liceum Ogólnokształcące im. płk Dionizego Czachowskiego w Radomiu - Traugutta 44 Radom Mazowieckie
54  I Liceum Ogólnokształcące - Brukowa 2 Białystok Podlaskie
55  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Czarnem - Leśna 2 Czarne Pomorskie
56  Zespół Szkół im. Kazimierza Jagiellończyka - Bogdanowicza 9 Łęczna Lubelskie
57  12  I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej- Curie - Sadowa 11 Sokołów Podlaski Mazowieckie
58  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Żaganiu - Gimnazjalna 13 Żagań Lubuskie
59  II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Reja - Gen. Wł. Sikorskiego 25 Kraśnik Lubelskie
60  Technikum Energetyczno-Informatyczne - Długa 6 Lublin Lubelskie
61  Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Gorzowie Wielkopolskim - Czereśniowa 4e Gorzów Wielkopolski Lubuskie
62  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 - Szczecińska 60 Słupsk Pomorskie
63  10  Liceum Ogólnokształcące - Warszawska 44 Wisznice Lubelskie
64  Zespół Szkół Technicznych i Licealnych - Pomorska 7 Żagań Lubuskie
65  10  XXXI Liceum Ogólnokształcące - Kruczkowskiego 4 Łódź Łódzkie
66  Zespół Szkół i Placówek Oświatowych im. Emila Godlewskiego w Nysie - Rodziewiczówny 1 Nysa Opolskie
67  11  XXV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego - Podhalańska 2a Łódź Łódzkie
68  Zespół Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino - Wojska Polskiego 1 Września Wielkopolskie
69  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Koźminie Wielkopolskim - Zamkowa 1 Koźmin Wielkopolski Wielkopolskie
69  Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Religi w Gilowicach - Korfantego 38 Gilowice Śląskie
70  Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych - al. Jana Pawła II 25 Jelenia Góra Dolnośląskie
71  Samorządowe Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida - Wojska Polskiego 9 Stalowa Wola Podkarpackie
71  11  Zespół Szkół Nr 1 im. H. Sienkiewicza - Kościuszki 10 Łuków Lubelskie
72  Zespół Szkół - Sienkiewicza 7 Czarna Białostocka Podlaskie
73  III Liceum Ogólnokształcące - Kolberga 15 Sopot Pomorskie
73  12  I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie - Piłsudskiego 50 Krasnystaw Lubelskie
74  Zespół Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych w Lubsku - Chopina 10 Lubsko Lubuskie
75  13  Zespół Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego - Budowlana 4 Mińsk Mazowiecki Mazowieckie
76  12  Samorządowe Liceum Ogólnokształcące - M.C.Skłodowskiej 5 Opoczno Łódzkie
77  Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Skale - Ks.Stanisława Połetka 30 Skała Małopolskie
78  I Liceum Ogólnokształcące im. Karola Miarki - Żwirki i Wigury 25 Mikołów Śląskie
79  13  Technikum TEB Edukacja Piotrków Trybunalski - Polna 13/13A Piotrków Trybunalski Łódzkie
80  14  Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 im.5 Pułku Ułanów Zasławskich w Ostrołęce - Batalionu Czwartaków 4 Ostrołęka Mazowieckie
81  13  Technikum przy ZS nr3 w Tomaszowie Lubelskim - Gen. Józefa Hallera 5 Tomaszów Lubelski Lubelskie
82  XXIV Liceum Ogólnokształcące - Wodnika 57 Gdańsk Pomorskie
83  15  Zespół Szkół Nr 3 - Kościuszki 25 Wiskitki Mazowieckie
84  Zespół Szkół Elektronicznych - Tyrankiewiczów 2 Bolesławiec Dolnośląskie
84  16  ZS nr10 im. S.Staszica - Perzyńskiego 10 Warszawa Mazowieckie
85  Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Opolu - K. Pułaskiego 3 Opole Opolskie
85  14  Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza - Lipowa 23 Opole Lubelskie Lubelskie
86  Zespół Szkół Technicznych w Ustroniu - 3 Maja 15 Ustroń Śląskie
87  15  Zespół Szkół Technicznych im. Marii Skłodowskiej-Curie - Wojska Polskiego 7 Puławy Lubelskie
88  14  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego im. Tadeusza Kościuszki w Łowiczu - Blich 10 Łowicz Łódzkie
89  17  Zespół Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie - Kowalska 5 Gostynin Mazowieckie
90  Samorządowe Liceum Ogólnokształcące - Wyszyńskiego 2 Głogów Małopolski Podkarpackie
91  Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych - Plac Londzina 3 Cieszyn Śląskie
92  Powiatowy Zespół nr 3 Szkół Technicznych i Ogólnoksztalcących im. por. Stefana Jasieńskiego - Stanisławy Leszczyńskiej 8 Oświęcim Małopolskie
93  VI Liceum Ogólnokształcące - Warszawska 8 Białystok Podlaskie
94  Zespół Szkół nr 2 - Warszawska 54 Nowy Dwór Gdański Pomorskie
95  Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Jana Pawła II - Z. Augusta 8 Limanowa Małopolskie
96  Zespół Szkół im. C. K. Norwida w Nowym Mieście Lubawskim - 3 Maja 24 Nowe Miasto Lubawskie Warmińsko-mazurskie
97  Technikum Elektryczne - 1000-lecia Państwa Polskiego 14 Białystok Podlaskie
98  10  Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 1 im. Wojciecha Korfantego - Sportowa 23 Chorzów Śląskie
99  Zespół Szkół im. gen. Tadeusza Kutrzeby - ks.Szymańskiego 5 Oborniki Wielkopolskie
100  Zespół Szkół Akademickich - Szosa Kisielińska 18 Zielona Góra Lubuskie
101  Powiatowy Zespół Szkół - Parkowa Oborniki Śląskie Dolnośląskie
101  11  ZSO nr 2 im. G.Morcinka - Jankowskiego 22 Ruda Śląska Śląskie
101  18  IV Liceum Ogólnokształcące im. Dra Tytusa Chałubińskiego - Mariacka 25 Radom Mazowieckie
102  Zespól Szkół Ogólnokształcących nr 1 - Tańskiego 3 Mielec Podkarpackie
102  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Krośnie - Rzeszowska 10 Krosno Podkarpackie
103  Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 - Kopernika 16A Szczecin Zachodniopomorskie
103  19  XLI Liceum Ogólnokształcące im. J.Lelewela - Kiwerska 3 Warszawa Mazowieckie
104  Zespół Szkół Ekonomicznych im. bł. Ks. Romana Sitki w Mielcu - Warszawska 1 Mielec Podkarpackie
105  15  VI Liceum Ogólnokształcące im. J. Lelewela - Podmiejska 21 Łódź Łódzkie
106  II Liceum im. K. K. Baczyńskiego - 11 Listopada 7a Konin Wielkopolskie
107  Powiatowy Zespół nr 2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych - Generała Józefa Bema 8 Oświęcim Małopolskie
108  Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Miastku - Młodzieżowa 3 Miastko Pomorskie
109  16  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tomaszowie Mazowieckim - Św. Antoniego 29 Tomaszów Mazowiecki Łódzkie
110  10  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Oławie, Technikum Nr 2 - 3 Maja 18e Oława Dolnośląskie
111  11  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Władysława Reymonta w Bierutowie - Plac Kościelny 2 Bierutów Dolnośląskie
112  12  Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego - Mikołowska 44 Mysłowice Śląskie
113  Zespół Szkół Ekonomicznych w Pile - Sikorskiego 18a Piła Wielkopolskie
114  III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego w Suwałkach - Noniewicza 83 Suwałki Podlaskie
115  IX Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego - Żeromskiego 31 Gdynia Pomorskie
116  Zespół Szkół Licealno-Technicznych w Kluczborku - Sienkiewicza 20 Kluczbork Opolskie
117  II Liceum Ogólnokształcące z Białoruskim Językiem Nauczania im. Bronisława Taraszkiewicza - Kopernika 4 Bielsk Podlaski Podlaskie
118  Zespół Szkół Elektrycznych w Gorzowie Wielkopolskim - Dąbrowskiego 33 Gorzów Wielkopolski Lubuskie
119  16  Technikum Transportowo-Komunikacyjne - Zemborzycka 82 Lublin Lubelskie
120  Technikum Zawodowe Centrum Kształcenia "Nauka" - Warsztatowa 6 Piła Wielkopolskie
121  20  Zespół Szkół im. J. Śniadeckiego - Parkowa 6 Pionki Mazowieckie
122  17  Zespół Szkół nr 3 im. Władysława Stanisława Reymonta w Łukowie - Międzyrzecka 70 Łuków Lubelskie
123  17  Zespół Szkół Nr 1 im. Stanisława Staszica w Kutnie - Oporowska 7 Kutno Łódzkie
124  21  Powiatowy Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jerzego Siwińskiego w Legionowie - Targowa 73A Legionowo Mazowieckie
125  Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich - os. Mielżyńskiego 5a Swarzędz Wielkopolskie
126  13  Powiatowy Zespół Szkół w Lędzinach - Pokoju 4 Lędziny Śląskie
127  14  Powiatowy Zespół Szkół w Bieruniu - Granitowa 130 Bieruń Śląskie
128  10  Zespół Szkół Technicznych im. W.St. Reymonta - Długa 130 Czartajew Podlaskie
129  10  Zespół Szkół im. Gen. Dezyderego Chłapowskiego - Obornicka 1 Bolechowo Wielkopolskie
130  Zespół Szkół Zawodowych im. St. Wyspiańskiego w Bobowej - Grunwaldzka 10 Bobowa Małopolskie
131  Zespół Szkół Zawodowych im. św. Jadwigi Królowej - Kazimierza Wielkiego 11 Biecz Małopolskie
132  I Liceum Ogólnokształcące im.Stefana Żeromskiego w Ełku - Piłsudskiego 3 Ełk Warmińsko-mazurskie
133  Technikum nr 5 w Krośnie - Rzeszowska 10 Krosno Podkarpackie
133  11  I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej - Mickiewicza 3 Suwałki Podlaskie
134  Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych - Rycerska 2 Elbląg Warmińsko-mazurskie
135  Zespół Szkół Agrotechnicznych - Szczecińska 36 Słupsk Pomorskie
136  18  Zespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Puławach - Jaworowa 1 Puławy Lubelskie
137  XIII Liceum Ogólnokształcące w ZSO nr 7 w Szczecinie - Unisławy 26 Szczecin Zachodniopomorskie
138  15  Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących - Frycza-Modrzewskiego 5 Bytom Śląskie
138  22  Technikum nr 24 w ZS nr 26 - Urbanistów 3 Warszawa Mazowieckie
139  11  Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu - Bukowska 16 Poznań Wielkopolskie
140  12  Liceum Ogólnokształcące - Os. Piastowskie 17 Nowa Ruda Dolnośląskie
141  12  Zespół Szkół im. Bolesława Podedwornego w Niećkowie - Niećkowo 63 Niećkowo Podlaskie
141  23  Zespół Szkół Elektronicznych im. Boh. Westerplatte w Radomiu - Sadkowska 19 Radom Mazowieckie
142  I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego w Olkuszu - Polna 8 Olkusz Małopolskie
143  10  Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych - Szujskiego 13 Tarnów Małopolskie
144  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Końskich - Staszica 5 Końskie Świętokrzyskie
145  12  NOVA Centrum Edukacyjne Oddział Poznań - Półwiejska 20/7a Poznań Wielkopolskie
146  24  Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego - Kacperskiej 6a Żyrardów Mazowieckie
147  Zespół Szkół Technicznych w Słupsku - Szymanowskiego 5 Słupsk Pomorskie
147  25  Zespół Szkół im. Korpusu Ochrony Pogranicza w Szydłowcu - Kościuszki 39 Szydłowiec Mazowieckie
148  13  Technikum nr 5 - Przykoszarowa 22 Łomża Podlaskie
149  13  Zespół Szkół im. Hipolita Cegielskiego - II Armii Wojska Polskiego 1 Rogoźno Wielkopolskie
150  Zespół Szkół Technicznych Im. Bohaterów Września 1939 r. w Kolbuszowej - Janka Bytnara 2 Kolbuszowa Podkarpackie
151  IX LO w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 6 im. Bohaterów Monte Cassino - Plac Mariacki 1 Szczecin Zachodniopomorskie
152  19  I Liceum Ogólnokształcące im. J. Zamoyskiego w Łęcznej - Szkolna 3 Łęczna Lubelskie
153  10  Zespół Szkół im ks. Stanisława Staszica - Kopernika 1 Tarnobrzeg Podkarpackie
154  V Liceum Ogólnokształcące im Wspólnej Europy - Krasickiego 2 Olsztyn Warmińsko-mazurskie
155  26  Technikum Nr. 3 im. Żołnierzy Armii Krajowej "Żywiciel" w Warszawie - Gen. Zajączka 7 Warszawa Mazowieckie
156  27  Zespół Szkół nr 28 - Gen. Zajączka 7 Warszawa Mazowieckie
157  13  Liceum Ogólnokształcące nr VII - Krucza 49 Wrocław Dolnośląskie
158  11  Zespół Szkół Elektrycznych nr 1 w Krakowie - Kamieńskiego 49 Kraków Małopolskie
159  20  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II - Sikorskiego 15 Radzyń Podlaski Lubelskie
160  14  I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Gnieźnie - Kostrzewskiego 3 Gniezno Wielkopolskie
161  15  III Liceum Ogólnokształcące im. C.K.Norwida w Koninie - Szymanowskiego 5 Konin Wielkopolskie
162  21  II Liceum Ogólnokształcące - Ogrodowa 16 Lublin Lubelskie
163  14  Zespół Szkół Politechnicznych "ENERGETYK" - Al. Wyzwolenia 5 Wałbrzych Dolnośląskie
164  18  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 9 im. KEN w Łodzi - al. Politechniki 38 Łódź Łódzkie
165  28  Technikum nr 1 - Szpitalna 10 Piaseczno Mazowieckie
166  22  Zespół Szkół Ekonomicznych im. M. Dąbrowskiej - 3 Maja 40/42 Międzyrzec Podlaski Lubelskie
167  19  I Liceum Ogólnokształcące im. Gen. J. H. Dąbrowskiego w Kutnie - Dąbrowskiego 1 Kutno Łódzkie
168  16  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 - Rzemieślnicza 6 Kalisz Wielkopolskie
169  10  X Liceum Ogólnokształcące w Gdyni - Władysława IV 58 Gdynia Pomorskie
170  Zespół Szkół nr 2 w Stargardzie Szczecińskim - Osiedle Zachód B15a Stargard Szczeciński Zachodniopomorskie
171  20  ZS im. Jadwigi Grodzkiej - Al. JP II 1 Łęczyca Łódzkie
171  29  IV Liceum Ogólnokształcące - Saska 59 Warszawa Mazowieckie
172  11  Zespół Szkół Nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Dębicy - Strumskiego 1 Dębica Podkarpackie
172  15  Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie - Plac Jana z Głogowa 7 Głogów Dolnośląskie
173  30  Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej - Piękna 7A Mińsk Mazowiecki Mazowieckie
174  21  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 - Dmowskiego 38 Piotrków Trybunalski Łódzkie
175  16  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Adama Mickiewicza - Władysława Łokietka 2 Lubań Dolnośląskie
176  17  Zespół Szkół im. J. i W. Zamoyskich w Rokietnicy - Szamotulska 24 Poznań Wielkopolskie
177  III Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Olsztynie - Sybiraków 3 Olsztyn Warmińsko-mazurskie
178  31  III Liceum Ogólnokształcące im. Marii Dąbrowskiej - Łukasiewicza 11 Płock Mazowieckie
179  32  Technikum im. Stanisława Staszica w Białobrzegach - Żeromskiego 86 Białobrzegi Mazowieckie
180  17  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Marii Skłodowskiej - Curie - Wojska Polskiego 67/69 Oleśnica Dolnośląskie
181  14  Technikum nr 2 - Sikorskiego 21 Suwałki Podlaskie
182  11  Nova Centrum Edukacyjne Sp. z.o.o - Długa 70/71 lok.5 Gdańsk Pomorskie
183  12  XI Liceum Ogólnokształcące im. Marii Dąbrowskiej w Krakowie - os. Teatralne 33 Kraków Małopolskie
184  18  Zespół Szkół im. Jana Wyżykowskiego w Głogowie - Wita Stwosza 3a Głogów Dolnośląskie
185  33  II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujezycznymi im. Św. Królowej Jadwigi w Siedlcach - B.Prusa 12 Siedlce Mazowieckie
186  12  Zespół Szkół Licealnych im. Bolesława Chrobrego - M. Curie-Skłodowskiej 6 Leżajsk Podkarpackie
186  18  Zespół Szkół im. J. i W. Zamoyskich - Szamotulska 24 Rokietnica Wielkopolskie
187  34  X Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi - Woronicza 8 Warszawa Mazowieckie
188  16  I Liceum Ogólnokształcące im. S. Sempołowskiej - Opolska 28 Tarnowskie Góry Śląskie
189  19  Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych im.Stanisława Wyspiańskiego w Jeleniej Górze - Cieplicka 34 Jelenia Góra Dolnośląskie
190  12  Zespół Szkół Ekonomicznych - Sobieskiego 6 Starogard Gdański Pomorskie
191  17  Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworznie - Promienna 65 Jaworzno Śląskie
191  23  XXIII Liceum Ogólnokształcące im. Nauczycieli Tajnego Nauczania - J. Poniatowskiego 5 Lublin Lubelskie
192  35  Zespół Szkół nr. 2 im. Józefa Bema - Wójtowska 3 Milanówek Mazowieckie
193  22  Zespół Szkół Nr 3 im. Władysława Grabskiego w Kutnie - Kościuszki 24 Kutno Łódzkie
194  19  Zespół Szkół Technicznych im. gen. prof. Sylwestra Kaliskiego - Milewskiego 3B Turek Wielkopolskie
195  24  Technikum Mechaniczne - Magnoliowa 8 Lublin Lubelskie
196  36  Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Sobolewie - Kościuszki 19 Sobolew Mazowieckie
197  18  Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych - Jagiellońska 13 Sosnowiec Śląskie
198  13  XII Liceum Ogólnokształcące w Krakowie - os. Kolorowe 29 a Kraków Małopolskie
199  Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego w Zielonej Górze - Botaniczna 66 Zielona Góra Lubuskie
199  20  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Dezyderego Chłapowskiego w Witkowie - Warszawska 29 Witkowo Wielkopolskie
200  25  Technikum Ekonomiczno-Handlowe - Podwale 11 Lublin Lubelskie
201  14  Zespół Szkół w Rabce - Zdroju - Kościuszki 9 Rabka Zdrój Małopolskie
202  26  Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju - Tadeusza Kościuszki 41/43 Biłgoraj Lubelskie
203  13  Zespół Szkół Ekonomicznych i Technicznych - Partyzantów 24 Słupsk Pomorskie
204  14  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 - Dworcowa 5 Wejherowo Pomorskie
205  37  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Białobrzegach - Żeromskiego 86 Białobrzegi Mazowieckie
206  15  II Liceum Ogólnokształcące im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Białymstoku - Narewska 11 Białystok Podlaskie
206  20  Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego w Bielawie - Stefana Żeromskiego 41 Bielawa Dolnośląskie
207  38  Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Golądkowie - Golądkowo 41G Golądkowo Mazowieckie
208  39  Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej "Kopernik" - Świętojańska 82 Wyszków Mazowieckie
209  40  XIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. płk. L. Lisa-Kuli - Oszmiańska 23/25 Warszawa Mazowieckie
210  23  I Liceum Ogólnokształcące im.Henryka Sienkiewicza w Koluszkach - Kościuszki 16 Koluszki Łódzkie
211  27  I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Lublinie - al. Racławickie 26 Lublin Lubelskie
212  Zespół Szkół Mechanicznych w Gorzowie Wielkopolskim - Dąbrowskiego 32 Gorzów Wielkopolski Lubuskie
212  21  Zespół Szkół Zawodowych - Wrocławska 17 Ząbkowice Śląskie Dolnośląskie
213  19  Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych im. Tadeusza Kościuszki - Kościuszki 23 Rybnik Śląskie
214  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Barlinku - Szosowa 2 Barlinek Zachodniopomorskie
215  28  I Liceum Ogólnokształcące - Chopina 6 Lubartów Lubelskie
216  15  Zespół Szkół Techniczno - Usługowych w Trzebini - Gwarków 3 Trzebinia Małopolskie
217  41  Technikum Fototechniczne - Spokojna 13 Warszawa Mazowieckie
218  22  Zespół Szkół im. Tadeusza Kościuszki - Trzebnicka 4 Milicz Dolnośląskie
219  42  Zespół Szkół Techniczno-Zawodowych im. inż. Czesława Nowaka w Radzyminie - Al. Jana Pawła II 18 Radzymin Mazowieckie
220  43  XLV Liceum Ogólnokształcące im. R. Traugutta - Miła 26 Warszawa Mazowieckie
221  21  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Nojego w Czarnkowie - Chodzieska 29 Czarnków Wielkopolskie
222  16  ZS Technicznych i Ogólnokształcących z oddz. Integracyjnymi im. S.Staszica - Sienkiewicza 57 Białystok Podlaskie
223  Zespół Szkół Zawodowych - Grunwaldzka 49 Kurzętnik Warmińsko-mazurskie
224  44  V Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Romualda Traugutta w Radomiu - Traugutta 52a Radom Mazowieckie
225  15  Zespół Szkół Sportowych i  Ogólnokształcących im. Janusza Kusocińskiego, XII LO - Subisława 22 Gdańsk Pomorskie
226  29  Technikum Mechaniczno-Elektryczne - Tadeusza Kosciuszki 98 Biłgoraj Lubelskie
227  45  Zespół Szkół Samochodowych i Licealnych nr 1 - Szczęśliwicka 56 Warszawa Mazowieckie
228  24  Technikum Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej – Curie w Działoszynie - Grota Roweckiego 5 Działoszyn Łódzkie
229  23  Zespół Szkół Nr1 we Wrocławiu - Słubicka 29-33 Wrocław Dolnośląskie
230  III Liceum Ogólnokształcące - Narutowicza 53 Inowrocław Kujawsko-pomorskie
231  Zespół Szkół Chemicznych w Bydgoszczy - Łukasiewicza 3 Bydgoszcz Kujawsko-pomorskie
232  Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. K. Gzowskiego - J. Hallera 6 Opole Opolskie
233  46  LI Liceum Ogólnokształcące - Kadrowa 5/15 Warszawa Mazowieckie
234  25  Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Łodzi - Żeromskiego 115 Łódź Łódzkie
235  47  Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 1 - Noakowskiego 6 Warszawa Mazowieckie
236  24  Zespół Szkół Ekonomicznych im. Wincentego Stysia w Świdnicy - Księżnej Agnieszki 2 Świdnica Dolnośląskie
237  20  Zespół Szkół Budowlano-Informatycznych im. Mikołaja Kopernika - Rybnicka 5 Żory Śląskie
238  48  VII Liceum Ogólnokształcące - Wawelska 46 Warszawa Mazowieckie
239  Zespół Szkół Ogólnokształcących - Pocztowa 2 Elbląg Warmińsko-mazurskie
240  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Iłowej - Pałacowa 1 Iłowa Lubuskie
241  17  Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 1 w ZSE - 1000-lecia Państwa Polskiego 14 Białystok Podlaskie
242  18  Technikum Mechaniczne - Broniewskiego 14 Białystok Podlaskie
243  10  Zespół Szkół im. Konstytucji 3 Maja - Mierosławskiego 10 Iława Warmińsko-mazurskie
244  49  Zespół Szkół Powiatowych w Baranowie - ul. Niepodległości 27 Baranowo Mazowieckie
245  50  Zespół Szkół im. Żołnierzy Armii Krajowej w Makowie Mazowieckim - Duńskiego Czerwonego Krzyża 7 Maków Mazowiecki Mazowieckie
246  21  Salezjański Zespół Szkół Publicznych - Kruczkowskiego 31 Zabrze Śląskie
247  25  Zespół Szkół Zawodowych w Brzegu Dolnym - 1-go Maja 1a Brzeg Dolny Dolnośląskie
248  16  Zespół Szkół Technicznych - Parkowa 1 Tczew Pomorskie
249  Zespół Szkół w Głuchołazach - Kolonia Kaszubska 2 Głuchołazy Opolskie
250  51  Zespół Szkół im. Leokadii Bergerowej - Kutnowska 30 Płock Mazowieckie
251  13  Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej - 1-go Maja 17 Dynów Podkarpackie
252  17  Zespół Szkół nr 1 - 3 Maja 3 Nowy Dwór Gdański Pomorskie
253  Publiczne Katolickie Liceum Ogólnokształcące SPSK w Opolu - Plebiscytowa 5 Opole Opolskie
254  52  Zespół Szkół nr 18 - Żeromskiego 81 Warszawa Mazowieckie
255  22  I Liceum Ogólnokształcące - Korczaka 6 Tychy Śląskie
256  22  Zespół Szkół Zawodowych im. Stefana Bobrowskiego w Rawiczu - Gen. J. Hallera 12 Rawicz Wielkopolskie
257  23  Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Żeromskiego - al. Niepodległości 16/18 Częstochowa Śląskie
258  26  Edicus szkoła policealna i LO - Oławska 17 Wrocław Dolnośląskie
258  26  Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wołowie - T. Kościuszki 27 Wołów Dolnośląskie
259  18  Technikum ZSI - Koszalińska 9 Słupsk Pomorskie
260  26  Liceum Ogolnokształcące Zespołu Szkół im. Marii Skodowskiej-Curie - Grota Roweckiego 5 Działoszyn Łódzkie
261  19  Zespół Szkół w Sokółce LO im. Mikołaja Kopernika - Mickiewicza 11 Sokółka Podlaskie
261  53  LXIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi - Urbanistów 3 Warszawa Mazowieckie
262  24  V LO im. WŁ. Broniewskiego - Jankego 65 Katowice Śląskie
263  14  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Tarnobrzegu - Św. Barbary 1B Tarnobrzeg Podkarpackie
263  16  Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Andrychowie - Starowiejska 22 a Andrychów Małopolskie
264  19  Zespół Szkół Chłodniczych i Elektronicznych w Gdyni - Sambora 48 Gdynia Pomorskie
265  23  Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II - Plac Wolności 1/2 Złotów Wielkopolskie
266  27  XVIII Liceum Ogólnokształcące - Perla 11 Łódź Łódzkie
267  11  Technikum nr 2 - Sportowa 1 Ostróda Warmińsko-mazurskie
267  17  III Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Krakowie - os. Wysokie 6 Kraków Małopolskie
267  25  Technikum nr 1 - Rybnicka 5 Żory Śląskie
267  54  Zespół Szkół Nr 1 w Sokołowie Podlaskim - Marii Skłodowskiej-Curie 24 Sokołów Podlaski Mazowieckie
268  27  Powiatowy Zespół Szkół nr 1 - Wojska Polskiego 17 Trzebica Dolnośląskie
268  55  Technikum Zawodowe w ZSP Żelechów - Piłsudskiego 45 Żelechów Mazowieckie
269  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 Centrum Kształcenia Ustawicznego - Byczyńska 7 Kluczbork Opolskie
269  56  Centrum Kształcenia Ustawicznego w Siedlcach - Browarna 4 Siedlce Mazowieckie
270  15  Zespół Szkół im. Ks. Dra Jana Zwierza - Mickiewicza 14 Ropczyce Podkarpackie
270  20  V Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego - Polanki 130 Gdańsk Pomorskie
270  26  Zespół Szkół nr 4 - al. Bielska 100 Tychy Śląskie
270  57  Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wł.St.Reymonta - Oleksiaka Wichury 3 Sokołów Podlaski Mazowieckie
271  16  Centrum Kształcenia Ustawicznego - 3 Maja 11 Przemyśl Podkarpackie
271  58  I Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa w Siedlcach - Floriańska 10 Siedlce Mazowieckie
272  59  CII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjmi - Bartnicza 2 Warszawa Mazowieckie
273  18  Zespół Szkół Łączności w Krakowie - Monte Cassino 31 Kraków Małopolskie
274  30  Zespół Szkół im. Z. Chmielewskiego - Spółdzielcza 17 Nałęczów Lubelskie
275  60  XVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego - Smolna 30 Warszawa Mazowieckie
276  61  Liceum Ogólnokształcące im. KEN w Przasnyszu - Świętego Stanisława Kostki 15 Przasnysz Mazowieckie
277  31  Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego - Aleje Racławickie 17 Lublin Lubelskie
278  Zespół Szkół nr 2 im. Adama Mickiewicza w Chełmnie - Szkolna 14 Chełmno Kujawsko-pomorskie
279  32  Technikum "LIDER" w Lublinie - Radziwiłłowska 5 Lublin Lubelskie
280  21  Zespół Szkół Energetycznych; XIII LO - M. Reja 25 Gdańsk Pomorskie
281  I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Kielcach - Ściegiennego 15 Kielce Świętokrzyskie
281  Zespół Szkół nr3 - Sandomierska 2 Ostrowiec Świętokrzyski Świętokrzyskie
281  I Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Końskich - kpt.Stoińskiego 4 Końskie Świętokrzyskie
281  Zespół Szkół Mechanicznych - Jagiellońska 32 Kielce Świętokrzyskie
281  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Hetmana Stefana Czarnieckiego - Koniecpolska 40 Włoszczowa Świętokrzyskie
281  I Liceum Ogólnokształcące Collegium Gostomianum - Długosza 7 Sandomierz Świętokrzyskie
281  Liceum Ogólnokształcące nr II im. J.Chreptowicza - Jana Rosłońskiego 1 Ostrowiec Świętokrzyski Świętokrzyskie
281  Zespół Szkół nr 9 w Bydgoszczy - Cicha 59 Bydgoszcz Kujawsko-pomorskie
281  Zespół Szkół Zawodowych w Brodnicy - Mazurska 28 Brodnica Kujawsko-pomorskie
281  Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych w Toruniu - Św. Józefa 26 Toruń Kujawsko-pomorskie
281  XXI Liceum Ogólnokształcące Integracyjne w Bydgoszczy - Adama Grzymały-Siedleckiego 11 Bydgoszcz Kujawsko-pomorskie
281  Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Toruniu - Kosynierów Kościuszkowskich 6 Toruń Kujawsko-pomorskie
281  Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Toruniu - Warszawska 1/5 Toruń Kujawsko-pomorskie
281  Zespół Szkół Medycznych w Bydgoszczy - Swarzewska 10 Bydgoszcz Kujawsko-pomorskie
281  Zespół Szkół Mechanicznych nr 1 - Św. Trójcy 37 Bydgoszcz Kujawsko-pomorskie
281  Zespół Szkół Samochodowych im. Tadeusza Kościuszki we Włocławku - Leśna 1a Włocławek Kujawsko-pomorskie
281  Zespół Szkół Technicznych w Lipnie - Okrzei 3 Lipno Kujawsko-pomorskie
281  Zespół Szkół Muzycznych im. Feliksa Nowowiejskiego w Szczecinie - Staromłyńska 13 Szczecin Zachodniopomorskie
281  Zespół Szkół Morskich w Świnoujściu - Sołtana 2 Świnoujście Zachodniopomorskie
281  I Liceum Ogólnokształcące im. St. Dubois w Koszalinie - Komisji Edukacji Narodowej 1 Koszalin Zachodniopomorskie
281  Szkoła Delta - pl. Żołnierza Polskiego 5 Szczecin Zachodniopomorskie
281  II Liceum Ogólnokształcące w Wałczu - Bydgoska 52 Wałcz Zachodniopomorskie
281  Centrum Edukacji Licealnej - Pierwszej Brygady 15a Stargard Szczeciński Zachodniopomorskie
281  Technikum Hotelarskie w Międzyzdrojach - Leśna 17 Międzyzdroje Zachodniopomorskie
281  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Barlinku - Jeziorna 8 Barlinek Zachodniopomorskie
281  Zespół Szkół Elektrycznych - Kościuszki 39-41 Opole Opolskie
281  I Liceum Profilowane - Słowiańska 18 Brzeg Opolskie
281  IV Liceum Ogólnokształcące - Mostowa 7 Kędzierzyn-Koźle Opolskie
281  Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego - Krakowska 20 Grodków Opolskie
281  Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr 3 z Oddziałami Dwujęzycznymi - S. Dubois 28 Opole Opolskie
281  Społeczne Językowe Liceum Ogólnokształcące im. A. Einsteina - Drobiarska 2 Opole Opolskie
281  Zespół Szkół Ogólnokształcących - S. Dubois 28 Opole Opolskie
281  Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 - Gimnazjalna 2 Prudnik Opolskie
281  10  Zespół Szkół Budowlanych - Technikum nr 4 - Górnośląska 2 Żary Lubuskie
281  10  IV Liceum Ogólnokształcące - Kosynierów Gdyńskich 8 Gorzów Wielkopolski Lubuskie
281  10  Zespół Szkół Ekonomicznych w Żarach - Jana Długosza 23 Żary Lubuskie
281  10  Technikum w Zespole Szkół Samorządowych w Witnicy - Traugutta 1 Witnica Lubuskie
281  10  Zespół Szkół nr 12 w Gorzowie Wielkopolskim - Śląska 20 Gorzów Wielkopolski Lubuskie
281  10  Zespół Szkół Licealnych w Słubicach - Bohaterów Warszawy 3 Słubice Lubuskie
281  10  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Drezdenku - Konopnickiej 2 Drezdenko Lubuskie
281  10  I Liceum Ogólnokształcące im. T.Zana - Matejki 1 Wschowa Lubuskie
281  10  Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Gorzowie Wielkopolskim - Przemysłowa 22 Gorzów Wielkopolski Lubuskie
281  10  I Liceum Ogólnokształcące w Zielonej Górze - Kilińskiego 7 Zielona Góra Lubuskie
281  10  Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Gorzowie Wielkopolskim - Puszkina 31 Gorzów Wielkopolski Lubuskie
281  12  Liceum Ogólnokształcące - Wiejska 2 Braniewo Warmińsko-mazurskie
281  12  Zespół Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych w Olsztynie - Bałtycka 37a Olsztyn Warmińsko-mazurskie
281  12  Technikum - Gdańska 25 Lubawa Warmińsko-mazurskie
281  12  Technikum - J.A. Komeńskiego 39 Elbląg Warmińsko-mazurskie
281  12  IV Liceum Ogólnokształcące - Piłsudskiego 56 Olsztyn Warmińsko-mazurskie
281  12  Zespół Szkół Zawodowych CKU w Ornecie - 1-go Maja 20 Orneta Warmińsko-mazurskie
281  12  IV Liceum Ogólnokształcące - Sienkiewicza 4 Elbląg Warmińsko-mazurskie
281  12  Technikum nr 7 - Bałtycka 37 Olsztyn Warmińsko-mazurskie
281  12  Liceum Ogólnokształcące nr I im.Jana Bażyńskiego w Ostródzie - Drwęcka 2 Ostróda Warmińsko-mazurskie
281  12  Liceum Ogólnokształcące im.Jana Kochanowskiego w Olecku - Kościuszki 29 Olecko Warmińsko-mazurskie
281  12  Liceum Ogólnokształcące - Księdza Popiełuszki 2 Gołdap Warmińsko-mazurskie
281  12  Zespół Szkół im. Macieja Rataja w Reszlu - Łukasińskiego 3 Reszel Warmińsko-mazurskie
281  12  Liceum Ogólnokształcące - Bolesława Prusa 10 Węgorzewo Warmińsko-mazurskie
281  12  II Liceum Ogólnokształcące im. Gustawa Gizewiusza w Giżycku - Sikorskiego 3 Giżycko Warmińsko-mazurskie
281  12  Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących - gen J. Bema 50 Elbląg Warmińsko-mazurskie
281  12  I Liceum Ogólnokształcące im. Wojciecha Kętrzyńskiego - Powstańców Warszawy 2 Kętrzyn Warmińsko-mazurskie
281  12  Zespół Szkół nr 1 - Sienkiewicza 16 Biała Piska Warmińsko-mazurskie
281  12  Technikum nr 3 - Koszykowa 1 Ełk Warmińsko-mazurskie
281  17  Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki - Mickiewicza 12 Ropczyce Podkarpackie
281  17  Zespół Szkół Zawodowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Dynowie - Polna 3 Dynów Podkarpackie
281  17  Zespół Szkół w Sieniawie - Rynek 4 Sieniawa Podkarpackie
281  17  Zespół Szkół Technicznych im. E. Kwiatkowskiego - Matuszczaka 7 Rzeszów Podkarpackie
281  17  Zespół Szkół Rolniczych im. Wincentego Witosa w Zarzeczu - Zarzecze 1 Zarzecze Podkarpackie
281  17  Zespół Szkół Technicznych - Staszica 30 Jasło Podkarpackie
281  17  Zespół Szkół - Lubelska 37 Sokołów Małopolski Podkarpackie
281  17  Zespół Szkół Ogólnokształcących - Staszica 5 Stalowa Wola Podkarpackie
281  17  Zespół Szkół Ekonomicznych - Hoffmanowej 13 Rzeszów Podkarpackie
281  17  Zespół Szkół Elektronicznych - Hetmańska 120 Rzeszów Podkarpackie
281  17  Zespół Szkół im. Por. Józefa Sarny w Gorzycach - Żwirki i Wigury 2 Gorzyce Podkarpackie
281  17  Zespół Szkół Licealnych - Kopernika 4 Ustrzyki Dolne Podkarpackie
281  17  II Liceum Ogólnokształcące im. prof. Kazimierza Morawskiego - Biskupa Jakuba Glazera 44 Przemyśl Podkarpackie
281  17  Centrum Edukacji Zawodowej - Kwiatkowskiego 1 Stalowa Wola Podkarpackie
281  17  I Liceum Ogólnokształcące - Mickiewicza 3 Łańcut Podkarpackie
281  17  II Liceum Ogólnokształcące - Mickiewicza 11 Sanok Podkarpackie
281  19  Zespół Szkół Energetycznych w Krakowie - Loretańska 16 Kraków Małopolskie
281  19  Liceum Ogólnokształcące w Bieczu - Tysiąclecia 2 Biecz Małopolskie
281  19  XVI Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego w Krakowie - os. Willowe 35 Kraków Małopolskie
281  19  XV Liceum Ogólnokształcące w Krakowie - al. Dygasińskiego 15 Kraków Małopolskie
281  19  Liceum Ogólnokształcące im.Tadeusza Kościuszki - Ogrodowa 3 Krzeszowice Małopolskie
281  19  X Liceum Ogólnokształcące w Krakowie - Wróblewskiego 8 Kraków Małopolskie
281  19  VIII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego - Grzegórzecka 24 Kraków Małopolskie
281  19  V Liceum Ogólnokształcące w Krakowie - Studencka 12 Kraków Małopolskie
281  19  Powiatowy Zespół Szkół nr 11 w Kętach - Wyspiańskiego 2 Kęty Małopolskie
281  19  Liceum Ogólnokształcące - Żwirki i Wigury 17 Skawina Małopolskie
281  19  Zespół Szkół im. Hugona Kołłątaja w Jordanowie - Kolejowa 9 Jordanów Małopolskie
281  19  Zespół Szkół Salezjańskich w Krakowie - os. Piastów 34 Kraków Małopolskie
281  19  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II - Nadbrzeżna 3 Krynica-Zdrój Małopolskie
281  19  Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 - Mickiewicza 16 Tarnów Małopolskie
281  19  I Liceum Ogólnokształcące im. B. Nowodworskiego w Krakowie - pl. Na Groblach 9 Kraków Małopolskie
281  19  Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Jana Długosza - Jana Długosza 5 Nowy Sącz Małopolskie
281  19  Zespół Szkół Nr 1 im. Ignacego Łukasiewicza w Gorlicach - Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego 18 Gorlice Małopolskie
281  19  Prywatne Liceum Ogólnokształcące Sióstr Prezentek w Krakowie - św. Jana 7 Kraków Małopolskie
281  20  IV Liceum Ogólnokształcące im. C.K. Norwida - Zwierzyniecka 9A Białystok Podlaskie
281  20  III Liceum Ogólnokształcące - Pałacowa 2/1 Białystok Podlaskie
281  20  Technikum im. Tadeusza Kościuszki - 3 Maja 25 Hajnówka Podlaskie
281  20  II Liceum Ogólnokształcące - Kard. Wyszyńskiego 3 Augustów Podlaskie
281  20  Technikum nr 6 - M.Kopernika 16 Łomża Podlaskie
281  20  V Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego w Białymstoku - Miodowa 5 Białystok Podlaskie
281  20  Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 - Mikołaja Kopernika 16 Łomża Podlaskie
281  20  I Liceum Ogólnokształcące - Konopnickiej 16 Zambrów Podlaskie
281  20  II Liceum Ogólnokształcące - Kościuszki 36/38 Suwałki Podlaskie
281  20  II Liceum Ogólnokształcące w Augustowie - al. Kardynała S. Wyszyńskiego 1 Augustów Podlaskie
281  20  Technikum - Konarskiego 23 Sejny Podlaskie
281  20  VIII Liceum Ogólnokształcące - Piastowska 5 Białystok Podlaskie
281  22  Technikum Informatyczne im. Macieja Płażyńskiego w Pucku - 1 Armii Wojska Polskiego 2a Puck Pomorskie
281  22  Zespół Szkół Handlowych - Kościuszki 18/20 Sopot Pomorskie
281  22  Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II - Pl. Św. Andrzeja 2 Gdynia Pomorskie
281  22  Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5; IV LO - Na Zaspę 31a Gdańsk Pomorskie
281  22  XIII Liceum Ogólnokształcące - Płk. Dąbka 207 Gdynia Pomorskie
281  22  III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP - Legionów 27 Gdynia Pomorskie
281  22  I Akademickie Liceum Ogólnokształcące - Narcyzowa 6 Gdynia Pomorskie
281  22  XIV Liceum Ogólnokształcące - Wejherowska 55 Gdynia Pomorskie
281  22  Technikum Transportowe - al. Zwycięstwa 194 Gdynia Pomorskie
281  22  I Liceum Ogólnokształcące w Bytowie im. Bojowników o Wolność i Polskość Ziemi Bytowskiej - Gdańska 59 Bytów Pomorskie
281  22  II Liceum Ogólnokształcące - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 - Mickiewicza 32 Słupsk Pomorskie
281  22  VI Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Obrońców Helu - Głęboka 11 Gdańsk Pomorskie
281  22  Ogólnokształcące Liceum Jezuitów w Gdyni im. św. Stanisława Kostki - Tatrzańska 35 Gdynia Pomorskie
281  22  I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej–Curie w Starogardzie Gdańskim - Hallera 34 Starogard Gdański Pomorskie
281  22  VI Liceum Ogólnokształcące - Kopernika 34 Gdynia Pomorskie
281  22  Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 Sportowe Liceum Ogólnokształcące - Słoneczna 2 Kwidzyn Pomorskie
281  24  Zespół Szkół Sióstr Urszulanek SJK - Św. U. Ledóchowskiej 2 Pniewy Wielkopolskie
281  24  Zespół Szkół Ogólnokształcących w Wolsztynie - Poniatowskiego 7 Wolsztyn Wielkopolskie
281  24  Zespół Szkół Techniczno-Elektronicznych - Częstochowska 99-105 Kalisz Wielkopolskie
281  24  Zespół Szkół Zawodowych nr 6 im.Joachima Lelewela - Działyńskich 4/5 Poznań Wielkopolskie
281  24  Zespół Szkół Rolniczych i Technicznych w Powodowie - Powodowo Wolsztyn Wielkopolskie
281  24  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 1 im. Hipolita Cegielskiego w Pile - Ceglana 4 Piła Wielkopolskie
281  24  IV Liceum Ogólnokształcące im. Fryderyka Chopina w Ostrowie Wielkopolskim - Wojska Polskiego 17 Ostrów Wielkopolski Wielkopolskie
281  24  Zespół Szkół Łączności - Przełajowa 4 Poznań Wielkopolskie
281  24  I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie - Zamkowa 21 Ostrzeszów Wielkopolskie
281  24  Publiczne Liceum Ogólnokształcące Językowo - Informatyczne - R. Strzałkowskiego 5/7 Poznań Wielkopolskie
281  24  I Liceum Ogólnokształcące w Krotoszynie - Kołłątaja 1 Krotoszyn Wielkopolskie
281  27  Zespół Szkół Technicznych - Pszowska 92 Wodzisław Śląski Śląskie
281  27  Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących - Warszawska 35 Gliwice Śląskie
281  27  Zespół Szkół Technicznych - Jana Pawła II 126/130 Częstochowa Śląskie
281  27  Zespół Szkół Technicznych - Rybnicka 44 Mikołów Śląskie
281  27  Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych - Chorzowska 5 Gliwice Śląskie
281  27  Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 3 im. Edwarda Abramowskiego - Harcerzy Września 1939 r nr 2 Katowice Śląskie
281  27  Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Zabrzu - Piłsudskiego 29 Zabrze Śląskie
281  27  Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 - Orląt Śląskich 25 Gliwice Śląskie
281  27  Zespół Szkół Ogólnokształcących w Jaworznie - Towarowa 61 Jaworzno Śląskie
281  27  Zespół Szkół Plastycznych im. Jacka Malczewskiego w Częstochowie - Pułaskiego 15 Częstochowa Śląskie
281  27  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jaworznie - Inwalidów Wojennych 16 Jaworzno Śląskie
281  27  I Liceum Ogólnokształcące - Kopernika 2 Będzin Śląskie
281  27  Zespół Szkół - Techników 18 Chełm Śląski Śląskie
281  27  Liceum Katolickie w ZS Katolickich - Tarnopolska 3 Zabrze Śląskie
281  27  Zabrzańskie Centrum Kształcenia Ogólnego i Zawodowego - Piłsudskiego 58 Zabrze Śląskie
281  27  Zespół Szkół nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego - Harcerska 12 Jastrzębie-Zdrój Śląskie
281  27  II LO im. R. Traugutta - Kiliskiego 62 Częstochowa Śląskie
281  27  Technikum Lotnicze ZDZ Katowice - Mickiewicza 3 Katowice Śląskie
281  27  Powiatowy Zespół Szkół nr 2 w Pszczynie - Szymanowskiego 12 Pszczyna Śląskie
281  27  ZS nr 6 - Piłsudskiego 10 Tychy Śląskie
281  27  Katolickie Liceum Ogólnokształcące SPSK im. kard. Stefana Wyszyńskiego - Sienkiewicza 60 Zawiercie Śląskie
281  27  ZS Ponadgimnazjalnych COGITO Technikum NR 1 im. Z.Herberta - Matejki 5 Siemianowice Śląskie Śląskie
281  27  ZS Ogólnokształcących nr 1 I LO - Kasprowicza 11 Racibórz Śląskie
281  28  Szkoła Mistrzostwa Sportowego SMS Junior Wrocław - Słubicka 29/33 Wrocław Dolnośląskie
281  28  Katolickie Liceum Ogólnokształcące - Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 156 Łódź Łódzkie
281  28  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. prof. Wacława Żenczykowskiego - Bohaterów Getta 6 Kłodzko Dolnośląskie
281  28  Społeczne Liceum Ogólnokształcące TPZ - Leśmiana 1b Zgierz Łódzkie
281  28  Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Bolesławcu - Komuny Paryskiej 6 Bolesławiec Dolnośląskie
281  28  II Liceum Ogólnokształcące - Trzebnicka 4 Milicz Dolnośląskie
281  28  Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych - Fryderyka Skarbka 4 Legnica Dolnośląskie
281  28  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Międzyborzu - Wrocławska 2 Międzybórz Dolnośląskie
281  28  Liceum Ogólnokształcące nr I im. Jana III Sobieskiego w Oławie - Plac Zamkowy 10 Oława Dolnośląskie
281  28  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sycowie - Daszyńskiego 42 Syców Dolnośląskie
281  28  Zespół Szkół Ekonomicznych - pl. Słowiański 5 Legnica Dolnośląskie
281  28  Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 - Kossaka 1a Opoczno Łódzkie
281  28  Zespół Szkół – Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej im. Mikołaja Kopernika w Rawie Mazowieckiej - Zwolińskiego 46 Rawa Mazowiecka Łódzkie
281  28  Publiczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej - Różyckiego 5 Łódź Łódzkie
281  28  Liceum Ogólnokształcące - p.Sulwińskiego 31 Błaszki Łódzkie
281  28  Liceum Ogólnokształcące - Kościuszki 10 Głowno Łódzkie
281  28  LV Liceum Ogólnokształcące - Strykowska 10/18 Łódź Łódzkie
281  28  Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 - Tarasa Szewczenki 10 Legnica Dolnośląskie
281  28  Powiatowy Zespół Szkół nr 2 - Żeromskiego 2 Trzebnica Dolnośląskie
281  28  Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bystrzycy Kłodzkiej - ST.Sempołowskiej 13 Bystrzyca Kłodzka Dolnośląskie
281  28  Liceum Ogólnokształcące - Żeromskiego 3 Opoczno Łódzkie
281  28  Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych - Kolejowa 16 Gryfów Śląski Dolnośląskie
281  28  I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego w Łęczycy - Marii Konopnickiej 13 Łęczyca Łódzkie
281  28  Prywatne Liceum Sióstr Niepokalanek w Wałbrzychu - pl. M.Darowskiej 1 Wałbrzych Dolnośląskie
281  28  IV Liceum Ogólnokształcące - Czapliniecka 96 Bełchatów Łódzkie
281  28  Prywatny Zespół Szkół EDUKATOR - Kownackiego 4 Oborniki Śląskie Dolnośląskie
281  28  Zespół Szkół Nr 3 im. Legionistów Miasta Pabianic - Gdańska 5 Pabianice Łódzkie
281  28  IV Liceum Ogólnokształcące im. E.Sczanieckiej w Łodzi - Pomorska 16 Łódź Łódzkie
281  28  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych i Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 3 - Broniewskiego 16 Piotrków Trybunalski Łódzkie
281  28  Zespół Szkół nr 1 im. prof. R.A. Cebertowicza - Kopernika 24/26 Głowno Łódzkie
281  28  Zespół Szkół Nr 1 im. prof. Bolesława Krupińskiego - Kościuszki 9 Lubin Dolnośląskie
281  28  Liceum Ogólnokształcące Centrum Szkół Mundurowych w Łodzi - Klaretyńska 9 Łódź Łódzkie
281  28  I Liceum Ogólnokształcące - Plac Klasztorny 7 Legnica Dolnośląskie
281  28  II LO im. K.K. Baczyńskiego - Bugaj 3 Radomsko Łódzkie
281  28  Technikum nr 3 - Legionów 47 Tomaszów Mazowiecki Łódzkie
281  28  Zespół Szkół Zawodowych Nr3 - Działkowa 10 Skierniewice Łódzkie
281  28  IX Liceum Ogólnokształcące - Ignacego Paderewskiego 24 Łódź Łódzkie
281  28  Centrum Kształcenia Ustawicznego - Sudecka 53 Jelenia Góra Dolnośląskie
281  28  Technikum Elektryczno-Elektroniczne - Narutowicza 12 Radomsko Łódzkie
281  28  XV Liceum Ogólnokształcące - Traktorowa 77 Łódź Łódzkie
281  28  Zespół Szkół nr 2 - Aleja Wyzwolenia 34 Wałbrzych Dolnośląskie
281  28  XXIII LO im. ks. Prof. J.Tischnera - Piłsudskiego 159 Łódź Łódzkie
281  28  Technikum nr 15 im. Marii Skłodowskiej-Curie - Skwierzyńska 1-7 Wrocław Dolnośląskie
281  28  Liceum Ogólnokształcące nr XIII - Gen. Józefa Haukego-Bosaka 33-37 Wrocław Dolnośląskie
281  28  Zespół Szkół w Strzegomiu - Krótka 6 Strzegom Dolnośląskie
281  28  Akademickie Liceum Ogólnokształcące - Wileńska 53/55 Łódź Łódzkie
281  28  Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego - al. Politechniki 37 Łódź Łódzkie
281  28  Technikum nr 1 - Długa 89/91 Zgierz Łódzkie
281  28  Technikum w Zespole Szkół nr 3 im. Mikołaja Kopernika - Sieradzka 54 Wieluń Łódzkie
281  33  XII Liceum Ogólnokształcące - al. Racławickie 7 Lublin Lubelskie
281  33  Zespół Szkół Technicznych - Graniczna 2 Chełm Lubelskie
281  33  Technikum nr 1 - Szkolna 1 Świdnik Lubelskie
281  33  Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie - Reymonta 4b Bychawa Lubelskie
281  33  III Liceum Ogólnokształcące - Leszczynowa 16 Biała Podlaska Lubelskie
281  33  Zespół Szkół nr 3 - Słowackiego 7 Kraśnik Lubelskie
281  33  Liceum Ogólnokształcące - Bolesława Prusa 13 Nałęczów Lubelskie
281  33  Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 - Żytnia 5 Ryki Lubelskie
281  33  Liceum Ogólnokształcące - 15 Pułku Piechoty "Wilków" 6 Dęblin Lubelskie
281  33  I Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Ignacego Kraszewskiego - Kraszewskiego 1 Biała Podlaska Lubelskie
281  33  Liceum Ogólnokształcące - Waleriana Batki 20 Komarówka Podlaska Lubelskie
281  33  Technikum nr 5 - Szczebrzeska 102 Zamość Lubelskie
281  33  ZS Rolniczych - Parkowa Wola Osowińska Lubelskie
281  33  VIII Liceum Ogólnokształcące - Słowicza 5 Lublin Lubelskie
281  33  Technikum nr 1 - Piłsudskiego 36 Biała Podlaska Lubelskie
281  33  Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej - Wyścigowa 31 Lublin Lubelskie
281  33  III Liceum Ogólnokształcące w Zamościu - Kilińskiego 15 Zamość Lubelskie
281  33  II Liceum Ogólnokształcące w Puławach - Kaniowczyków 9 Puławy Lubelskie
281  33  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Żółkiewce - Zaburze 46 Żółkiewka Lubelskie
281  33  XVIII Liceum Ogólnokształcące - Przyjaźni 12 Lublin Lubelskie
281  33  Liceum Ogólnoksztacące - Wyczółkowskiego 10 Ryki Lubelskie
281  33  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Armii Krajowej - Zamoyskiego 62 Zamość Lubelskie
281  33  Zespół Szkół im. Mikołaja Kopernika - Bychawska 4 Bełżyce Lubelskie
281  33  Technikum Ekonomiczne nr 3 - Sienkiewicza 22 Chełm Lubelskie
281  33  II Liceum Ogólnokształcące - Narutowicza 39 Biała Podlaska Lubelskie
281  33  I Liceum Ogólnokształcące w Rykach - Słowackiego 12 Ryki Lubelskie
281  33  II Liceum Ogólnokształcące - Warszawska 88 Łuków Lubelskie
281  33  Zakład Doskonalenia Zawodowego - Peowiaków 3 Zamość Lubelskie
281  33  Zespół Szkół im. Św. Stanisława Kostki - Ks. Michała Słowikowskiego 6 Lublin Lubelskie
281  33  XXVII LO w ZS nr 10 - Biedronki 13 Lublin Lubelskie
281  62  ZS Ponadgimnazjalnych im. AK Obwodu "Głuszec" - Piotra Skargi 12 Grójec Mazowieckie
281  62  L Liceum Ogólnokształcące z oddziałami integracyjnymi - Burdzińskiego 4 Warszawa Mazowieckie
281  62  American School of Warsaw - ul. Warszawska 202 Bielawa Mazowieckie
281  62  Technikum nr 8 im. Jana Karskiego przy Zespole Szkół nr 42 - Dzieci Warszawy 42 Warszawa Mazowieckie
281  62  ZS Nr 4 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego - Szczęśliwicka 46 Warszawa Mazowieckie
281  62  Futura Inżynieria (studium policealne – technik informatyk) - Policealna Szkoła dla Dorosłych - Widok 5/7/9 Warszawa Mazowieckie
281  62  Zespół Szkół Zawodowych nr 1 - Górska 39 Nowy Dwór Mazowiecki Mazowieckie
281  62  ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO - Podwale 13 Warszawa Mazowieckie
281  62  ZS Centrum Kształcenia Rolniczego - Studzieniec Studzieniec Mazowieckie
281  62  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 CKP w Garwolinie - II Armii Wojska Polskiego 20 Garwolin Mazowieckie
281  62  Zespół Szkół Plastycznych im. Józefa Brandta w Radomiu - Grzecznarowskiego 13 Radom Mazowieckie
281  62  I Liceum Ogólnokształcące - Traugutta 1 Ostrołęka Mazowieckie
281  62  CVI Liceum Ogólnokształcące - Gen. Zajączka 7 Warszawa Mazowieckie
281  62  I Liceum Ogólnokształcące - 17 Stycznia 66 Ciechanów Mazowieckie
281  62  Zespół Szkół nr 15 im Władysława IV - Jagiellońska 38 Warszawa Mazowieckie
281  62  CXXV Liceum Ogólnokształcące - Chłodna 36/46 Warszawa Mazowieckie
281  62  ZS Ponadgimnazjalnych - Mazowiecka 25 Przasnysz Mazowieckie
281  62  LXXIV Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Narwiku - Gładka 16 Warszawa Mazowieckie
281  62  IV Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Stanisława Żółkiewskiego w Siedlcach - Sokołowska 161B Siedlce Mazowieckie
281  62  IV LO im. B. Krzywoustego - Faustyna Piaska 5 Płock Mazowieckie
281  62  VI Liceum Ogólnokształcące - Wiktorska 30/32 Warszawa Mazowieckie
281  62  Liceum Ogólnokształcące nr I im. K.I. Gałczyńskiego w Otwocku - Gen. Juliana Filipowicza 9 Otwock Mazowieckie
281  62  VIII Liceum Ogólnokształcące w Radomiu - Sobieskiego 12 Radom Mazowieckie
281  62  Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne nr 43 - Wóycickiego 1/3 Warszawa Mazowieckie
281  62  XCIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zbigniewa Herberta - Fundamentowa 38/42 Warszawa Mazowieckie
281  62  XI Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Reja - Królewska 19/21 Warszawa Mazowieckie
281  62  XII Liceum Ogólnokształcące - Sienna 53 Warszawa Mazowieckie
281  62  XIV Liceum Ogólnokształcące - Nowowiejska 37A Warszawa Mazowieckie
281  62  XL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego - Platynowa 1 Warszawa Mazowieckie
281  62  II Liceum Ogólnokształcące w Radomiu - Kusocińskiego 8 Radom Mazowieckie
281  62  III Liceum Ogólnokształcące - Rogalińska 2 Warszawa Mazowieckie
281  62  LXXXIII Liceum Ogólnokształcące - Konopczyńskiego 4 Warszawa Mazowieckie
281  62  Policealna Szkoła Audiologii - Mokra 17 Kajetany Mazowieckie
281  62  Liceum Ogólnokształcące w Pionkach - Aleje Lipowe 23 Pionki Mazowieckie
281  62  Liceum Ogólnokształcące w Lipsku - Zwoleńska 12 Lipsko Mazowieckie
281  62  Szkoła Policealna Gowork.pl - Żurawia 47 Warszawa Mazowieckie
281  62  Technikum - Kilińskiego 8c Grodzisk Mazowiecki Mazowieckie
281  62  Technikum - Piłsudskiego 51 Sochaczew Mazowieckie
281  62  Technikum Elektroniczne nr 1 - Kasprzaka 19/21 Warszawa Mazowieckie
281  62  Liceum Ogólnokształcące w Grójcu - Poświętne 17 Grójec Mazowieckie
281  62  Liceum Ogólnokształcące w Dębem - Nasielska 7 Komornica Mazowieckie
281  62  Technikum nr 1 w Wyszkowie - I Armii Wojska Polskiego 89 Wyszków Mazowieckie
281  62  XLII Liceum Ogólnokształcące - Madalińskiego 22 Warszawa Mazowieckie
281  62  XLIV Liceum Ogólnokształcące im. Antoniego Dobiszewskiego - Dolna 6 Warszawa Mazowieckie
281  62  XLVII Liceum Ogólnokształcące - Międzyborska 64/70 Warszawa Mazowieckie
281  62  II Liceum Ogólnokształcące - I Armii Wojska Polskiego 89 Wyszków Mazowieckie
281  62  Zespół Szkół im. Prezydenta I.Mościckiego - Inżynierska 1 Zielonka Mazowieckie
281  62  Zespół Szkół im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego (Technikum) - Aleja XX-lecia 12 Teresin Mazowieckie
281  62  Zespół Szkół im. St. Staszica - Stanisława Staszica 1 Gąbin Mazowieckie
281  62  I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Bolesława Limanowskiego - Felińskiego 15 Warszawa Mazowieckie
281  62  I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego - Okrzei 3 Błonie Mazowieckie
281  62  Zespół Szkół Nr 117 - Bema 76 Warszawa Mazowieckie
281  62  I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach - Warszawska 19 Kozienice Mazowieckie
281  62  XXIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej - Curie - Naddnieprzańska 2/4 Warszawa Mazowieckie
281  62  Zespół Szkół nr 40 - Objazdowa 3 Warszawa Mazowieckie
281  62  I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Radomiu - Żeromskiego 10 Radom Mazowieckie
281  62  Zespół Szkół im. inż. S. Wysockiego - Szczęśliwicka 56 Warszawa Mazowieckie
281  62  Liceum Ogólnokształcące - Mazowiecka 47 Zawidz Kościelny Mazowieckie
281  62  IX Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny Hoffmanowej - Hoża 88 Warszawa Mazowieckie
281  62  XXIV Liceum Ogólnokształcące - Obozowa 60 Warszawa Mazowieckie
281  62  XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego - Polna 5 Warszawa Mazowieckie
281  62  Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki - 3 Maja 15 Gostynin Mazowieckie
281  62  Zespół Szkół Architektoniczno-Budowlanych i Licealnych - Przyrynek 9 Warszawa Mazowieckie
281  62  II Liceum Ogólnokształcące w Pionkach - Parkowa 6 Pionki Mazowieckie
281  62  Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika - Jakuba Starszego 6 Iłża Mazowieckie
281  62  Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida w Radzyminie - Konstytucji 3-go Maja 26 Radzymin Mazowieckie
281  62  Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Mrozach - Licealna 3 Mrozy Mazowieckie
281  62  II Liceum Ogólnokształcące - Orylska 9 Ciechanów Mazowieckie
281  62  Zespół Szkół im. Bohaterów Narwiku - Gładka 16 Warszawa Mazowieckie
281  62  Katolickie Liceum Ogólnokształcące Przymierza Rodzin - Staszica 11 Garwolin Mazowieckie
nask logo   


dbnameqlabelquerytime
mysqldbSessionCALL `sessions_read`('gpfjqecnbjcglaqn1rjkhkle75')0.8120
mysqldbRouterCALL `get_siteid_from_linkname`('ranking')0.5690
mysqldbrankingCALL `select_rankingArch`('2017')5.1020
Query count: 3, Sum of SQL time: 6.4830
Skrypt 0 wykonał się w: 12.2360 ms.
Drogi użytkowniku
Przechodząc do serwisu poprzez kliknięcie odnośnika „Zgadzam się” wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych.
Pliki cookies
Gdy korzystasz z naszych serwisów, gromadzimy informacje o Twojej wizycie i sposobie poruszania się w naszych serwisach. W tym celu stosujemy pliki cookies. Plik cookies zawiera dane informatyczne, które są umieszczone w Twoim urządzeniu końcowym - przeglądarce internetowej, z której korzystasz.
Pliki cookies używane w naszych serwisach wykorzystywane są między innymi do bieżącej optymalizacji serwisów oraz ułatwiania Twojego z nich korzystania. Niektóre funkcjonalności dostępne w naszych serwisach mogą nie działać, jeżeli nie wyrazisz zgody na instalowanie plików cookies.
Instalowanie plików cookies lub uzyskiwanie do nich dostępu nie powoduje zmian w Twoim urządzeniu ani w oprogramowaniu zainstalowanym na tym urządzeniu.
Stosujemy dwa rodzaje plików cookies: sesyjne i trwałe. Pliki sesyjne wygasają po zakończonej sesji, której czas trwania i dokładne parametry wygaśnięcia określa używana przez Ciebie przeglądarka internetowa oraz nasze systemy analityczne. Trwałe pliki cookies nie są kasowane w momencie zamknięcia okna przeglądarki, głównie po to, by informacje o dokonanych wyborach nie zostały utracone. Pliki cookies aktywne długookresowo wykorzystywane są, aby pomóc nam wspierać komfort korzystania z naszych serwisów, w zależności od tego czy dochodzi do nowych, czy do ponownych odwiedzin serwisu.

Do czego wykorzystujemy pliki cookies?
Pliki cookies wykorzystywane są w celach statystycznych oraz aby usprawnić działanie serwisów i zwiększyć komfort z nich korzystania, m.in:

  • pozwalają sprawdzić jak często odwiedzane są poszczególne strony serwisów - dane te wykorzystujemy do optymalizacji serwisów pod kątem odwiedzających;
  • umożliwiają rozpoznanie rodzaju Twojego urządzenia, dzięki czemu możemy lepiej dopasować sposób i format prezentowania treści oraz funkcjonalności serwisów;
  • poprawiają wydajność i efektywność serwisów dla korzystających.

W jaki sposób możesz nie wyrazić zgody na instalowanie plików cookies za pomocą ustawień przeglądarki?
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były instalowane na Twoim urządzeniu, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki w zakresie instalowania plików cookies. W każdej chwili możesz też usunąć z pamięci swojego urządzenia pliki cookies zapisane w trakcie przeglądania naszych serwisów. Pamiętaj jednak, że ograniczenia w stosowaniu plików cookies mogą utrudnić lub uniemożliwić korzystanie z tych serwisów.
Wykorzystywane narzędzia firm trzecich
Niektóre pliki cookies są tworzone przez podmiot, z usług których korzystamy, np.

  • Google Inc.

W naszych serwisach wykorzystujemy narzędzie Google Analytics do analizy ruchu na stronie internetowej oraz aktywności dotyczących jej przeglądania. Wykorzystujemy je w szczególności do celów statystycznych, aby sprawdzić jak często odwiedzane są poszczególne serwisy. Dane te wykorzystujemy również do optymalizacji i rozwoju serwisów. Więcej informacji na temat narzędzia Google Analytics znajdziesz na stronie:  https://policies.google.com/technologies/cookies

  • Facebook

Więcej informacji o zasadach plików cookies możesz znaleźć na:
https://pl-pl.facebook.com/policies/cookies/     

  • Twitter

Więcej informacji o zasadach plików cookies możesz znaleźć na:
https://help.twitter.com/en/rules-and-policies/twitter-cookies

  • Youtube

Więcej informacji o zasadach plików cookies możesz znaleźć na:
https://policies.google.com/privacy?hl=pl&gl=pl

 

Wyrażam zgodę na podstawowe oraz funkcjonalne cookies.
Podstawowe cookies są niezbędne aby strona mogła działać prawidłowo.
Cookies funkcjonalne wykorzystujemy do analizowania wizyt na stronie internetowej. Pomoże nam to zrozumieć, jak często odwiedzane są poszczególne serwisy oraz pozwoli optymalizować i rozwijać stronę. ZGADZAM SIĘ