Korzystaj bezpłatnie
Archiwum - Ranking IT Szkoła 2018

Ranking szkół ponadgimnazjalnych IT Szkoła jest sporządzany na podstawie pomiaru aktywności udziału uczniów szkół ponadgimnazjalnych w poszczególnych kategoriach działań programu: kursach dla uczniów, wszechnicy informatycznej, konkursach IT oraz akademickich kołach naukowych. Ranking jest sporządzany w układzie ogólnopolskim oraz wojewódzkim dla wszystkich szkół zarejestrowanych w programie: Szkoły biorące udział w programie IT Szkoła.
Aktualizacje rankingu są sporządzane i prezentowane raz w miesiącu. Ranking sporządzony w czerwcu jest uznawany za podsumowanie danego roku szkolnego.

Kryteria oraz wagi pozycjonowania szkół w rankingu IT Szkoła – 2018:

  1. Liczba aktywnych uczniów* w programie w odniesieniu do RLU* (14%)
  2. Liczba zrealizowanych kursów przypadających na jednego aktywnego ucznia* (6%)
  3. Liczba zrealizowanych kursów w odniesieniu do RLU* (14%)
  4. Liczba zrealizowanych wykładów video przypadających na jednego aktywnego ucznia* (6%)
  5. Liczba zrealizowanych wykładów video w odniesieniu do RLU* (11%)
  6. Średni wynik z testów uzyskany przy pierwszym “podejściu” (10%)
  7. Średni wynik z testów (6%)
  8. Konkurs Grand IT Test (10%)
  9. Udział w konkursach (22%)
  10. Zgłoszenie szkoły (1%)
*Aktywny uczeń - przypisany do grupy, utworzonej przez nauczyciela w aktualnym roku szkolnym.
*RLU - Realna liczba uczniów. źródło: System Informacji Oświatowej

Punkty rankingowe przyznawane w wyniku aktywności ucznia są zaliczane na konto szkoły, którą podał podczas rejestracji, a nie szkoły nauczyciela do którego uczeń jest przypisany. Dotyczy to sytuacji gdy opiekun ucznia (nauczyciel) pracuje w więcej niż jednej szkole lub generalnie gdy w swoich grupach posiada przypisanych uczniów z innych placówek. Dla każdego wyliczanego wskaźnika znajdowana jest szkoła z najwyższą wartością tego wskaźnika. Szkoła ta otrzymuje maksymalną wartość punktów możliwych do zdobycia dla danego wskaźnika. Pozostałe szkoły otrzymują proporcjonalnie mniej punktów ustalonych na podstawie wartości wskaźnika wyliczonej dla danej szkoły, w odniesieniu do maksymalnie uzyskanej wartości tego wskaźnika. Ranking ogólny sporządzany jest na podstawie sumy punktów dla wszystkich wskaźników.

Najbardziej aktywne szkoły oraz nauczyciele zostaną nagrodzeni zgodnie z obowiązującym Regulaminem Rankingu IT Szkoła

 
filtr szkół:
ranking ogólnopolski ranking wojewódzki Nazwa Miejscowość Województwo
Zespół Szkół Agro-Technicznych im. Wincentego Witosa w Ropczycach - Adama Mickiewicza 13 Ropczyce Podkarpackie
Zespół Szkół Nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Garwolinie - Kościuszki 53 Garwolin Mazowieckie
Zespół Szkół Zawodowych nr 2 im. Powstańców Warszawy - Gen. K. Sosnkowskiego 43 Mińsk Mazowiecki Mazowieckie
Zespół Szkół nr 2 w Pabianicach - Św. Jana 27 Pabianice Łódzkie
Technikum Nr 2 w Zespole Szkół Elektronicznych - Łaska 61 Zduńska Wola Łódzkie
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu - Św. Ducha 1 Jarosław Podkarpackie
Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Skargi - Piotra Skargi 2 Pułtusk Mazowieckie
Zespół Szkół Technicznych w Międzychodzie - św. Jana Pawła II 6A Międzychód Wielkopolskie
III Liceum Ogólnokształcące - pl. Plac Wolności 4 Lublin Lubelskie
10  II Liceum Ogólnokształcące - 1 Maja 66/74 Lubartów Lubelskie
11  Technikum Informatyczne Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Łodzi z/s Zduńska Wola - Komisji Edukacji Narodowej 3/5 Zduńska Wola Łódzkie
12  Liceum Ogólnokształcących im. Bolesława Prusa - Sienkiewicza 10 Skierniewice Łódzkie
13  Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. św. Franciszka z Asyżu - OO. Zbigniewa i Michała 1 Legnica Dolnośląskie
14  Technikum Zawodowe Nr 2 - Chopina 6 Lubartów Lubelskie
15  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 im. Jadwigi Markowej - Planty Kowalskiego 3 Ruda Śląska Śląskie
16  Technikum nr 1 - 11 Listopada 20 Ostrołęka Mazowieckie
17  XVI Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie - Dunikowskiego 1 Szczecin Zachodniopomorskie
18  CLIX Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego - Solipska 17/19 Warszawa Mazowieckie
19  Zespół Szkół Technicznych w Mielcu - Kazimierza Jagiellończyka 3 Mielec Podkarpackie
20  Zespół Szkół Rolniczych CKP w Białymstoku - ks. St. Suchowolca 26 Białystok Podlaskie
21  Zespół Szkół im. Stanisława Staszica - Macieja Rataja 29 Zawiercie Śląskie
22  I Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Ziemi Michałowskiej w Brodnicy - Lidzbarska 14 Brodnica Kujawsko-pomorskie
23  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tomaszowie Mazowieckim - Św. Antoniego 29 Tomaszów Mazowiecki Łódzkie
24  Zespół Szkół Elektronicznych - Tyrankiewiczów 2 Bolesławiec Dolnośląskie
25  Technikum w Zespole Szkół nr 2 im. Jana Długosza - Traugutta 12 Wieluń Łódzkie
26  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Koźminie Wielkopolskim - Zamkowa 1 Koźmin Wielkopolski Wielkopolskie
27  Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 3 im. Edwarda Abramowskiego - Harcerzy Września 1939 r nr 2 Katowice Śląskie
28  Zespół Szkół Alternatywnych - Łużycka 8 Kłodzko Dolnośląskie
29  Zespół Szkół Licealnych - 11-go Listopada 7 Morąg Warmińsko-mazurskie
30  V LO im. WŁ. Broniewskiego - Jankego 65 Katowice Śląskie
31  Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne nr 43 - Wóycickiego 1/3 Warszawa Mazowieckie
32  Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Henryka Sienkiewicza w Szydłowcu - Zamkowa 1 Szydłowiec Mazowieckie
33  Zespół Szkół Zawodowych nr 1 i II Liceum Ogólnokształcące - Modrzewskiego 24 Włodawa Lubelskie
34  Technikum Łączności - Al. Stanów Zjednoczonych 24 Warszawa Mazowieckie
35  Zespół Szkół Technicznych - Kościuszki 5 Rybnik Śląskie
36  Niepubliczne Technikum im. gen. Władysława Andersa w Opatowie ZDZ w Kielcach - Ćmielowska 4 Opatów Świętokrzyskie
36  Zespół Szkół - Sienkiewicza 7 Czarna Białostocka Podlaskie
37  Zespół Szkół Elektronicznych im. Boh. Westerplatte w Radomiu - Sadkowska 19 Radom Mazowieckie
38  Zespół Katolickich Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. bł. ks. Emila Szramka - Kobylińskiego 4 Katowice Śląskie
39  V Liceum Ogólnokształcące - Senatorska 32 Legnica Dolnośląskie
40  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Niemcach - Różana 8 Niemce Lubelskie
41  Zespół Szkół Technicznych i Licealnych - Przemysłowa 21 Piechowice Dolnośląskie
42  Liceum Ogólnokształcące Zespołu Szkół im. Henryka Sienkiewicza - Wojsławska 1 Grabowiec Lubelskie
43  NOVA Centrum Edukacyjne Oddział Poznań - Półwiejska 20/7a Poznań Wielkopolskie
44  III Liceum Ogólnokształcące - dr Jordana 4 Wałbrzych Dolnośląskie
45  III Liceum Ogólnokształcące w Piotrkowie Trybunalskim - Armii Krajowej 17 Piotrków Trybunalski Łódzkie
46  Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Czeladzi - Grodziecka 29 Czeladź Śląskie
47  Zespół Szkół im. Bohaterów Września 1939 Roku w Iławie - Kopernika 8a Iława Warmińsko-mazurskie
48  I Liceum Ogólnokształcące im. Marcina Kromera w Gorlicach - Marcina Kromera 1 Gorlice Małopolskie
49  Zespół Szkół Technicznych i Licealnych - Pomorska 7 Żagań Lubuskie
50  Diecezjalne Liceum Humanistyczne w Nysie - św. Piotra 1a Nysa Opolskie
51  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Czarnem - Leśna 2 Czarne Pomorskie
52  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Władysława Reymonta w Bierutowie - Plac Kościelny 2 Bierutów Dolnośląskie
52  Technikum TEB Edukacja Piotrków Trybunalski - Polna 13/13A Piotrków Trybunalski Łódzkie
53  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 - Aleja Legionów 4 Kielce Świętokrzyskie
54  Samorządowe Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida - Wojska Polskiego 9 Stalowa Wola Podkarpackie
55  Zespół Szkół Nr 2 im. 9. Pułku Strzelców Konnych - Wojska Polskiego 84 Grajewo Podlaskie
56  Zespół Szkół im. Kazimierza Jagiellończyka - Bogdanowicza 9 Łęczna Lubelskie
57  XIII Liceum Ogólnokształcące - Z.Pacanowskiej 4 Łódź Łódzkie
58  10  Liceum Ogólnokształcące - Szeroka 1/7 Złoczew Łódzkie
59  10  IV Liceum Ogólnokształcące im. Dra Tytusa Chałubińskiego - Mariacka 25 Radom Mazowieckie
60  Zespół Szkół Ogólnokształcących - Jana III Sobieskiego 2 Nysa Opolskie
61  11  VIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi - Ks. J. Popiełuszki 8 Siedlce Mazowieckie
62  Zespól Szkół Ogólnokształcących nr 1 - Tańskiego 3 Mielec Podkarpackie
63  III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego w Suwałkach - Noniewicza 83 Suwałki Podlaskie
64  II Liceum Ogólnokształcące w Legnicy - Zielona 17 Legnica Dolnośląskie
65  Zespół Szkół i Placówek Oświatowych im. Emila Godlewskiego w Nysie - Rodziewiczówny 1 Nysa Opolskie
66  III Liceum Ogólnokształcące - Kolberga 15 Sopot Pomorskie
66  I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie - Piłsudskiego 50 Krasnystaw Lubelskie
67  Zespół Szkół Nr 1 im. H. Sienkiewicza - Kościuszki 10 Łuków Lubelskie
68  12  ZS nr10 im. S.Staszica - Perzyńskiego 10 Warszawa Mazowieckie
69  Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Św. Jadwigi Królowej - Św. Jadwigi Królowej 5 Sandomierz Świętokrzyskie
70  Zespół Szkół Elektroniczno - Telekomunikacyjnych - Kilińskiego 4 Leszno Wielkopolskie
71  10  II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Reja - Gen. Wł. Sikorskiego 25 Kraśnik Lubelskie
72  Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Religi w Gilowicach - Korfantego 38 Gilowice Śląskie
73  11  Technikum Energetyczno-Informatyczne - Długa 6 Lublin Lubelskie
74  13  I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej- Curie - Sadowa 11 Sokołów Podlaski Mazowieckie
75  11  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 9 im. KEN w Łodzi - al. Politechniki 38 Łódź Łódzkie
76  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 - Szczecińska 60 Słupsk Pomorskie
77  14  Zespół Szkół Nr 3 - Kościuszki 25 Wiskitki Mazowieckie
78  12  XXXI Liceum Ogólnokształcące - Kruczkowskiego 4 Łódź Łódzkie
79  Zespół Szkół Technicznych w Ustroniu - 3 Maja 15 Ustroń Śląskie
80  13  Samorządowe Liceum Ogólnokształcące - M.C.Skłodowskiej 5 Opoczno Łódzkie
81  Zespół Szkół Licealno-Technicznych w Kluczborku - Sienkiewicza 20 Kluczbork Opolskie
82  Powiatowy Zespół nr 3 Szkół Technicznych i Ogólnoksztalcących im. por. Stefana Jasieńskiego - Stanisławy Leszczyńskiej 8 Oświęcim Małopolskie
83  V Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Dąbka - Dickmana 14 Gdynia Pomorskie
84  XIV Liceum Ogólnokształcące im. Ryszarda Kaczorowskiego w Białymstoku - Upalna 26 Białystok Podlaskie
85  Zespół Szkół Nr1 we Wrocławiu - Słubicka 29-33 Wrocław Dolnośląskie
86  12  I Liceum Ogólnokształcące - Partyzantów 8 Radzyń Podlaski Lubelskie
87  15  VII Liceum Ogólnokształcące - Wawelska 46 Warszawa Mazowieckie
88  Zespół Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino - Wojska Polskiego 1 Września Wielkopolskie
89  Technikum Elektryczne - 1000-lecia Państwa Polskiego 14 Białystok Podlaskie
90  16  ZSP im. Wincentego Witosa - Czerska 1 Jasieniec Mazowieckie
91  17  Zespół Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie - Kowalska 5 Gostynin Mazowieckie
92  10  Noworudzka Szkoła Techniczna - Stara Droga 4 Nowa Ruda Dolnośląskie
93  Zespół Szkół Techniczno - Usługowych w Trzebini - Gwarków 3 Trzebinia Małopolskie
94  10  Salezjański Zespół Szkół Publicznych "Don Bosko" - Wojska Polskiego 63 Świętochłowice Śląskie
95  I Liceum Ogólnokształcące - Brukowa 2 Białystok Podlaskie
95  18  Technikum Mechatroniczne nr 1 - Wiśniowa 56 Warszawa Mazowieckie
96  Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych - Rycerska 2 Elbląg Warmińsko-mazurskie
97  19  III Liceum Ogólnokształcące im. płk Dionizego Czachowskiego w Radomiu - Traugutta 44 Radom Mazowieckie
98  II Liceum Ogólnokształcące z Białoruskim Językiem Nauczania im. Bronisława Taraszkiewicza - Kopernika 4 Bielsk Podlaski Podlaskie
99  14  II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Zduńskiej Woli - Komisji Edukacji Narodowej 6 Zduńska Wola Łódzkie
100  13  Technikum przy ZS nr3 w Tomaszowie Lubelskim - Gen. Józefa Hallera 5 Tomaszów Lubelski Lubelskie
101  Zespół Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych w Lubsku - Chopina 10 Lubsko Lubuskie
102  XIII Liceum Ogólnokształcące w ZSO nr 7 w Szczecinie - Unisławy 26 Szczecin Zachodniopomorskie
103  Zespół Szkół Akademickich - Szosa Kisielińska 18 Zielona Góra Lubuskie
104  Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Gorzowie Wielkopolskim - Czereśniowa 4e Gorzów Wielkopolski Lubuskie
105  11  Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych - al. Jana Pawła II 25 Jelenia Góra Dolnośląskie
106  Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Miastku - Młodzieżowa 3 Miastko Pomorskie
107  Zespół Szkół Technicznych im. W.St. Reymonta - Długa 130 Czartajew Podlaskie
108  XXIV Liceum Ogólnokształcące - Wodnika 57 Gdańsk Pomorskie
109  14  Technikum Mechaniczne - Magnoliowa 8 Lublin Lubelskie
110  20  Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej - Piękna 7A Mińsk Mazowiecki Mazowieckie
111  21  XLI Liceum Ogólnokształcące im. J.Lelewela - Kiwerska 3 Warszawa Mazowieckie
112  22  Zespół Szkół im. J. Śniadeckiego - Parkowa 6 Pionki Mazowieckie
113  IX LO w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 6 im. Bohaterów Monte Cassino - Plac Mariacki 1 Szczecin Zachodniopomorskie
114  23  Zespół Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego - Budowlana 4 Mińsk Mazowiecki Mazowieckie
115  Zespół Szkół im. C. K. Norwida w Nowym Mieście Lubawskim - 3 Maja 24 Nowe Miasto Lubawskie Warmińsko-mazurskie
116  11  Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących - Frycza-Modrzewskiego 5 Bytom Śląskie
117  24  ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO - Podwale 13 Warszawa Mazowieckie
118  15  Zespół Szkół Technicznych im. Marii Skłodowskiej-Curie - Wojska Polskiego 7 Puławy Lubelskie
119  12  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Oławie, Technikum Nr 2 - 3 Maja 18e Oława Dolnośląskie
120  I Liceum Ogólnokształcące im.Stefana Żeromskiego w Ełku - Piłsudskiego 3 Ełk Warmińsko-mazurskie
121  12  Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 1 im. Wojciecha Korfantego - Sportowa 23 Chorzów Śląskie
122  16  Liceum Ogólnokształcące - Warszawska 44 Wisznice Lubelskie
123  Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Skale - Ks.Stanisława Połetka 30 Skała Małopolskie
123  25  XXIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej - Curie - Naddnieprzańska 2/4 Warszawa Mazowieckie
124  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Krośnie - Rzeszowska 10 Krosno Podkarpackie
124  26  Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego - Kacperskiej 6a Żyrardów Mazowieckie
125  27  Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 im.5 Pułku Ułanów Zasławskich w Ostrołęce - Batalionu Czwartaków 4 Ostrołęka Mazowieckie
126  Zespół Szkół im. Gen. Dezyderego Chłapowskiego - Obornicka 1 Bolechowo Wielkopolskie
127  Zespół Szkół Ekonomicznych w Pile - Sikorskiego 18a Piła Wielkopolskie
128  13  Powiatowy Zespół Szkół - Parkowa Oborniki Śląskie Dolnośląskie
128  28  V Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Romualda Traugutta w Radomiu - Traugutta 52a Radom Mazowieckie
129  Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Opolu - K. Pułaskiego 3 Opole Opolskie
130  Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki - Mickiewicza 12 Ropczyce Podkarpackie
130  Samorządowe Liceum Ogólnokształcące - Wyszyńskiego 2 Głogów Małopolski Podkarpackie
131  Zespół Szkół Zawodowych im. św. Jadwigi Królowej - Kazimierza Wielkiego 11 Biecz Małopolskie
132  Zespół Szkół Zawodowych im. St. Wyspiańskiego w Bobowej - Grunwaldzka 10 Bobowa Małopolskie
133  IX Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego - Żeromskiego 31 Gdynia Pomorskie
134  15  I Liceum Ogólnokształcące im. Gen. J. H. Dąbrowskiego w Kutnie - Dąbrowskiego 1 Kutno Łódzkie
135  Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu - Bukowska 16 Poznań Wielkopolskie
136  Zespół Szkół nr 2 - Warszawska 54 Nowy Dwór Gdański Pomorskie
137  Technikum nr 5 w Krośnie - Rzeszowska 10 Krosno Podkarpackie
138  Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Andrychowie - Starowiejska 22 a Andrychów Małopolskie
139  II Liceum im. K. K. Baczyńskiego - 11 Listopada 7a Konin Wielkopolskie
139  10  I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej - Mickiewicza 3 Suwałki Podlaskie
140  14  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Marii Konopnickiej - Biedrzychowice 20 Olszyna Dolnośląskie
141  16  Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Łodzi - Żeromskiego 115 Łódź Łódzkie
141  17  I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Lublinie - al. Racławickie 26 Lublin Lubelskie
142  Zespół Szkół Sportowych i  Ogólnokształcących im. Janusza Kusocińskiego, XII LO - Subisława 22 Gdańsk Pomorskie
143  18  Zespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Puławach - Jaworowa 1 Puławy Lubelskie
144  10  Zespół Szkół im. gen. Tadeusza Kutrzeby - ks.Szymańskiego 5 Oborniki Wielkopolskie
145  Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 - Kopernika 16A Szczecin Zachodniopomorskie
145  29  Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Sobolewie - Kościuszki 19 Sobolew Mazowieckie
146  Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych - Szujskiego 13 Tarnów Małopolskie
147  11  III Liceum Ogólnokształcące im. C.K.Norwida w Koninie - Szymanowskiego 5 Konin Wielkopolskie
148  13  Powiatowy Zespół Szkół w Lędzinach - Pokoju 4 Lędziny Śląskie
148  17  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego im. Tadeusza Kościuszki w Łowiczu - Blich 10 Łowicz Łódzkie
149  Zespół Szkół Technicznych Im. Bohaterów Września 1939 r. w Kolbuszowej - Janka Bytnara 2 Kolbuszowa Podkarpackie
150  12  Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich - os. Mielżyńskiego 5a Swarzędz Wielkopolskie
151  13  Technikum Zawodowe Centrum Kształcenia "Nauka" - Warsztatowa 6 Piła Wielkopolskie
152  14  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Karola F. Libelta - Plac Jana Pawła II 5 Krotoszyn Wielkopolskie
153  15  Zespół Szkół im. Hipolita Cegielskiego - II Armii Wojska Polskiego 1 Rogoźno Wielkopolskie
154  V Liceum Ogólnokształcące im Wspólnej Europy - Krasickiego 2 Olsztyn Warmińsko-mazurskie
155  11  Technikum nr 5 - Przykoszarowa 22 Łomża Podlaskie
156  18  XXV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego - Podhalańska 2a Łódź Łódzkie
157  30  Zespół Szkół im. Korpusu Ochrony Pogranicza w Szydłowcu - Kościuszki 39 Szydłowiec Mazowieckie
158  12  VI Liceum Ogólnokształcące - Warszawska 8 Białystok Podlaskie
159  13  Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 1 w ZSE - 1000-lecia Państwa Polskiego 14 Białystok Podlaskie
159  16  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 - Rzemieślnicza 6 Kalisz Wielkopolskie
160  17  Zespół Szkół im. J. i W. Zamoyskich - Szamotulska 24 Rokietnica Wielkopolskie
161  10  Zespół Szkół Nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Dębicy - Strumskiego 1 Dębica Podkarpackie
162  Zespół Szkół Elektrycznych - Toruńska 77/83 Włocławek Kujawsko-pomorskie
162  Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Jana Pawła II - Z. Augusta 8 Limanowa Małopolskie
163  11  Zespół Szkół im ks. Stanisława Staszica - Kopernika 1 Tarnobrzeg Podkarpackie
164  15  Liceum Ogólnokształcące - Os. Piastowskie 17 Nowa Ruda Dolnośląskie
164  19  Zespół Szkół nr 3 im. Władysława Stanisława Reymonta w Łukowie - Międzyrzecka 70 Łuków Lubelskie
164  31  XLIV Liceum Ogólnokształcące im. Antoniego Dobiszewskiego - Dolna 6 Warszawa Mazowieckie
165  18  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Dezyderego Chłapowskiego w Witkowie - Warszawska 29 Witkowo Wielkopolskie
166  14  Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych - Plac Londzina 3 Cieszyn Śląskie
167  10  Zespół Szkół w Rabce - Zdroju - Kościuszki 9 Rabka Zdrój Małopolskie
168  32  Technikum im. Stanisława Staszica w Białobrzegach - Żeromskiego 86 Białobrzegi Mazowieckie
169  16  Zespół Szkół Politechnicznych "ENERGETYK" - Al. Wyzwolenia 5 Wałbrzych Dolnośląskie
170  15  ZSO nr 2 im. G.Morcinka - Jankowskiego 22 Ruda Śląska Śląskie
171  19  I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Gnieźnie - Kostrzewskiego 3 Gniezno Wielkopolskie
172  Zespół Szkół nr 2 w Stargardzie Szczecińskim - Osiedle Zachód B15a Stargard Szczeciński Zachodniopomorskie
172  20  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II - Sikorskiego 15 Radzyń Podlaski Lubelskie
173  19  I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego w Łęczycy - Marii Konopnickiej 13 Łęczyca Łódzkie
174  21  Zespół Szkół nr 1 - Armii Krajowej 25 Kraśnik Lubelskie
175  33  Technikum Nr. 3 im. Żołnierzy Armii Krajowej "Żywiciel" w Warszawie - Gen. Zajączka 7 Warszawa Mazowieckie
176  17  Technikum TEB Edukacja w Wałbrzychu - Słowackiego 7 Wałbrzych Dolnośląskie
176  22  XXVII LO w ZS nr 10 - Biedronki 13 Lublin Lubelskie
176  22  I Liceum Ogólnokształcące - Chopina 6 Lubartów Lubelskie
177  34  Liceum Ogólnokształcące im. KEN w Przasnyszu - Świętego Stanisława Kostki 15 Przasnysz Mazowieckie
178  35  IV Liceum Ogólnokształcące - Saska 59 Warszawa Mazowieckie
179  20  Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego - al. Politechniki 37 Łódź Łódzkie
180  11  I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego w Olkuszu - Polna 8 Olkusz Małopolskie
181  12  Liceum Ogólnokształcące w Bieczu - Tysiąclecia 2 Biecz Małopolskie
182  10  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 - Dworcowa 5 Wejherowo Pomorskie
183  21  Zespół Szkół Nr 3 im. Władysława Grabskiego w Kutnie - Kościuszki 24 Kutno Łódzkie
184  20  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Nojego w Czarnkowie - Chodzieska 29 Czarnków Wielkopolskie
185  21  Zespół Szkół Technicznych im. gen. prof. Sylwestra Kaliskiego - Milewskiego 3B Turek Wielkopolskie
186  36  Technikum nr 24 w ZS nr 26 - Urbanistów 3 Warszawa Mazowieckie
187  37  III Liceum Ogólnokształcące im. Marii Dąbrowskiej - Łukasiewicza 11 Płock Mazowieckie
188  38  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Białobrzegach - Żeromskiego 86 Białobrzegi Mazowieckie
189  18  Zespół Szkół im. Tadeusza Kościuszki - Trzebnicka 4 Milicz Dolnośląskie
190  22  Zespół Szkół Nr 1 im. Stanisława Staszica w Kutnie - Oporowska 7 Kutno Łódzkie
191  19  Zespół Szkół Nr 1 im. prof. Bolesława Krupińskiego - Kościuszki 9 Lubin Dolnośląskie
192  III Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Olsztynie - Sybiraków 3 Olsztyn Warmińsko-mazurskie
193  16  Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych - Jagiellońska 13 Sosnowiec Śląskie
194  11  Zespół Szkół Agrotechnicznych - Szczecińska 36 Słupsk Pomorskie
194  23  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 - Dmowskiego 38 Piotrków Trybunalski Łódzkie
195  17  Zespół Szkół Budowlanych - Świerklańska 42 Rybnik Śląskie
196  22  Zespół Szkół im. J. i W. Zamoyskich w Rokietnicy - Szamotulska 24 Poznań Wielkopolskie
197  20  Liceum Ogólnokształcące nr VII - Krucza 49 Wrocław Dolnośląskie
198  39  Zespół Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego - Al. Tysiąclecia 12 Pułtusk Mazowieckie
199  III Liceum Ogólnokształcące - Narutowicza 53 Inowrocław Kujawsko-pomorskie
200  40  Technikum nr 1 - Szpitalna 10 Piaseczno Mazowieckie
201  41  Technikum Elektroniczne nr 1 - Kasprzaka 19/21 Warszawa Mazowieckie
202  12  X Liceum Ogólnokształcące w Gdyni - Władysława IV 58 Gdynia Pomorskie
202  18  I Liceum Ogólnokształcące im. S. Sempołowskiej - Opolska 28 Tarnowskie Góry Śląskie
203  21  Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie - Plac Jana z Głogowa 7 Głogów Dolnośląskie
204  Zespół Szkół Ogólnokształcących - Pocztowa 2 Elbląg Warmińsko-mazurskie
205  14  Zespół Szkół im. Bolesława Podedwornego w Niećkowie - Niećkowo 63 Niećkowo Podlaskie
206  Zespół Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych w Olsztynie - Bałtycka 37a Olsztyn Warmińsko-mazurskie
207  13  Powiatowy Zespół nr 2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych - Generała Józefa Bema 8 Oświęcim Małopolskie
208  12  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Tarnobrzegu - Św. Barbary 1B Tarnobrzeg Podkarpackie
209  15  Technikum nr 2 - Sikorskiego 21 Suwałki Podlaskie
210  23  Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju - Tadeusza Kościuszki 41/43 Biłgoraj Lubelskie
211  10  Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących - gen J. Bema 50 Elbląg Warmińsko-mazurskie
212  11  Zespół Szkół Zawodowych - Grunwaldzka 49 Kurzętnik Warmińsko-mazurskie
213  19  Technikum nr 1 - Rybnicka 5 Żory Śląskie
214  24  Technikum Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej – Curie w Działoszynie - Grota Roweckiego 5 Działoszyn Łódzkie
215  20  I Liceum Ogólnokształcące im. Karola Miarki - Żwirki i Wigury 25 Mikołów Śląskie
215  20  Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Żeromskiego - al. Niepodległości 16/18 Częstochowa Śląskie
215  22  Zespół Szkół Zawodowych w Brzegu Dolnym - 1-go Maja 1a Brzeg Dolny Dolnośląskie
216  13  Zespół Szkół Energetycznych; XIII LO - M. Reja 25 Gdańsk Pomorskie
217  23  Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II - Plac Wolności 1/2 Złotów Wielkopolskie
218  II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej - Konopnicka 15 Inowrocław Kujawsko-pomorskie
219  14  Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich - Aleja Legionów 7 Gdańsk Pomorskie
220  Zespół Szkół Elektrycznych w Gorzowie Wielkopolskim - Dąbrowskiego 33 Gorzów Wielkopolski Lubuskie
221  24  Technikum Mechaniczno-Elektryczne - Tadeusza Kosciuszki 98 Biłgoraj Lubelskie
222  42  LI Liceum Ogólnokształcące - Kadrowa 5/15 Warszawa Mazowieckie
223  15  Zespół Szkół nr 1 - 3 Maja 3 Nowy Dwór Gdański Pomorskie
224  23  Zespół Szkół Ekonomicznych im. Wincentego Stysia w Świdnicy - Księżnej Agnieszki 2 Świdnica Dolnośląskie
225  25  XXIII Liceum Ogólnokształcące im. Nauczycieli Tajnego Nauczania - J. Poniatowskiego 5 Lublin Lubelskie
226  16  Zespół Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Słupsku - Banacha 10 Słupsk Pomorskie
227  43  Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej "Kopernik" - Świętojańska 82 Wyszków Mazowieckie
228  13  Zespół Szkół Elektronicznych - Hetmańska 120 Rzeszów Podkarpackie
229  Zespół Szkół Mechanicznych w Gorzowie Wielkopolskim - Dąbrowskiego 32 Gorzów Wielkopolski Lubuskie
230  17  Zespół Szkół Ekonomicznych i Technicznych - Partyzantów 24 Słupsk Pomorskie
231  44  II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujezycznymi im. Św. Królowej Jadwigi w Siedlcach - B.Prusa 12 Siedlce Mazowieckie
232  24  Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych im.Stanisława Wyspiańskiego w Jeleniej Górze - Cieplicka 34 Jelenia Góra Dolnośląskie
233  26  VIII Liceum Ogólnokształcące - Słowicza 5 Lublin Lubelskie
234  16  Technikum Mechaniczne - Broniewskiego 14 Białystok Podlaskie
235  25  Zespół Szkół Zawodowych - Wrocławska 17 Ząbkowice Śląskie Dolnośląskie
236  Zespół Szkół Budowlanych - Technikum nr 4 - Górnośląska 2 Żary Lubuskie
237  21  Zespół Szkół Budowlano-Informatycznych im. Mikołaja Kopernika - Rybnicka 5 Żory Śląskie
238  45  Zespół Szkół nr 18 - Żeromskiego 81 Warszawa Mazowieckie
239  46  Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Golądkowie - Golądkowo 41G Golądkowo Mazowieckie
240  47  XVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego - Smolna 30 Warszawa Mazowieckie
241  14  Zespół Szkół im. Ks. Dra Jana Zwierza - Mickiewicza 14 Ropczyce Podkarpackie
242  48  Zespół Szkół im. Prezydenta I.Mościckiego - Inżynierska 1 Zielonka Mazowieckie
243  27  Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 - Żytnia 5 Ryki Lubelskie
244  49  Technikum - Piłsudskiego 51 Sochaczew Mazowieckie
245  28  Zespół Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości im. Jana Kilińskiego - Chopina 28 Lublin Lubelskie
246  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 Centrum Kształcenia Ustawicznego - Byczyńska 7 Kluczbork Opolskie
247  15  Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej - 1-go Maja 17 Dynów Podkarpackie
248  50  X Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi - Woronicza 8 Warszawa Mazowieckie
249  Niepubliczne Technikum Zakładu Doskonalenia Zawodowego - Wojska Polskiego 15 Starachowice Świętokrzyskie
250  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Iłowej - Pałacowa 1 Iłowa Lubuskie
251  26  Zespół Szkół im. Jana Wyżykowskiego w Głogowie - Wita Stwosza 3a Głogów Dolnośląskie
252  24  Zespół Szkół Sióstr Urszulanek SJK - Św. U. Ledóchowskiej 2 Pniewy Wielkopolskie
253  Zespół Szkół Morskich w Świnoujściu - Sołtana 2 Świnoujście Zachodniopomorskie
254  22  Powiatowy Zespół Szkół nr 2 w Pszczynie - Szymanowskiego 12 Pszczyna Śląskie
255  18  Zespół Szkół Gimnazjalnych i Ogólnokształcących - Kusocińskiego 1 Człuchów Pomorskie
256  16  Zespół Szkół Spożywczych, Chemicznych i Ogólnokształcących - Kraszewskiego 3 Jarosław Podkarpackie
257  25  Liceum Ogólnokształcące - Kościuszki 10 Głowno Łódzkie
258  29  II Liceum Ogólnokształcące - Warszawska 88 Łuków Lubelskie
259  27  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Adama Mickiewicza - Władysława Łokietka 2 Lubań Dolnośląskie
260  51  XIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. płk. L. Lisa-Kuli - Oszmiańska 23/25 Warszawa Mazowieckie
261  Zespół Szkół nr 2 im. Adama Mickiewicza w Chełmnie - Szkolna 14 Chełmno Kujawsko-pomorskie
262  17  Zespół Szkół w Sokółce LO im. Mikołaja Kopernika - Mickiewicza 11 Sokółka Podlaskie
263  52  Zespół Szkół Powiatowych w Baranowie - ul. Niepodległości 27 Baranowo Mazowieckie
264  28  Szkoła Mistrzostwa Sportowego SMS Junior Wrocław - Słubicka 29/33 Wrocław Dolnośląskie
265  26  Technikum w Zespole Szkół nr 3 im. Mikołaja Kopernika - Sieradzka 54 Wieluń Łódzkie
266  29  Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych - Fryderyka Skarbka 4 Legnica Dolnośląskie
266  30  I Liceum Ogólnokształcące w Rykach - Słowackiego 12 Ryki Lubelskie
267  27  I Liceum Ogólnokształcące im.Henryka Sienkiewicza w Koluszkach - Kościuszki 16 Koluszki Łódzkie
268  12  Technikum nr 7 - Bałtycka 37 Olsztyn Warmińsko-mazurskie
269  19  Technikum ZSI - Koszalińska 9 Słupsk Pomorskie
269  30  Edicus szkoła policealna i LO - Oławska 17 Wrocław Dolnośląskie
269  30  Zespół Szkół nr 2 - Aleja Wyzwolenia 34 Wałbrzych Dolnośląskie
270  53  Zespół Szkół Licealnych i Ekonomicznych - Stawki 10 Warszawa Mazowieckie
271  31  Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego w Bielawie - Stefana Żeromskiego 41 Bielawa Dolnośląskie
271  54  I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Radomiu - Żeromskiego 10 Radom Mazowieckie
272  28  Zespół Szkół – Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej im. Mikołaja Kopernika w Rawie Mazowieckiej - Zwolińskiego 46 Rawa Mazowiecka Łódzkie
273  29  Liceum Ogólnokształcące - Żeromskiego 3 Opoczno Łódzkie
273  31  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Armii Krajowej - Zamoyskiego 62 Zamość Lubelskie
273  55  Zespół Szkół nr 28 - Gen. Zajączka 7 Warszawa Mazowieckie
274  56  LXIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi - Urbanistów 3 Warszawa Mazowieckie
275  23  Zespół Szkół Artystyczno-Projektowych - Legionów 35 Tarnowskie Góry Śląskie
276  30  Zespół Szkół Nr 3 im. Legionistów Miasta Pabianic - Gdańska 5 Pabianice Łódzkie
277  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Końskich - Staszica 5 Końskie Świętokrzyskie
277  57  Technikum Kinematograficzno-Komputerowe - Polna 7 Warszawa Mazowieckie
278  31  IV Liceum Ogólnokształcące im. E.Sczanieckiej w Łodzi - Pomorska 16 Łódź Łódzkie
279  I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Starachowicach - Radomska 37 Starachowice Świętokrzyskie
279  Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. K. Gzowskiego - J. Hallera 6 Opole Opolskie
279  13  Zespół Szkół im. Konstytucji 3 Maja - Mierosławskiego 10 Iława Warmińsko-mazurskie
279  24  Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych im. Tadeusza Kościuszki - Kościuszki 23 Rybnik Śląskie
279  32  I Liceum Ogólnokształcące im. J. Zamoyskiego w Łęcznej - Szkolna 3 Łęczna Lubelskie
279  58  Zespół Szkół nr. 2 im. Józefa Bema - Wójtowska 3 Milanówek Mazowieckie
280  17  Zespół Szkół Licealnych im. Bolesława Chrobrego - M. Curie-Skłodowskiej 6 Leżajsk Podkarpackie
280  25  Liceum Ogólnokształcące im. Noblistów Polskich - Skalna 1 Rydułtowy Śląskie
281  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Żaganiu - Gimnazjalna 13 Żagań Lubuskie
281  33  II Liceum Ogólnokształcące - Ogrodowa 16 Lublin Lubelskie
282  18  Zespół Szkół Ogólnokształcących - Staszica 5 Stalowa Wola Podkarpackie
282  59  III Liceum Ogólnokształcące - Rogalińska 2 Warszawa Mazowieckie
283  60  CII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjmi - Bartnicza 2 Warszawa Mazowieckie
284  61  VI Liceum Ogólnokształcące - Wiktorska 30/32 Warszawa Mazowieckie
285  14  Zespół Szkół Łączności w Krakowie - Monte Cassino 31 Kraków Małopolskie
286  20  Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II - Pl. Św. Andrzeja 2 Gdynia Pomorskie
287  62  Zespół Szkół Techniczno-Zawodowych im. inż. Czesława Nowaka w Radzyminie - Al. Jana Pawła II 18 Radzymin Mazowieckie
288  10  I Liceum Ogólnokształcące w Zielonej Górze - Kilińskiego 7 Zielona Góra Lubuskie
289  63  Technikum Fototechniczne - Spokojna 13 Warszawa Mazowieckie
290  I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Kielcach - Ściegiennego 15 Kielce Świętokrzyskie
290  14  Zespół Szkół Zawodowych CKU w Ornecie - 1-go Maja 20 Orneta Warmińsko-mazurskie
290  26  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jaworznie - Inwalidów Wojennych 16 Jaworzno Śląskie
291  27  Zespół Szkół Ogólnokształcących w Jaworznie - Towarowa 61 Jaworzno Śląskie
292  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Barlinku - Szosowa 2 Barlinek Zachodniopomorskie
293  19  Centrum Kształcenia Ustawicznego - 3 Maja 11 Przemyśl Podkarpackie
294  Zespół Szkół Samochodowych im. Tadeusza Kościuszki we Włocławku - Leśna 1a Włocławek Kujawsko-pomorskie
294  Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych w Toruniu - Św. Józefa 26 Toruń Kujawsko-pomorskie
294  Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Toruniu - Kosynierów Kościuszkowskich 6 Toruń Kujawsko-pomorskie
294  Zespół Szkół nr 9 w Bydgoszczy - Cicha 59 Bydgoszcz Kujawsko-pomorskie
294  Zespół Szkół Mechanicznych nr 1 - Św. Trójcy 37 Bydgoszcz Kujawsko-pomorskie
294  Zespół Szkół Technicznych w Lipnie - Okrzei 3 Lipno Kujawsko-pomorskie
294  Zespół Szkół Chemicznych w Bydgoszczy - Łukasiewicza 3 Bydgoszcz Kujawsko-pomorskie
294  Zespół Szkół Medycznych w Bydgoszczy - Swarzewska 10 Bydgoszcz Kujawsko-pomorskie
294  Zespół Szkół Zawodowych w Brodnicy - Mazurska 28 Brodnica Kujawsko-pomorskie
294  XXI Liceum Ogólnokształcące Integracyjne w Bydgoszczy - Adama Grzymały-Siedleckiego 11 Bydgoszcz Kujawsko-pomorskie
294  Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Toruniu - Warszawska 1/5 Toruń Kujawsko-pomorskie
294  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Hetmana Stefana Czarnieckiego - Koniecpolska 40 Włoszczowa Świętokrzyskie
294  Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 - Gimnazjalna 2 Prudnik Opolskie
294  II Liceum Ogólnokształcące w Wałczu - Bydgoska 52 Wałcz Zachodniopomorskie
294  Zespół Szkół Elektrycznych - Kościuszki 39-41 Opole Opolskie
294  Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego - Krakowska 20 Grodków Opolskie
294  Liceum Ogólnokształcące nr II im. J.Chreptowicza - Jana Rosłońskiego 1 Ostrowiec Świętokrzyski Świętokrzyskie
294  IV Liceum Ogólnokształcące - Mostowa 7 Kędzierzyn-Koźle Opolskie
294  I Liceum Profilowane - Słowiańska 18 Brzeg Opolskie
294  I Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Końskich - kpt.Stoińskiego 4 Końskie Świętokrzyskie
294  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Barlinku - Jeziorna 8 Barlinek Zachodniopomorskie
294  I Liceum Ogólnokształcące im. St. Dubois w Koszalinie - Komisji Edukacji Narodowej 1 Koszalin Zachodniopomorskie
294  I Liceum Ogólnokształcące Collegium Gostomianum - Długosza 7 Sandomierz Świętokrzyskie
294  Zespół Szkół Muzycznych im. Feliksa Nowowiejskiego w Szczecinie - Staromłyńska 13 Szczecin Zachodniopomorskie
294  Centrum Edukacji Licealnej - Pierwszej Brygady 15a Stargard Szczeciński Zachodniopomorskie
294  Szkoła Delta - pl. Żołnierza Polskiego 5 Szczecin Zachodniopomorskie
294  Zespół Szkół w Głuchołazach - Kolonia Kaszubska 2 Głuchołazy Opolskie
294  Technikum Hotelarskie w Międzyzdrojach - Leśna 17 Międzyzdroje Zachodniopomorskie
294  Społeczne Językowe Liceum Ogólnokształcące im. A. Einsteina - Drobiarska 2 Opole Opolskie
294  Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr 3 z Oddziałami Dwujęzycznymi - S. Dubois 28 Opole Opolskie
294  Publiczne Katolickie Liceum Ogólnokształcące SPSK w Opolu - Plebiscytowa 5 Opole Opolskie
294  Zespół Szkół nr 3 im. prof. Oskara Langego w Szczecinie - Gen. J. Sowińskiego 1 Szczecin Zachodniopomorskie
294  Zespół Szkół nr3 - Sandomierska 2 Ostrowiec Świętokrzyski Świętokrzyskie
294  Zespół Szkół Mechanicznych - Jagiellońska 32 Kielce Świętokrzyskie
294  Zespół Szkół Ogólnokształcących - S. Dubois 28 Opole Opolskie
294  11  Zespół Szkół Licealnych w Słubicach - Bohaterów Warszawy 3 Słubice Lubuskie
294  11  IV Liceum Ogólnokształcące - Kosynierów Gdyńskich 8 Gorzów Wielkopolski Lubuskie
294  11  Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Gorzowie Wielkopolskim - Przemysłowa 22 Gorzów Wielkopolski Lubuskie
294  11  Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Gorzowie Wielkopolskim - Puszkina 31 Gorzów Wielkopolski Lubuskie
294  11  Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego w Zielonej Górze - Botaniczna 66 Zielona Góra Lubuskie
294  11  Zespół Szkół Ekonomicznych w Żarach - Jana Długosza 23 Żary Lubuskie
294  11  Zespół Szkół nr 12 w Gorzowie Wielkopolskim - Śląska 20 Gorzów Wielkopolski Lubuskie
294  11  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Drezdenku - Konopnickiej 2 Drezdenko Lubuskie
294  11  Technikum w Zespole Szkół Samorządowych w Witnicy - Traugutta 1 Witnica Lubuskie
294  11  I Liceum Ogólnokształcące im. T.Zana - Matejki 1 Wschowa Lubuskie
294  11  Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Jana Pawła II - Kolejowa 4 Zbąszynek Lubuskie
294  15  XI Liceum Ogólnokształcące im. Marii Dąbrowskiej w Krakowie - os. Teatralne 33 Kraków Małopolskie
294  15  Prywatne Liceum Ogólnokształcące Sióstr Prezentek w Krakowie - św. Jana 7 Kraków Małopolskie
294  15  X Liceum Ogólnokształcące w Krakowie - Wróblewskiego 8 Kraków Małopolskie
294  15  Jezuickie Centrum Edukacji - Piotra Skargi 10 Nowy Sącz Małopolskie
294  15  V Liceum Ogólnokształcące w Krakowie - Studencka 12 Kraków Małopolskie
294  15  VIII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego - Grzegórzecka 24 Kraków Małopolskie
294  15  VII Liceum Ogólnokształcące im. Zofii Nałkowskiej w Krakowie - Skarbińskiego 5 Kraków Małopolskie
294  15  Technikum nr 3 - Koszykowa 1 Ełk Warmińsko-mazurskie
294  15  Technikum - Gdańska 25 Lubawa Warmińsko-mazurskie
294  15  Technikum - J.A. Komeńskiego 39 Elbląg Warmińsko-mazurskie
294  15  Zespół Szkół nr 1 - Sienkiewicza 16 Biała Piska Warmińsko-mazurskie
294  15  XII Liceum Ogólnokształcące w Krakowie - os. Kolorowe 29 a Kraków Małopolskie
294  15  Powiatowy Zespół Szkół nr 11 w Kętach - Wyspiańskiego 2 Kęty Małopolskie
294  15  Liceum Ogólnokształcące - Wiejska 2 Braniewo Warmińsko-mazurskie
294  15  Liceum Ogólnokształcące im.Tadeusza Kościuszki - Ogrodowa 3 Krzeszowice Małopolskie
294  15  Liceum Ogólnokształcące im.Jana Kochanowskiego w Olecku - Kościuszki 29 Olecko Warmińsko-mazurskie
294  15  Liceum Ogólnokształcące nr I im.Jana Bażyńskiego w Ostródzie - Drwęcka 2 Ostróda Warmińsko-mazurskie
294  15  XVI Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego w Krakowie - os. Willowe 35 Kraków Małopolskie
294  15  Zespół Szkół Elektrycznych nr 1 w Krakowie - Kamieńskiego 49 Kraków Małopolskie
294  15  Zespół Szkół Energetycznych w Krakowie - Loretańska 16 Kraków Małopolskie
294  15  Zespół Szkół im. Hugona Kołłątaja w Jordanowie - Kolejowa 9 Jordanów Małopolskie
294  15  Liceum Ogólnokształcące - Bolesława Prusa 10 Węgorzewo Warmińsko-mazurskie
294  15  Liceum Ogólnokształcące - Księdza Popiełuszki 2 Gołdap Warmińsko-mazurskie
294  15  Liceum Ogólnokształcące - Żwirki i Wigury 17 Skawina Małopolskie
294  15  Zespół Szkół im. Macieja Rataja w Reszlu - Łukasińskiego 3 Reszel Warmińsko-mazurskie
294  15  XV Liceum Ogólnokształcące w Krakowie - al. Dygasińskiego 15 Kraków Małopolskie
294  15  XLIV Liceum Ogólnokształcące im. ks. Stanisława Konarskiego w Krakowie - Bernardyńska 7 Kraków Małopolskie
294  15  Zespół Szkół Nr 1 im. Ignacego Łukasiewicza w Gorlicach - Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego 18 Gorlice Małopolskie
294  15  Technikum nr 2 - Sportowa 1 Ostróda Warmińsko-mazurskie
294  15  II Liceum Ogólnokształcące im. Gustawa Gizewiusza w Giżycku - Sikorskiego 3 Giżycko Warmińsko-mazurskie
294  15  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II - Nadbrzeżna 3 Krynica-Zdrój Małopolskie
294  15  I Liceum Ogólnokształcące im. Wojciecha Kętrzyńskiego - Powstańców Warszawy 2 Kętrzyn Warmińsko-mazurskie
294  15  Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 - Mickiewicza 16 Tarnów Małopolskie
294  15  Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Jana Długosza - Jana Długosza 5 Nowy Sącz Małopolskie
294  15  I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego w Bochni - Pl. Ks. A. Czaplińskiego 1 Bochnia Małopolskie
294  15  I Liceum Ogólnokształcące im. B. Nowodworskiego w Krakowie - pl. Na Groblach 9 Kraków Małopolskie
294  15  Zespół Szkół Salezjańskich w Krakowie - os. Piastów 34 Kraków Małopolskie
294  15  III Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Krakowie - os. Wysokie 6 Kraków Małopolskie
294  15  IV Liceum Ogólnokształcące - Sienkiewicza 4 Elbląg Warmińsko-mazurskie
294  15  IV Liceum Ogólnokształcące - Piłsudskiego 56 Olsztyn Warmińsko-mazurskie
294  18  VIII Liceum Ogólnokształcące - Piastowska 5 Białystok Podlaskie
294  18  II Liceum Ogólnokształcące - Kościuszki 36/38 Suwałki Podlaskie
294  18  Technikum im. Tadeusza Kościuszki - 3 Maja 25 Hajnówka Podlaskie
294  18  Technikum nr 6 - M.Kopernika 16 Łomża Podlaskie
294  18  Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 - Mikołaja Kopernika 16 Łomża Podlaskie
294  18  V Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego w Białymstoku - Miodowa 5 Białystok Podlaskie
294  18  II Liceum Ogólnokształcące im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Białymstoku - Narewska 11 Białystok Podlaskie
294  18  Technikum - Konarskiego 23 Sejny Podlaskie
294  18  I Liceum Ogólnokształcące - Konopnickiej 16 Zambrów Podlaskie
294  18  II Liceum Ogólnokształcące - Kard. Wyszyńskiego 3 Augustów Podlaskie
294  18  II Liceum Ogólnokształcące w Augustowie - al. Kardynała S. Wyszyńskiego 1 Augustów Podlaskie
294  18  III Liceum Ogólnokształcące - Pałacowa 2/1 Białystok Podlaskie
294  18  IV Liceum Ogólnokształcące im. C.K. Norwida - Zwierzyniecka 9A Białystok Podlaskie
294  18  ZS Technicznych i Ogólnokształcących z oddz. Integracyjnymi im. S.Staszica - Sienkiewicza 57 Białystok Podlaskie
294  20  Zespół Szkół w Sieniawie - Rynek 4 Sieniawa Podkarpackie
294  20  Zespół Szkół im. Por. Józefa Sarny w Gorzycach - Żwirki i Wigury 2 Gorzyce Podkarpackie
294  20  Zespół Szkół - Lubelska 37 Sokołów Małopolski Podkarpackie
294  20  Zespół Szkół Licealnych - Kopernika 4 Ustrzyki Dolne Podkarpackie
294  20  Zespół Szkół Zawodowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Dynowie - Polna 3 Dynów Podkarpackie
294  20  Zespół Szkół Rolniczych im. Wincentego Witosa w Zarzeczu - Zarzecze 1 Zarzecze Podkarpackie
294  20  Zespół Szkół Ekonomicznych - Hoffmanowej 13 Rzeszów Podkarpackie
294  20  II Liceum Ogólnokształcące im. prof. Kazimierza Morawskiego - Biskupa Jakuba Glazera 44 Przemyśl Podkarpackie
294  20  I Liceum Ogólnokształcące - Mickiewicza 3 Łańcut Podkarpackie
294  20  Zespół Szkół Nr 4 w Jaśle - Sokoła 6 Jasło Podkarpackie
294  20  Zespół Szkół Technicznych - Staszica 30 Jasło Podkarpackie
294  20  Zespół Szkół Ekonomicznych im. bł. Ks. Romana Sitki w Mielcu - Warszawska 1 Mielec Podkarpackie
294  20  II Liceum Ogólnokształcące - Mickiewicza 11 Sanok Podkarpackie
294  20  Centrum Edukacji Zawodowej - Kwiatkowskiego 1 Stalowa Wola Podkarpackie
294  20  Zespół Szkół Technicznych im. E. Kwiatkowskiego - Matuszczaka 7 Rzeszów Podkarpackie
294  21  Zespół Szkół Mechaniczno - Informatycznych w Lęborku - Marcinkowskiego 1 Lębork Pomorskie
294  21  V Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego - Polanki 130 Gdańsk Pomorskie
294  21  Zespół Szkół Technicznych w Słupsku - Szymanowskiego 5 Słupsk Pomorskie
294  21  VI Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Obrońców Helu - Głęboka 11 Gdańsk Pomorskie
294  21  VI Liceum Ogólnokształcące - Kopernika 34 Gdynia Pomorskie
294  21  Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. I Brygady Pancernej im. Bohaterów Westerplatte - Wzgórze Wolności 3 Kartuzy Pomorskie
294  21  III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP - Legionów 27 Gdynia Pomorskie
294  21  Technikum Transportowe - al. Zwycięstwa 194 Gdynia Pomorskie
294  21  Technikum Informatyczne im. Macieja Płażyńskiego w Pucku - 1 Armii Wojska Polskiego 2a Puck Pomorskie
294  21  Zespół Szkół Technicznych - Parkowa 1 Tczew Pomorskie
294  21  I Akademickie Liceum Ogólnokształcące - Narcyzowa 6 Gdynia Pomorskie
294  21  Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5; IV LO - Na Zaspę 31a Gdańsk Pomorskie
294  21  II Liceum Ogólnokształcące - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 - Mickiewicza 32 Słupsk Pomorskie
294  21  Zespół Szkół Handlowych - Kościuszki 18/20 Sopot Pomorskie
294  21  I Liceum Ogólnokształcące w Bytowie im. Bojowników o Wolność i Polskość Ziemi Bytowskiej - Gdańska 59 Bytów Pomorskie
294  21  Zespół Szkół Ekonomicznych - Sobieskiego 6 Starogard Gdański Pomorskie
294  21  Zespół Szkół Chłodniczych i Elektronicznych w Gdyni - Sambora 48 Gdynia Pomorskie
294  21  Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 Sportowe Liceum Ogólnokształcące - Słoneczna 2 Kwidzyn Pomorskie
294  21  Nova Centrum Edukacyjne Sp. z.o.o - Długa 70/71 lok.5 Gdańsk Pomorskie
294  21  XIV Liceum Ogólnokształcące - Wejherowska 55 Gdynia Pomorskie
294  21  I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej–Curie w Starogardzie Gdańskim - Hallera 34 Starogard Gdański Pomorskie
294  21  XIII Liceum Ogólnokształcące - Płk. Dąbka 207 Gdynia Pomorskie
294  21  Ogólnokształcące Liceum Jezuitów w Gdyni im. św. Stanisława Kostki - Tatrzańska 35 Gdynia Pomorskie
294  25  Zespół Szkół Nr 2 - Kościuszki 49 Wągrowiec Wielkopolskie
294  25  Zespół Szkół Zawodowych nr 6 im.Joachima Lelewela - Działyńskich 4/5 Poznań Wielkopolskie
294  25  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 1 im. Hipolita Cegielskiego w Pile - Ceglana 4 Piła Wielkopolskie
294  25  Zespół Szkół Łączności - Przełajowa 4 Poznań Wielkopolskie
294  25  Zespół Szkół Zawodowych im. Stefana Bobrowskiego w Rawiczu - Gen. J. Hallera 12 Rawicz Wielkopolskie
294  25  Zespół Szkół Techniczno-Elektronicznych - Częstochowska 99-105 Kalisz Wielkopolskie
294  25  Zespół Szkół Ogólnokształcących w Wolsztynie - Poniatowskiego 7 Wolsztyn Wielkopolskie
294  25  Zespół Szkół Rolniczych i Technicznych w Powodowie - Powodowo Wolsztyn Wielkopolskie
294  25  Zespół Szkół Technicznych - ul. Złota 144A Kalisz Wielkopolskie
294  25  VII Liceum Ogólnokształcące – Szkoła Mistrzostwa Sportowego - Prymasa Stefana Wyszyńskiego 22-24 Kalisz Wielkopolskie
294  25  I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie - Zamkowa 21 Ostrzeszów Wielkopolskie
294  25  Technikum Energetyczne - J.H. Dąbrowskiego 163 Poznań Wielkopolskie
294  25  I Liceum Ogólnokształcące w Krotoszynie - Kołłątaja 1 Krotoszyn Wielkopolskie
294  25  Publiczne Liceum Ogólnokształcące Językowo - Informatyczne - R. Strzałkowskiego 5/7 Poznań Wielkopolskie
294  25  IV Liceum Ogólnokształcące im. Fryderyka Chopina w Ostrowie Wielkopolskim - Wojska Polskiego 17 Ostrów Wielkopolski Wielkopolskie
294  28  Katolickie Liceum Ogólnokształcące SPSK im. kard. Stefana Wyszyńskiego - Sienkiewicza 60 Zawiercie Śląskie
294  28  I Liceum Ogólnokształcące im. M Kopernika - Sienkiewicza 74 Katowice Śląskie
294  28  Salezjański Zespół Szkół Publicznych - Kruczkowskiego 31 Zabrze Śląskie
294  28  I Liceum Ogólnokształcące - Kopernika 2 Będzin Śląskie
294  28  Powiatowy Zespół Szkół w Bieruniu - Granitowa 130 Bieruń Śląskie
294  28  Zespół Szkół nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego - Harcerska 12 Jastrzębie-Zdrój Śląskie
294  28  Zabrzańskie Centrum Kształcenia Ogólnego i Zawodowego - Piłsudskiego 58 Zabrze Śląskie
294  28  Zespół Szkół nr 4 - al. Bielska 100 Tychy Śląskie
294  28  Zespół Szkół Plastycznych im. Jacka Malczewskiego w Częstochowie - Pułaskiego 15 Częstochowa Śląskie
294  28  Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Zabrzu - Piłsudskiego 29 Zabrze Śląskie
294  28  Zespół Szkół nr 5 w Korbielowie - Beskidzka 40 Korbielów Śląskie
294  28  Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 - Orląt Śląskich 25 Gliwice Śląskie
294  28  Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych - Chorzowska 5 Gliwice Śląskie
294  28  I Liceum Ogólnokształcące - Korczaka 6 Tychy Śląskie
294  28  Zespół Szkół Technicznych - Pszowska 92 Wodzisław Śląski Śląskie
294  28  Technikum Lotnicze ZDZ Katowice - Mickiewicza 3 Katowice Śląskie
294  28  Zespół Szkół - Techników 18 Chełm Śląski Śląskie
294  28  ZS nr 6 - Piłsudskiego 10 Tychy Śląskie
294  28  ZS Ogólnokształcących nr 1 I LO - Kasprowicza 11 Racibórz Śląskie
294  28  Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego - Mikołowska 44 Mysłowice Śląskie
294  28  Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworznie - Promienna 65 Jaworzno Śląskie
294  28  ZS Ponadgimnazjalnych COGITO Technikum NR 1 im. Z.Herberta - Matejki 5 Siemianowice Śląskie Śląskie
294  28  Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących - Warszawska 35 Gliwice Śląskie
294  28  Liceum Katolickie w ZS Katolickich - Tarnopolska 3 Zabrze Śląskie
294  28  Zespół Szkół Technicznych - Rybnicka 44 Mikołów Śląskie
294  28  Zespół Szkół Technicznych - Jana Pawła II 126/130 Częstochowa Śląskie
294  28  II LO im. R. Traugutta - Kiliskiego 62 Częstochowa Śląskie
294  32  IV Liceum Ogólnokształcące - Czapliniecka 96 Bełchatów Łódzkie
294  32  Liceum Ogólnokształcące nr I im. Jana III Sobieskiego w Oławie - Plac Zamkowy 10 Oława Dolnośląskie
294  32  IX Liceum Ogólnokształcące - Ignacego Paderewskiego 24 Łódź Łódzkie
294  32  Liceum Ogólnokształcące Centrum Szkół Mundurowych w Łodzi - Klaretyńska 9 Łódź Łódzkie
294  32  Zespół Szkół nr 1 im. prof. R.A. Cebertowicza - Kopernika 24/26 Głowno Łódzkie
294  32  Liceum Ogólnokształcące - p.Sulwińskiego 31 Błaszki Łódzkie
294  32  Katolickie Liceum Ogólnokształcące - Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 156 Łódź Łódzkie
294  32  Zespół Szkół Zawodowych Nr3 - Działkowa 10 Skierniewice Łódzkie
294  32  Liceum Ogolnokształcące Zespołu Szkół im. Marii Skodowskiej-Curie - Grota Roweckiego 5 Działoszyn Łódzkie
294  32  Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych - Kolejowa 16 Gryfów Śląski Dolnośląskie
294  32  Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Bolesławcu - Komuny Paryskiej 6 Bolesławiec Dolnośląskie
294  32  Akademickie Liceum Ogólnokształcące - Wileńska 53/55 Łódź Łódzkie
294  32  Centrum Kształcenia Ustawicznego - Sudecka 53 Jelenia Góra Dolnośląskie
294  32  Zespół Szkół w Strzegomiu - Krótka 6 Strzegom Dolnośląskie
294  32  Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wołowie - T. Kościuszki 27 Wołów Dolnośląskie
294  32  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sycowie - Daszyńskiego 42 Syców Dolnośląskie
294  32  I Liceum Ogólnokształcące - Plac Klasztorny 7 Legnica Dolnośląskie
294  32  Prywatny Zespół Szkół EDUKATOR - Kownackiego 4 Oborniki Śląskie Dolnośląskie
294  32  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Międzyborzu - Wrocławska 2 Międzybórz Dolnośląskie
294  32  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. prof. Wacława Żenczykowskiego - Bohaterów Getta 6 Kłodzko Dolnośląskie
294  32  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Marii Skłodowskiej - Curie - Wojska Polskiego 67/69 Oleśnica Dolnośląskie
294  32  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych i Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 3 - Broniewskiego 16 Piotrków Trybunalski Łódzkie
294  32  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych - Kolejowa 9 Biała Rawska Łódzkie
294  32  Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bystrzycy Kłodzkiej - ST.Sempołowskiej 13 Bystrzyca Kłodzka Dolnośląskie
294  32  Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 - Tarasa Szewczenki 10 Legnica Dolnośląskie
294  32  II Liceum Ogólnokształcące - Trzebnicka 4 Milicz Dolnośląskie
294  32  II LO im. K.K. Baczyńskiego - Bugaj 3 Radomsko Łódzkie
294  32  ZS im. Jadwigi Grodzkiej - Al. JP II 1 Łęczyca Łódzkie
294  32  Liceum Ogólnokształcące nr XIII - Gen. Józefa Haukego-Bosaka 33-37 Wrocław Dolnośląskie
294  32  Zespół Szkół Ekonomicznych - pl. Słowiański 5 Legnica Dolnośląskie
294  32  Społeczne Liceum Ogólnokształcące TPZ - Leśmiana 1b Zgierz Łódzkie
294  32  XV Liceum Ogólnokształcące - Traktorowa 77 Łódź Łódzkie
294  32  Technikum nr 3 - Legionów 47 Tomaszów Mazowiecki Łódzkie
294  32  XVIII Liceum Ogólnokształcące - Perla 11 Łódź Łódzkie
294  32  LV Liceum Ogólnokształcące - Strykowska 10/18 Łódź Łódzkie
294  32  XXIII LO im. ks. Prof. J.Tischnera - Piłsudskiego 159 Łódź Łódzkie
294  32  Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 - Kossaka 1a Opoczno Łódzkie
294  32  Technikum Elektryczno-Elektroniczne - Narutowicza 12 Radomsko Łódzkie
294  32  VI Liceum Ogólnokształcące im. J. Lelewela - Podmiejska 21 Łódź Łódzkie
294  32  Technikum nr 1 - Długa 89/91 Zgierz Łódzkie
294  32  Prywatne Liceum Sióstr Niepokalanek w Wałbrzychu - pl. M.Darowskiej 1 Wałbrzych Dolnośląskie
294  32  Powiatowy Zespół Szkół nr 1 - Wojska Polskiego 17 Trzebica Dolnośląskie
294  32  Publiczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej - Różyckiego 5 Łódź Łódzkie
294  32  Technikum nr 15 im. Marii Skłodowskiej-Curie - Skwierzyńska 1-7 Wrocław Dolnośląskie
294  32  Powiatowy Zespół Szkół nr 2 - Żeromskiego 2 Trzebnica Dolnośląskie
294  34  Technikum "LIDER" w Lublinie - Radziwiłłowska 5 Lublin Lubelskie
294  34  Zespół Szkół nr 3 - Słowackiego 7 Kraśnik Lubelskie
294  34  Technikum Ekonomiczne nr 3 - Sienkiewicza 22 Chełm Lubelskie
294  34  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Żółkiewce - Zaburze 46 Żółkiewka Lubelskie
294  34  Technikum Ekonomiczno-Handlowe - Podwale 11 Lublin Lubelskie
294  34  XII Liceum Ogólnokształcące - al. Racławickie 7 Lublin Lubelskie
294  34  Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej - Wyścigowa 31 Lublin Lubelskie
294  34  Technikum nr 1 - Piłsudskiego 36 Biała Podlaska Lubelskie
294  34  III Liceum Ogólnokształcące w Zamościu - Kilińskiego 15 Zamość Lubelskie
294  34  III Liceum Ogólnokształcące - Leszczynowa 16 Biała Podlaska Lubelskie
294  34  II Liceum Ogólnokształcące - Narutowicza 39 Biała Podlaska Lubelskie
294  34  Zespół Szkół Technicznych - Graniczna 2 Chełm Lubelskie
294  34  I Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Ignacego Kraszewskiego - Kraszewskiego 1 Biała Podlaska Lubelskie
294  34  Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza - Lipowa 23 Opole Lubelskie Lubelskie
294  34  II Liceum Ogólnokształcące w Puławach - Kaniowczyków 9 Puławy Lubelskie
294  34  Technikum Transportowo-Komunikacyjne - Zemborzycka 82 Lublin Lubelskie
294  34  Zakład Doskonalenia Zawodowego - Peowiaków 3 Zamość Lubelskie
294  34  Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie - Reymonta 4b Bychawa Lubelskie
294  34  Technikum nr 1 - Szkolna 1 Świdnik Lubelskie
294  34  Zespół Szkół im. Z. Chmielewskiego - Spółdzielcza 17 Nałęczów Lubelskie
294  34  Technikum nr 5 - Szczebrzeska 102 Zamość Lubelskie
294  34  Zespół Szkół im. Św. Stanisława Kostki - Ks. Michała Słowikowskiego 6 Lublin Lubelskie
294  34  Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego - Aleje Racławickie 17 Lublin Lubelskie
294  34  Zespół Szkół Ekonomicznych im. M. Dąbrowskiej - 3 Maja 40/42 Międzyrzec Podlaski Lubelskie
294  34  Zespół Szkół im. Mikołaja Kopernika - Bychawska 4 Bełżyce Lubelskie
294  34  Liceum Ogólnokształcące - 15 Pułku Piechoty "Wilków" 6 Dęblin Lubelskie
294  34  Liceum Ogólnokształcące - Waleriana Batki 20 Komarówka Podlaska Lubelskie
294  34  Liceum Ogólnokształcące - Bolesława Prusa 13 Nałęczów Lubelskie
294  34  Liceum Ogólnoksztacące - Wyczółkowskiego 10 Ryki Lubelskie
294  34  ZS Rolniczych - Parkowa Wola Osowińska Lubelskie
294  34  XVIII Liceum Ogólnokształcące - Przyjaźni 12 Lublin Lubelskie
294  64  I Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa w Siedlcach - Floriańska 10 Siedlce Mazowieckie
294  64  Technikum nr 1 w Wyszkowie - I Armii Wojska Polskiego 89 Wyszków Mazowieckie
294  64  ZS Ponadgimnazjalnych - Mazowiecka 25 Przasnysz Mazowieckie
294  64  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 CKP w Garwolinie - II Armii Wojska Polskiego 20 Garwolin Mazowieckie
294  64  I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach - Warszawska 19 Kozienice Mazowieckie
294  64  XCIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zbigniewa Herberta - Fundamentowa 38/42 Warszawa Mazowieckie
294  64  CXXV Liceum Ogólnokształcące - Chłodna 36/46 Warszawa Mazowieckie
294  64  XI Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Reja - Królewska 19/21 Warszawa Mazowieckie
294  64  VIII Liceum Ogólnokształcące w Radomiu - Sobieskiego 12 Radom Mazowieckie
294  64  ZS Ponadgimnazjalnych im. AK Obwodu "Głuszec" - Piotra Skargi 12 Grójec Mazowieckie
294  64  I Liceum Ogólnokształcące - 17 Stycznia 66 Ciechanów Mazowieckie
294  64  ZS Nr 4 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego - Szczęśliwicka 46 Warszawa Mazowieckie
294  64  American School of Warsaw - ul. Warszawska 202 Bielawa Mazowieckie
294  64  Technikum Zawodowe w ZSP Żelechów - Piłsudskiego 45 Żelechów Mazowieckie
294  64  CVI Liceum Ogólnokształcące - Gen. Zajączka 7 Warszawa Mazowieckie
294  64  Zespół Szkół im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego (Technikum) - Aleja XX-lecia 12 Teresin Mazowieckie
294  64  Zespół Szkół Zawodowych nr 1 - Górska 39 Nowy Dwór Mazowiecki Mazowieckie
294  64  Futura Inżynieria (studium policealne – technik informatyk) - Policealna Szkoła dla Dorosłych - Widok 5/7/9 Warszawa Mazowieckie
294  64  Technikum - Kilińskiego 8c Grodzisk Mazowiecki Mazowieckie
294  64  Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 1 - Noakowskiego 6 Warszawa Mazowieckie
294  64  Szkoła Policealna Gowork.pl - Żurawia 47 Warszawa Mazowieckie
294  64  Centrum Kształcenia Ustawicznego w Siedlcach - Browarna 4 Siedlce Mazowieckie
294  64  Technikum nr 8 im. Jana Karskiego przy Zespole Szkół nr 42 - Dzieci Warszawy 42 Warszawa Mazowieckie
294  64  ZS Centrum Kształcenia Rolniczego - Studzieniec Studzieniec Mazowieckie
294  64  I Liceum Ogólnokształcące - Traugutta 1 Ostrołęka Mazowieckie
294  64  Zespół Szkół Samochodowych i Licealnych nr 1 - Szczęśliwicka 56 Warszawa Mazowieckie
294  64  Liceum Ogólnokształcące nr I im. K.I. Gałczyńskiego w Otwocku - Gen. Juliana Filipowicza 9 Otwock Mazowieckie
294  64  Liceum Ogólnokształcące - Mazowiecka 47 Zawidz Kościelny Mazowieckie
294  64  Liceum Ogólnokształcące w Pionkach - Aleje Lipowe 23 Pionki Mazowieckie
294  64  Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wł.St.Reymonta - Oleksiaka Wichury 3 Sokołów Podlaski Mazowieckie
294  64  L Liceum Ogólnokształcące z oddziałami integracyjnymi - Burdzińskiego 4 Warszawa Mazowieckie
294  64  Zespół Szkół Architektoniczno-Budowlanych i Licealnych - Przyrynek 9 Warszawa Mazowieckie
294  64  Katolickie Liceum Ogólnokształcące Przymierza Rodzin - Staszica 11 Garwolin Mazowieckie
294  64  IX Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny Hoffmanowej - Hoża 88 Warszawa Mazowieckie
294  64  Zespół Szkół Nr 1 w Sokołowie Podlaskim - Marii Skłodowskiej-Curie 24 Sokołów Podlaski Mazowieckie
294  64  Zespół Szkół Nr 117 - Bema 76 Warszawa Mazowieckie
294  64  Liceum Ogólnokształcące w Lipsku - Zwoleńska 12 Lipsko Mazowieckie
294  64  Zespół Szkół im. Żołnierzy Armii Krajowej w Makowie Mazowieckim - Duńskiego Czerwonego Krzyża 7 Maków Mazowiecki Mazowieckie
294  64  Zespół Szkół im. St. Staszica - Stanisława Staszica 1 Gąbin Mazowieckie
294  64  Liceum Ogólnokształcące w Dębem - Nasielska 7 Komornica Mazowieckie
294  64  Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki - 3 Maja 15 Gostynin Mazowieckie
294  64  Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika - Jakuba Starszego 6 Iłża Mazowieckie
294  64  Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida w Radzyminie - Konstytucji 3-go Maja 26 Radzymin Mazowieckie
294  64  Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Mrozach - Licealna 3 Mrozy Mazowieckie
294  64  Liceum Ogólnokształcące w Grójcu - Poświętne 17 Grójec Mazowieckie
294  64  Zespół Szkół im. Bohaterów Narwiku - Gładka 16 Warszawa Mazowieckie
294  64  Zespół Szkół im. inż. S. Wysockiego - Szczęśliwicka 56 Warszawa Mazowieckie
294  64  Zespół Szkół im. Leokadii Bergerowej - Kutnowska 30 Płock Mazowieckie
294  64  XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego - Polna 5 Warszawa Mazowieckie
294  64  Zespół Szkół nr 15 im Władysława IV - Jagiellońska 38 Warszawa Mazowieckie
294  64  Zespół Szkół nr 2 - Długa 10 Nowy Dwór Mazowiecki Mazowieckie
294  64  Policealna Szkoła Audiologii - Mokra 17 Kajetany Mazowieckie
294  64  II Liceum Ogólnokształcące - I Armii Wojska Polskiego 89 Wyszków Mazowieckie
294  64  XLII Liceum Ogólnokształcące - Madalińskiego 22 Warszawa Mazowieckie
294  64  XL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego - Platynowa 1 Warszawa Mazowieckie
294  64  I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Bolesława Limanowskiego - Felińskiego 15 Warszawa Mazowieckie
294  64  XIV Liceum Ogólnokształcące - Nowowiejska 37A Warszawa Mazowieckie
294  64  Zespół Szkół Plastycznych im. Józefa Brandta w Radomiu - Grzecznarowskiego 13 Radom Mazowieckie
294  64  Powiatowy Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jerzego Siwińskiego w Legionowie - Targowa 73A Legionowo Mazowieckie
294  64  XII Liceum Ogólnokształcące - Sienna 53 Warszawa Mazowieckie
294  64  XLV Liceum Ogólnokształcące im. R. Traugutta - Miła 26 Warszawa Mazowieckie
294  64  XLVII Liceum Ogólnokształcące - Międzyborska 64/70 Warszawa Mazowieckie
294  64  II Liceum Ogólnokształcące - Orylska 9 Ciechanów Mazowieckie
294  64  IV LO im. B. Krzywoustego - Faustyna Piaska 5 Płock Mazowieckie
294  64  IV Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Stanisława Żółkiewskiego w Siedlcach - Sokołowska 161B Siedlce Mazowieckie
294  64  XXIV Liceum Ogólnokształcące - Obozowa 60 Warszawa Mazowieckie
294  64  Zespół Szkół nr 40 - Objazdowa 3 Warszawa Mazowieckie
294  64  Zespół Szkół nr1 im. Gen. Jose’ de San Martin w Sierpcu - Armii Krajowej 10 Sierpc Mazowieckie
294  64  LXXIV Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Narwiku - Gładka 16 Warszawa Mazowieckie
294  64  LXXXIII Liceum Ogólnokształcące - Konopczyńskiego 4 Warszawa Mazowieckie
294  64  II Liceum Ogólnokształcące w Radomiu - Kusocińskiego 8 Radom Mazowieckie
294  64  II Liceum Ogólnokształcące w Pionkach - Parkowa 6 Pionki Mazowieckie
294  64  I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego - Okrzei 3 Błonie Mazowieckie
nask logo   


dbnameqlabelquerytime
mysqldbSessionCALL `sessions_read`('nntdirvar2fqhs53nhkg17fn2n')1.0720
mysqldbRouterCALL `get_siteid_from_linkname`('ranking')2.0740
mysqldbrankingCALL `select_rankingArch`('2018')7.1100
Query count: 3, Sum of SQL time: 10.2560
Skrypt 0 wykonał się w: 21.1010 ms.
Drogi użytkowniku
Przechodząc do serwisu poprzez kliknięcie odnośnika „Zgadzam się” wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych.
Pliki cookies
Gdy korzystasz z naszych serwisów, gromadzimy informacje o Twojej wizycie i sposobie poruszania się w naszych serwisach. W tym celu stosujemy pliki cookies. Plik cookies zawiera dane informatyczne, które są umieszczone w Twoim urządzeniu końcowym - przeglądarce internetowej, z której korzystasz.
Pliki cookies używane w naszych serwisach wykorzystywane są między innymi do bieżącej optymalizacji serwisów oraz ułatwiania Twojego z nich korzystania. Niektóre funkcjonalności dostępne w naszych serwisach mogą nie działać, jeżeli nie wyrazisz zgody na instalowanie plików cookies.
Instalowanie plików cookies lub uzyskiwanie do nich dostępu nie powoduje zmian w Twoim urządzeniu ani w oprogramowaniu zainstalowanym na tym urządzeniu.
Stosujemy dwa rodzaje plików cookies: sesyjne i trwałe. Pliki sesyjne wygasają po zakończonej sesji, której czas trwania i dokładne parametry wygaśnięcia określa używana przez Ciebie przeglądarka internetowa oraz nasze systemy analityczne. Trwałe pliki cookies nie są kasowane w momencie zamknięcia okna przeglądarki, głównie po to, by informacje o dokonanych wyborach nie zostały utracone. Pliki cookies aktywne długookresowo wykorzystywane są, aby pomóc nam wspierać komfort korzystania z naszych serwisów, w zależności od tego czy dochodzi do nowych, czy do ponownych odwiedzin serwisu.

Do czego wykorzystujemy pliki cookies?
Pliki cookies wykorzystywane są w celach statystycznych oraz aby usprawnić działanie serwisów i zwiększyć komfort z nich korzystania, m.in:

  • pozwalają sprawdzić jak często odwiedzane są poszczególne strony serwisów - dane te wykorzystujemy do optymalizacji serwisów pod kątem odwiedzających;
  • umożliwiają rozpoznanie rodzaju Twojego urządzenia, dzięki czemu możemy lepiej dopasować sposób i format prezentowania treści oraz funkcjonalności serwisów;
  • poprawiają wydajność i efektywność serwisów dla korzystających.

W jaki sposób możesz nie wyrazić zgody na instalowanie plików cookies za pomocą ustawień przeglądarki?
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były instalowane na Twoim urządzeniu, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki w zakresie instalowania plików cookies. W każdej chwili możesz też usunąć z pamięci swojego urządzenia pliki cookies zapisane w trakcie przeglądania naszych serwisów. Pamiętaj jednak, że ograniczenia w stosowaniu plików cookies mogą utrudnić lub uniemożliwić korzystanie z tych serwisów.
Wykorzystywane narzędzia firm trzecich
Niektóre pliki cookies są tworzone przez podmiot, z usług których korzystamy, np.

  • Google Inc.

W naszych serwisach wykorzystujemy narzędzie Google Analytics do analizy ruchu na stronie internetowej oraz aktywności dotyczących jej przeglądania. Wykorzystujemy je w szczególności do celów statystycznych, aby sprawdzić jak często odwiedzane są poszczególne serwisy. Dane te wykorzystujemy również do optymalizacji i rozwoju serwisów. Więcej informacji na temat narzędzia Google Analytics znajdziesz na stronie:  https://policies.google.com/technologies/cookies

  • Facebook

Więcej informacji o zasadach plików cookies możesz znaleźć na:
https://pl-pl.facebook.com/policies/cookies/     

  • Twitter

Więcej informacji o zasadach plików cookies możesz znaleźć na:
https://help.twitter.com/en/rules-and-policies/twitter-cookies

  • Youtube

Więcej informacji o zasadach plików cookies możesz znaleźć na:
https://policies.google.com/privacy?hl=pl&gl=pl

 

Wyrażam zgodę na podstawowe oraz funkcjonalne cookies.
Podstawowe cookies są niezbędne aby strona mogła działać prawidłowo.
Cookies funkcjonalne wykorzystujemy do analizowania wizyt na stronie internetowej. Pomoże nam to zrozumieć, jak często odwiedzane są poszczególne serwisy oraz pozwoli optymalizować i rozwijać stronę. ZGADZAM SIĘ