Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej Zgadzam się
Zarejestruj się i korzystaj bezpłatnie
Zarejestruj się

NAUCZYCIELE

Nauczyciel szkoły zgłoszonej do udziału w programie dokonuje rejestracji w systemie IT Szkoła poprzez wypełnienie i zatwierdzenie formularza rejestracyjnego wybierając w polu typ użytkownika opcję: nauczyciel oraz kolejno województwo, miejscowość i nazwę szkoły.

przejdź do formularzaUCZNIOWIE

Uczeń szkoły zgłoszonej do udziału w programie dokonuje rejestracji w systemie IT Szkoła poprzez wypełnienie i zatwierdzenie formularza rejestracyjnego wybierając w polu typ użytkownika opcję: uczeń, oraz kolejno województwo, miejscowość i nazwę szkoły.

przejdź do formularzaPOZOSTALI UŻYTKOWNICY

Użytkownicy programu niebędący nauczycielami lub uczniami szkół zarejestrowanych w programie IT Szkoła dokonują rejestracji w systemie IT Szkoła poprzez wypełnienie i zatwierdzenie formularza rejestracyjnego wybierając w polu typ użytkownika opcję: inni.

przejdź do formularzaProsimy o poprawne wypełnianie formularza rejestracyjnego. Dane wpisane w formularzu są wykorzystywane przy wystawianiu autocertyfikatu potwierdzającego realizację kursów.

Rejestracja na portalu IT Szkoła jest równoznaczna z wyrażeniem zgody na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych w celu założenia konta oraz umożliwienia aktywnego uczestnictwa w Programie, w tym udziału w Rankingu IT Szkoła. Wyrażenie zgody oznacza akceptację Regulaminu Rankingu IT Szkoła . Informujemy, że każdy użytkownik ma prawo wglądu do swoich danych, ich poprawiania oraz zażądania ich usunięcia. W tym celu należy skontaktować się z administratorem na adres e-mail: kontakt@it-szkola.edu.pl

Podanie danych jest dobrowolne, ale brak zgody uniemożliwia przystąpienie do programu i możliwość korzystania z jego zasobów. Dane osobowe podane podczas rejestracji będą wykorzystywane wyłącznie do celów związanych z obsługą uczestnictwa w programie: obsługą konta użytkownika, informowaniem o działaniach Programu oraz akcjach marketingowych realizowanych przez portal IT Szkoła oraz jego Partnerów, realizowaniem badań statystycznych.