Zarejestruj się i korzystaj bezpłatnie
Szkoły w programie
Filtrowanie województw:
1 Akademickie Liceum Ogólnokształcące - Wileńska 53/55 Łódź Łódzkie
2 American School of Warsaw - ul. Warszawska 202 Bielawa Mazowieckie
3 Centrum Kształcenia Ustawicznego w Siedlcach - Browarna 4 Siedlce Mazowieckie
4 Centrum Edukacji Licealnej - Pierwszej Brygady 15a Stargard Szczeciński Zachodniopomorskie
5 Centrum Edukacji Zawodowej - Kwiatkowskiego 1 Stalowa Wola Podkarpackie
6 Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej "Kopernik" - Świętojańska 82 Wyszków Mazowieckie
7 Centrum Kształcenia Ustawicznego - 3 Maja 11 Przemyśl Podkarpackie
8 Centrum Kształcenia Ustawicznego - Sudecka 53 Jelenia Góra Dolnośląskie
9 Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 1 - Noakowskiego 6 Warszawa Mazowieckie
10 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego - Mikołowska 44 Mysłowice Śląskie
11 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Jana Pawła II - Kolejowa 4 Zbąszynek Lubuskie
12 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworznie - Promienna 65 Jaworzno Śląskie
13 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Łodzi - Żeromskiego 115 Łódź Łódzkie
14 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wołowie - T. Kościuszki 27 Wołów Dolnośląskie
15 CII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjmi - Bartnicza 2 Warszawa Mazowieckie
16 CLIX Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego - Solipska 17/19 Warszawa Mazowieckie
17 CLXII LO - Turmoncka 2 Warszawa Mazowieckie
18 CVI Liceum Ogólnokształcące - Gen. Zajączka 7 Warszawa Mazowieckie
19 CXXV Liceum Ogólnokształcące - Chłodna 36/46 Warszawa Mazowieckie
20 Diecezjalne Liceum Humanistyczne w Nysie - św. Piotra 1a Nysa Opolskie
21 Edicus szkoła policealna i LO - Oławska 17 Wrocław Dolnośląskie
22 Futura Inżynieria (studium policealne – technik informatyk) - Policealna Szkoła dla Dorosłych - Widok 5/7/9 Warszawa Mazowieckie
23 Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego - Aleje Racławickie 17 Lublin Lubelskie
24 Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej - Piękna 7A Mińsk Mazowiecki Mazowieckie
25 I Akademickie Liceum Ogólnokształcące - Narcyzowa 6 Gdynia Pomorskie
26 I Liceum Ogólnokształcące - Brukowa 2 Białystok Podlaskie
27 I Liceum Ogólnokształcące - 17 Stycznia 66 Ciechanów Mazowieckie
28 I Liceum Ogólnokształcące - Chopina 6 Lubartów Lubelskie
29 I Liceum Ogólnokształcące - Traugutta 1 Ostrołęka Mazowieckie
30 I Liceum Ogólnokształcące - Partyzantów 8 Radzyń Podlaski Lubelskie
31 I Liceum Ogólnokształcące - Konopnickiej 16 Zambrów Podlaskie
32 I Liceum Ogólnokształcące - Kopernika 2 Będzin Śląskie
33 I Liceum Ogólnokształcące - Plac Klasztorny 7 Legnica Dolnośląskie
34 I Liceum Ogólnokształcące - Mickiewicza 3 Łańcut Podkarpackie
35 I Liceum Ogólnokształcące - Korczaka 6 Tychy Śląskie
36 I Liceum Ogólnokształcące Collegium Gostomianum - Długosza 7 Sandomierz Świętokrzyskie
37 I Liceum Ogólnokształcące im. B. Nowodworskiego w Krakowie - pl. Na Groblach 9 Kraków Małopolskie
38 I Liceum Ogólnokształcące im. B. Prusa w Siedlcach - Floriańska 10 Siedlce Mazowieckie
39 I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Gnieźnie - Kostrzewskiego 3 Gniezno Wielkopolskie
40 I Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Ziemi Michałowskiej w Brodnicy - Lidzbarska 14 Brodnica Kujawsko-pomorskie
41 I Liceum Ogólnokształcące im. Gen. J. H. Dąbrowskiego w Kutnie - Dąbrowskiego 1 Kutno Łódzkie
42 I Liceum Ogólnokształcące im. J. Zamoyskiego w Łęcznej - Szkolna 3 Łęczna Lubelskie
43 I Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Ignacego Kraszewskiego - Kraszewskiego 1 Biała Podlaska Lubelskie
44 I Liceum Ogólnokształcące im. Karola Miarki - Żwirki i Wigury 25 Mikołów Śląskie
45 I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego w Łęczycy - Marii Konopnickiej 13 Łęczyca Łódzkie
46 I Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Końskich - kpt.Stoińskiego 4 Końskie Świętokrzyskie
47 I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego w Bochni - Pl. Ks. A. Czaplińskiego 1 Bochnia Małopolskie
48 I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego w Olkuszu - Polna 8 Olkusz Małopolskie
49 I Liceum Ogólnokształcące im. M Kopernika - Sienkiewicza 74 Katowice Śląskie
50 I Liceum Ogólnokształcące im. Marcina Kromera w Gorlicach - Marcina Kromera 1 Gorlice Małopolskie
51 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej - Mickiewicza 3 Suwałki Podlaskie
52 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej- Curie - Sadowa 11 Sokołów Podlaski Mazowieckie
53 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie - Zamkowa 21 Ostrzeszów Wielkopolskie
54 I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej–Curie w Starogardzie Gdańskim - Hallera 34 Starogard Gdański Pomorskie
55 I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Radomiu - Żeromskiego 10 Radom Mazowieckie
56 I Liceum Ogólnokształcące im. S. Sempołowskiej - Opolska 28 Tarnowskie Góry Śląskie
57 I Liceum Ogólnokształcące im. St. Dubois w Koszalinie - Komisji Edukacji Narodowej 1 Koszalin Zachodniopomorskie
58 I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Lublinie - al. Racławickie 26 Lublin Lubelskie
59 I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Kozienicach - Warszawska 19 Kozienice Mazowieckie
60 I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Kielcach - Ściegiennego 15 Kielce Świętokrzyskie
61 I Liceum Ogólnokształcące im. T.Zana - Matejki 1 Wschowa Lubuskie
62 I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Starachowicach - Radomska 37 Starachowice Świętokrzyskie
63 I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego - Okrzei 3 Błonie Mazowieckie
64 I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie - Piłsudskiego 50 Krasnystaw Lubelskie
65 I Liceum Ogólnokształcące im. Wojciecha Kętrzyńskiego - Powstańców Warszawy 2 Kętrzyn Warmińsko-mazurskie
66 I Liceum Ogólnokształcące im.Henryka Sienkiewicza w Koluszkach - Kościuszki 16 Koluszki Łódzkie
67 I Liceum Ogólnokształcące im.Stefana Żeromskiego w Ełku - Piłsudskiego 3 Ełk Warmińsko-mazurskie
68 I Liceum Ogólnokształcące w Bytowie im. Bojowników o Wolność i Polskość Ziemi Bytowskiej - Gdańska 59 Bytów Pomorskie
69 I Liceum Ogólnokształcące w Krotoszynie - Kołłątaja 1 Krotoszyn Wielkopolskie
70 I Liceum Ogólnokształcące w Rykach - Słowackiego 12 Ryki Lubelskie
71 I Liceum Ogólnokształcące w Zielonej Górze - Kilińskiego 7 Zielona Góra Lubuskie
72 I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Bolesława Limanowskiego - Felińskiego 15 Warszawa Mazowieckie
73 I Liceum Profilowane - Słowiańska 18 Brzeg Opolskie
74 II Liceum im. K. K. Baczyńskiego - 11 Listopada 7a Konin Wielkopolskie
75 II Liceum Ogólnokształcące - Kard. Wyszyńskiego 3 Augustów Podlaskie
76 II Liceum Ogólnokształcące - Narutowicza 39 Biała Podlaska Lubelskie
77 II Liceum Ogólnokształcące - Orylska 9 Ciechanów Mazowieckie
78 II Liceum Ogólnokształcące - 1 Maja 66/74 Lubartów Lubelskie
79 II Liceum Ogólnokształcące - Ogrodowa 16 Lublin Lubelskie
80 II Liceum Ogólnokształcące - Warszawska 88 Łuków Lubelskie
81 II Liceum Ogólnokształcące - Kościuszki 36/38 Suwałki Podlaskie
82 II Liceum Ogólnokształcące - I Armii Wojska Polskiego 89 Wyszków Mazowieckie
83 II Liceum Ogólnokształcące - Trzebnicka 4 Milicz Dolnośląskie
84 II Liceum Ogólnokształcące - Mickiewicza 11 Sanok Podkarpackie
85 II Liceum Ogólnokształcące - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 - Mickiewicza 32 Słupsk Pomorskie
86 II Liceum Ogólnokształcące im. Gustawa Gizewiusza w Giżycku - Sikorskiego 3 Giżycko Warmińsko-mazurskie
87 II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Zduńskiej Woli - Komisji Edukacji Narodowej 6 Zduńska Wola Łódzkie
88 II Liceum Ogólnokształcące im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Białymstoku - Narewska 11 Białystok Podlaskie
89 II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej - Konopnicka 15 Inowrocław Kujawsko-pomorskie
90 II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Reja - Gen. Wł. Sikorskiego 25 Kraśnik Lubelskie
91 II Liceum Ogólnokształcące im. prof. Kazimierza Morawskiego - Biskupa Jakuba Glazera 44 Przemyśl Podkarpackie
92 II Liceum Ogólnokształcące w Augustowie - al. Kardynała S. Wyszyńskiego 1 Augustów Podlaskie
93 II Liceum Ogólnokształcące w Legnicy - Zielona 17 Legnica Dolnośląskie
94 II Liceum Ogólnokształcące w Pionkach - Parkowa 6 Pionki Mazowieckie
95 II Liceum Ogólnokształcące w Puławach - Kaniowczyków 9 Puławy Lubelskie
96 II Liceum Ogólnokształcące w Radomiu - Kusocińskiego 8 Radom Mazowieckie
97 II Liceum Ogólnokształcące w Wałczu - Bydgoska 52 Wałcz Zachodniopomorskie
98 II Liceum Ogólnokształcące z Białoruskim Językiem Nauczania im. Bronisława Taraszkiewicza - Kopernika 4 Bielsk Podlaski Podlaskie
99 II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujezycznymi im. Św. Królowej Jadwigi w Siedlcach - B.Prusa 12 Siedlce Mazowieckie
100 II LO im. K.K. Baczyńskiego - Bugaj 3 Radomsko Łódzkie
101 II LO im. R. Traugutta - Kiliskiego 62 Częstochowa Śląskie
102 III Liceum Ogólnokształcące - Leszczynowa 16 Biała Podlaska Lubelskie
103 III Liceum Ogólnokształcące - Pałacowa 2/1 Białystok Podlaskie
104 III Liceum Ogólnokształcące - pl. Plac Wolności 4 Lublin Lubelskie
105 III Liceum Ogólnokształcące - Rogalińska 2 Warszawa Mazowieckie
106 III Liceum Ogólnokształcące - Narutowicza 53 Inowrocław Kujawsko-pomorskie
107 III Liceum Ogólnokształcące - dr Jordana 4 Wałbrzych Dolnośląskie
108 III Liceum Ogólnokształcące - Kolberga 15 Sopot Pomorskie
109 III Liceum Ogólnokształcące im. C.K.Norwida w Koninie - Szymanowskiego 5 Konin Wielkopolskie
110 III Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Krakowie - os. Wysokie 6 Kraków Małopolskie
111 III Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Olsztynie - Sybiraków 3 Olsztyn Warmińsko-mazurskie
112 III Liceum Ogólnokształcące im. Marii Dąbrowskiej - Łukasiewicza 11 Płock Mazowieckie
113 III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP - Legionów 27 Gdynia Pomorskie
114 III Liceum Ogólnokształcące im. płk Dionizego Czachowskiego w Radomiu - Traugutta 44 Radom Mazowieckie
115 III Liceum Ogólnokształcące w Piotrkowie Trybunalskim - Armii Krajowej 17 Piotrków Trybunalski Łódzkie
116 III Liceum Ogólnokształcące w Zamościu - Kilińskiego 15 Zamość Lubelskie
117 III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Alfreda Lityńskiego w Suwałkach - Noniewicza 83 Suwałki Podlaskie
118 IV Liceum Ogólnokształcące - Czapliniecka 96 Bełchatów Łódzkie
119 IV Liceum Ogólnokształcące - Sienkiewicza 4 Elbląg Warmińsko-mazurskie
120 IV Liceum Ogólnokształcące - Piłsudskiego 56 Olsztyn Warmińsko-mazurskie
121 IV Liceum Ogólnokształcące - Saska 59 Warszawa Mazowieckie
122 IV Liceum Ogólnokształcące - Kosynierów Gdyńskich 8 Gorzów Wielkopolski Lubuskie
123 IV Liceum Ogólnokształcące - Mostowa 7 Kędzierzyn-Koźle Opolskie
124 IV Liceum Ogólnokształcące im. C.K. Norwida - Zwierzyniecka 9A Białystok Podlaskie
125 IV Liceum Ogólnokształcące im. Dra Tytusa Chałubińskiego - Mariacka 25 Radom Mazowieckie
126 IV Liceum Ogólnokształcące im. E.Sczanieckiej w Łodzi - Pomorska 16 Łódź Łódzkie
127 IV Liceum Ogólnokształcące im. Fryderyka Chopina w Ostrowie Wielkopolskim - Wojska Polskiego 17 Ostrów Wielkopolski Wielkopolskie
128 IV Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Stanisława Żółkiewskiego w Siedlcach - Sokołowska 161B Siedlce Mazowieckie
129 IV LO im. B. Krzywoustego - Faustyna Piaska 5 Płock Mazowieckie
130 IX Liceum Ogólnokształcące - Ignacego Paderewskiego 24 Łódź Łódzkie
131 IX Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny Hoffmanowej - Hoża 88 Warszawa Mazowieckie
132 IX Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego - Żeromskiego 31 Gdynia Pomorskie
133 IX LO w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 6 im. Bohaterów Monte Cassino - Plac Mariacki 1 Szczecin Zachodniopomorskie
134 Jezuickie Centrum Edukacji - Piotra Skargi 10 Nowy Sącz Małopolskie
135 Katolickie Liceum Ogólnokształcące - Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 156 Łódź Łódzkie
136 Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II - Pl. Św. Andrzeja 2 Gdynia Pomorskie
137 Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. św. Franciszka z Asyżu - OO. Zbigniewa i Michała 1 Legnica Dolnośląskie
138 Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Św. Jadwigi Królowej - Św. Jadwigi Królowej 5 Sandomierz Świętokrzyskie
139 Katolickie Liceum Ogólnokształcące Przymierza Rodzin - Staszica 11 Garwolin Mazowieckie
140 Katolickie Liceum Ogólnokształcące SPSK im. kard. Stefana Wyszyńskiego - Sienkiewicza 60 Zawiercie Śląskie
141 L Liceum Ogólnokształcące z oddziałami integracyjnymi - Burdzińskiego 4 Warszawa Mazowieckie
142 LI Liceum Ogólnokształcące - Kadrowa 5/15 Warszawa Mazowieckie
143 Liceum Katolickie w ZS Katolickich - Tarnopolska 3 Zabrze Śląskie
144 Liceum Ogolnokształcące Zespołu Szkół im. Marii Skodowskiej-Curie - Grota Roweckiego 5 Działoszyn Łódzkie
145 Liceum Ogólnoksztacące - Wyczółkowskiego 10 Ryki Lubelskie
146 Liceum Ogólnokształcące - p.Sulwińskiego 31 Błaszki Łódzkie
147 Liceum Ogólnokształcące - Wiejska 2 Braniewo Warmińsko-mazurskie
148 Liceum Ogólnokształcące - 15 Pułku Piechoty "Wilków" 6 Dęblin Lubelskie
149 Liceum Ogólnokształcące - Kościuszki 10 Głowno Łódzkie
150 Liceum Ogólnokształcące - Księdza Popiełuszki 2 Gołdap Warmińsko-mazurskie
151 Liceum Ogólnokształcące - Waleriana Batki 20 Komarówka Podlaska Lubelskie
152 Liceum Ogólnokształcące - Os. Piastowskie 17 Nowa Ruda Dolnośląskie
153 Liceum Ogólnokształcące - Bolesława Prusa 13 Nałęczów Lubelskie
154 Liceum Ogólnokształcące - Żeromskiego 3 Opoczno Łódzkie
155 Liceum Ogólnokształcące - Bolesława Prusa 10 Węgorzewo Warmińsko-mazurskie
156 Liceum Ogólnokształcące - Warszawska 44 Wisznice Lubelskie
157 Liceum Ogólnokształcące - Mazowiecka 47 Zawidz Kościelny Mazowieckie
158 Liceum Ogólnokształcące - Szeroka 1/7 Złoczew Łódzkie
159 Liceum Ogólnokształcące - Żwirki i Wigury 17 Skawina Małopolskie
160 Liceum Ogólnokształcące Centrum Szkół Mundurowych w Łodzi - Klaretyńska 9 Łódź Łódzkie
161 Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza - Lipowa 23 Opole Lubelskie Lubelskie
162 Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Mrozach - Licealna 3 Mrozy Mazowieckie
163 Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida w Radzyminie - Konstytucji 3-go Maja 26 Radzymin Mazowieckie
164 Liceum Ogólnokształcące im. Fryderyka Chopina - 15 Sierpnia 4 Sochaczew Mazowieckie
165 Liceum Ogólnokształcące im. KEN w Przasnyszu - Świętego Stanisława Kostki 15 Przasnysz Mazowieckie
166 Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej - 1-go Maja 17 Dynów Podkarpackie
167 Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika - Jakuba Starszego 6 Iłża Mazowieckie
168 Liceum Ogólnokształcące im. Noblistów Polskich - Skalna 1 Rydułtowy Śląskie
169 Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju - Tadeusza Kościuszki 41/43 Biłgoraj Lubelskie
170 Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Skargi - Piotra Skargi 2 Pułtusk Mazowieckie
171 Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego - Kacperskiej 6a Żyrardów Mazowieckie
172 Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Sobolewie - Kościuszki 19 Sobolew Mazowieckie
173 Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki - 3 Maja 15 Gostynin Mazowieckie
174 Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki - Mickiewicza 12 Ropczyce Podkarpackie
175 Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Religi w Gilowicach - Korfantego 38 Gilowice Śląskie
176 Liceum Ogólnokształcące im.Jana Kochanowskiego w Olecku - Kościuszki 29 Olecko Warmińsko-mazurskie
177 Liceum Ogólnokształcące im.Tadeusza Kościuszki - Ogrodowa 3 Krzeszowice Małopolskie
178 Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne nr 43 - Wóycickiego 1/3 Warszawa Mazowieckie
179 Liceum Ogólnokształcące nr I im. Jana III Sobieskiego w Oławie - Plac Zamkowy 10 Oława Dolnośląskie
180 Liceum Ogólnokształcące nr I im. K.I. Gałczyńskiego w Otwocku - Gen. Juliana Filipowicza 9 Otwock Mazowieckie
181 Liceum Ogólnokształcące nr I im.Jana Bażyńskiego w Ostródzie - Drwęcka 2 Ostróda Warmińsko-mazurskie
182 Liceum Ogólnokształcące nr II im. J.Chreptowicza - Jana Rosłońskiego 1 Ostrowiec Świętokrzyski Świętokrzyskie
183 Liceum Ogólnokształcące nr VII - Krucza 49 Wrocław Dolnośląskie
184 Liceum Ogólnokształcące nr XIII - Gen. Józefa Haukego-Bosaka 33-37 Wrocław Dolnośląskie
185 Liceum Ogólnokształcące w Bieczu - Tysiąclecia 2 Biecz Małopolskie
186 Liceum Ogólnokształcące w Dębem - Nasielska 7 Komornica Mazowieckie
187 Liceum Ogólnokształcące w Grójcu - Poświętne 17 Grójec Mazowieckie
188 Liceum Ogólnokształcące w Lipsku - Zwoleńska 12 Lipsko Mazowieckie
189 Liceum Ogólnokształcące w Pionkach - Aleje Lipowe 23 Pionki Mazowieckie
190 Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 - Kossaka 1a Opoczno Łódzkie
191 Liceum Ogólnokształcące Zespołu Szkół im. Henryka Sienkiewicza - Wojsławska 1 Grabowiec Lubelskie
192 Liceum Ogólnokształcących im. Bolesława Prusa - Sienkiewicza 10 Skierniewice Łódzkie
193 LV Liceum Ogólnokształcące - Strykowska 10/18 Łódź Łódzkie
194 LXIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi - Urbanistów 3 Warszawa Mazowieckie
195 LXXIV Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Narwiku - Gładka 16 Warszawa Mazowieckie
196 LXXXIII Liceum Ogólnokształcące - Konopczyńskiego 4 Warszawa Mazowieckie
197 Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy - Sienkiewicza 55 Wierzbica Mazowieckie
198 Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące - Zaułek Zielony 20 Wołów Dolnośląskie
199 Niepubliczne Technikum im. gen. Władysława Andersa w Opatowie ZDZ w Kielcach - Ćmielowska 4 Opatów Świętokrzyskie
200 Niepubliczne Technikum Zakładu Doskonalenia Zawodowego - Wojska Polskiego 15 Starachowice Świętokrzyskie
201 NOVA Centrum Edukacyjne Oddział Poznań - Półwiejska 20/7a Poznań Wielkopolskie
202 Nova Centrum Edukacyjne Sp. z.o.o - Długa 70/71 lok.5 Gdańsk Pomorskie
203 Noworudzka Szkoła Techniczna - Stara Droga 4 Nowa Ruda Dolnośląskie
204 Ogólnokształcące Liceum Jezuitów w Gdyni im. św. Stanisława Kostki - Tatrzańska 35 Gdynia Pomorskie
205 Policealna Szkoła Audiologii - Mokra 17 Kajetany Mazowieckie
206 Powiatowy Zespół nr 2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych - Generała Józefa Bema 8 Oświęcim Małopolskie
207 Powiatowy Zespół nr 3 Szkół Technicznych i Ogólnoksztalcących im. por. Stefana Jasieńskiego - Stanisławy Leszczyńskiej 8 Oświęcim Małopolskie
208 Powiatowy Zespół Szkół - Parkowa Oborniki Śląskie Dolnośląskie
209 Powiatowy Zespół Szkół nr 1 - Wojska Polskiego 17 Trzebica Dolnośląskie
210 Powiatowy Zespół Szkół nr 11 w Kętach - Wyspiańskiego 2 Kęty Małopolskie
211 Powiatowy Zespół Szkół nr 2 - Żeromskiego 2 Trzebnica Dolnośląskie
212 Powiatowy Zespół Szkół nr 2 w Pszczynie - Szymanowskiego 12 Pszczyna Śląskie
213 Powiatowy Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jerzego Siwińskiego w Legionowie - Targowa 73A Legionowo Mazowieckie
214 Powiatowy zespół szkół ponadgimnazjalnych nr 2 - Św. Andrzeja 4 Środa śląska Dolnośląskie
215 Powiatowy Zespół Szkół w Bieruniu - Granitowa 130 Bieruń Śląskie
216 Powiatowy Zespół Szkół w Lędzinach - Pokoju 4 Lędziny Śląskie
217 Prywatne Liceum Ogólnokształcące Sióstr Prezentek w Krakowie - św. Jana 7 Kraków Małopolskie
218 Prywatne Liceum Ogólnokształcące w Szczecińskiej Szkole Florystycznej - Mieszka I 61C Szczecin Zachodniopomorskie
219 Prywatne Liceum Sióstr Niepokalanek w Wałbrzychu - pl. M.Darowskiej 1 Wałbrzych Dolnośląskie
220 Prywatny Zespół Szkół EDUKATOR - Kownackiego 4 Oborniki Śląskie Dolnośląskie
221 Publiczne Katolickie Liceum Ogólnokształcące SPSK w Opolu - Plebiscytowa 5 Opole Opolskie
222 Publiczne Liceum Ogólnokształcące Językowo - Informatyczne - R. Strzałkowskiego 5/7 Poznań Wielkopolskie
223 Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr 3 z Oddziałami Dwujęzycznymi - S. Dubois 28 Opole Opolskie
224 Publiczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej - Różyckiego 5 Łódź Łódzkie
225 Salezjański Zespół Szkół Publicznych - Kruczkowskiego 31 Zabrze Śląskie
226 Salezjański Zespół Szkół Publicznych "Don Bosko" - Wojska Polskiego 63 Świętochłowice Śląskie
227 Samorządowe Liceum Ogólnokształcące - M.C.Skłodowskiej 5 Opoczno Łódzkie
228 Samorządowe Liceum Ogólnokształcące - Wyszyńskiego 2 Głogów Małopolski Podkarpackie
229 Samorządowe Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida - Wojska Polskiego 9 Stalowa Wola Podkarpackie
230 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej - Wyścigowa 31 Lublin Lubelskie
231 Społeczne Językowe Liceum Ogólnokształcące im. A. Einsteina - Drobiarska 2 Opole Opolskie
232 Społeczne Liceum Ogólnokształcące TPZ - Leśmiana 1b Zgierz Łódzkie
233 Szkoła Delta - pl. Żołnierza Polskiego 5 Szczecin Zachodniopomorskie
234 Szkoła Mistrzostwa Sportowego SMS Junior Wrocław - Słubicka 29/33 Wrocław Dolnośląskie
235 Szkoła Policealna Gowork.pl - Żurawia 47 Warszawa Mazowieckie
236 Technikum - J.A. Komeńskiego 39 Elbląg Warmińsko-mazurskie
237 Technikum - Kilińskiego 8c Grodzisk Mazowiecki Mazowieckie
238 Technikum - Gdańska 25 Lubawa Warmińsko-mazurskie
239 Technikum - Konarskiego 23 Sejny Podlaskie
240 Technikum - Piłsudskiego 51 Sochaczew Mazowieckie
241 Technikum "LIDER" w Lublinie - Radziwiłłowska 5 Lublin Lubelskie
242 Technikum Ekonomiczne nr 3 - Sienkiewicza 22 Chełm Lubelskie
243 Technikum Ekonomiczno-Handlowe - Podwale 11 Lublin Lubelskie
244 Technikum Elektroniczne nr 1 - Kasprzaka 19/21 Warszawa Mazowieckie
245 Technikum Elektryczne - 1000-lecia Państwa Polskiego 14 Białystok Podlaskie
246 Technikum Elektryczno-Elektroniczne - Narutowicza 12 Radomsko Łódzkie
247 Technikum Energetyczne - J.H. Dąbrowskiego 163 Poznań Wielkopolskie
248 Technikum Energetyczno-Informatyczne - Długa 6 Lublin Lubelskie
249 Technikum Fototechniczne - Spokojna 13 Warszawa Mazowieckie
250 Technikum Hotelarskie w Międzyzdrojach - Leśna 17 Międzyzdroje Zachodniopomorskie
251 Technikum im. Stanisława Staszica w Białobrzegach - Żeromskiego 86 Białobrzegi Mazowieckie
252 Technikum im. Tadeusza Kościuszki - 3 Maja 25 Hajnówka Podlaskie
253 Technikum Informatyczne im. Macieja Płażyńskiego w Pucku - 1 Armii Wojska Polskiego 2a Puck Pomorskie
254 Technikum Informatyczne Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Łodzi z/s Zduńska Wola - Komisji Edukacji Narodowej 3/5 Zduńska Wola Łódzkie
255 Technikum Kinematograficzno-Komputerowe - Polna 7 Warszawa Mazowieckie
256 Technikum Kształcenia Zawodowego nr 1 im. mjr. F. Kozubowskiego - Stadionowa 4 Sochaczew Mazowieckie
257 Technikum Lotnicze ZDZ Katowice - Mickiewicza 3 Katowice Śląskie
258 Technikum Łączności - Al. Stanów Zjednoczonych 24 Warszawa Mazowieckie
259 Technikum Mechaniczne - Broniewskiego 14 Białystok Podlaskie
260 Technikum Mechaniczne - Magnoliowa 8 Lublin Lubelskie
261 Technikum Mechaniczno-Elektryczne - Tadeusza Kosciuszki 98 Biłgoraj Lubelskie
262 Technikum Mechatroniczne nr 1 - Wiśniowa 56 Warszawa Mazowieckie
263 Technikum nr 1 - Rybnicka 5 Żory Śląskie
264 Technikum nr 1 - Piłsudskiego 36 Biała Podlaska Lubelskie
265 Technikum nr 1 - 11 Listopada 20 Ostrołęka Mazowieckie
266 Technikum nr 1 - Szpitalna 10 Piaseczno Mazowieckie
267 Technikum nr 1 - Szkolna 1 Świdnik Lubelskie
268 Technikum nr 1 - Długa 89/91 Zgierz Łódzkie
269 Technikum nr 1 w Wyszkowie - I Armii Wojska Polskiego 89 Wyszków Mazowieckie
270 Technikum nr 15 im. Marii Skłodowskiej-Curie - Skwierzyńska 1-7 Wrocław Dolnośląskie
271 Technikum nr 2 - Sportowa 1 Ostróda Warmińsko-mazurskie
272 Technikum nr 2 - Sikorskiego 21 Suwałki Podlaskie
273 Technikum Nr 2 w Zespole Szkół Elektronicznych - Łaska 61 Zduńska Wola Łódzkie
274 Technikum nr 24 w ZS nr 26 - Urbanistów 3 Warszawa Mazowieckie
275 Technikum nr 3 - Koszykowa 1 Ełk Warmińsko-mazurskie
276 Technikum nr 3 - Legionów 47 Tomaszów Mazowiecki Łódzkie
277 Technikum nr 5 - Szczebrzeska 102 Zamość Lubelskie
278 Technikum nr 5 - Przykoszarowa 22 Łomża Podlaskie
279 Technikum nr 5 w Krośnie - Rzeszowska 10 Krosno Podkarpackie
280 Technikum nr 6 - M.Kopernika 16 Łomża Podlaskie
281 Technikum nr 7 - Bałtycka 37 Olsztyn Warmińsko-mazurskie
282 Technikum nr 8 im. Jana Karskiego (Zespół Szkół nr 42) - Dzieci Warszawy 42 Warszawa Mazowieckie
283 Technikum nr 8 im. Jana Karskiego przy Zespole Szkół nr 42 - Dzieci Warszawy 42 Warszawa Mazowieckie
284 Technikum Nr. 3 im. Żołnierzy Armii Krajowej "Żywiciel" w Warszawie - Gen. Zajączka 7 Warszawa Mazowieckie
285 Technikum przy ZS nr3 w Tomaszowie Lubelskim - Gen. Józefa Hallera 5 Tomaszów Lubelski Lubelskie
286 Technikum TEB Edukacja - Św. Piotra 4 Legnica Dolnośląskie
287 Technikum TEB Edukacja Piotrków Trybunalski - Polna 13/13A Piotrków Trybunalski Łódzkie
288 Technikum TEB Edukacja w Wałbrzychu - Słowackiego 7 Wałbrzych Dolnośląskie
289 Technikum Technologii Cyfrowych - Niemierzyńska 17 A Szczecin Zachodniopomorskie
290 Technikum Transportowe - al. Zwycięstwa 194 Gdynia Pomorskie
291 Technikum Transportowo-Komunikacyjne - Zemborzycka 82 Lublin Lubelskie
292 Technikum w Zespole Szkół nr 2 im. Jana Długosza - Traugutta 12 Wieluń Łódzkie
293 Technikum w Zespole Szkół nr 3 im. Mikołaja Kopernika - Sieradzka 54 Wieluń Łódzkie
294 Technikum w Zespole Szkół Samorządowych w Witnicy - Traugutta 1 Witnica Lubuskie
295 Technikum Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Lublinie Filia w Puławach - 3-go Maja 8 Puławy Lubelskie
296 Technikum Zawodowe Centrum Kształcenia "Nauka" - Warsztatowa 6 Piła Wielkopolskie
297 Technikum Zawodowe Nr 2 - Chopina 6 Lubartów Lubelskie
298 Technikum Zawodowe w ZSP Żelechów - Piłsudskiego 45 Żelechów Mazowieckie
299 Technikum Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej – Curie w Działoszynie - Grota Roweckiego 5 Działoszyn Łódzkie
300 Technikum ZSI - Koszalińska 9 Słupsk Pomorskie
301 V Liceum Ogólnokształcące - Senatorska 32 Legnica Dolnośląskie
302 V Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Dąbka - Dickmana 14 Gdynia Pomorskie
303 V Liceum Ogólnokształcące im Wspólnej Europy - Krasickiego 2 Olsztyn Warmińsko-mazurskie
304 V Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego w Białymstoku - Miodowa 5 Białystok Podlaskie
305 V Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego - Polanki 130 Gdańsk Pomorskie
306 V Liceum Ogólnokształcące w Krakowie - Studencka 12 Kraków Małopolskie
307 V Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Romualda Traugutta w Radomiu - Traugutta 52a Radom Mazowieckie
308 V LO im. WŁ. Broniewskiego - Jankego 65 Katowice Śląskie
309 VI Liceum Ogólnokształcące - Warszawska 8 Białystok Podlaskie
310 VI Liceum Ogólnokształcące - Wiktorska 30/32 Warszawa Mazowieckie
311 VI Liceum Ogólnokształcące - Kopernika 34 Gdynia Pomorskie
312 VI Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Obrońców Helu - Głęboka 11 Gdańsk Pomorskie
313 VI Liceum Ogólnokształcące im. J. Lelewela - Podmiejska 21 Łódź Łódzkie
314 VII Liceum Ogólnokształcące - Wawelska 46 Warszawa Mazowieckie
315 VII Liceum Ogólnokształcące – Szkoła Mistrzostwa Sportowego - Prymasa Stefana Wyszyńskiego 22-24 Kalisz Wielkopolskie
316 VII Liceum Ogólnokształcące im. Zofii Nałkowskiej w Krakowie - Skarbińskiego 5 Kraków Małopolskie
317 VIII Liceum Ogólnokształcące - Piastowska 5 Białystok Podlaskie
318 VIII Liceum Ogólnokształcące - Słowicza 5 Lublin Lubelskie
319 VIII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego - Grzegórzecka 24 Kraków Małopolskie
320 VIII Liceum Ogólnokształcące w Radomiu - Sobieskiego 12 Radom Mazowieckie
321 VIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi - Ks. J. Popiełuszki 8 Siedlce Mazowieckie
322 X Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi - Woronicza 8 Warszawa Mazowieckie
323 X Liceum Ogólnokształcące w Gdyni - Władysława IV 58 Gdynia Pomorskie
324 X Liceum Ogólnokształcące w Krakowie - Wróblewskiego 8 Kraków Małopolskie
325 XCIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Zbigniewa Herberta - Fundamentowa 38/42 Warszawa Mazowieckie
326 XI Liceum Ogólnokształcące im. Marii Dąbrowskiej w Krakowie - os. Teatralne 33 Kraków Małopolskie
327 XI Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Reja - Królewska 19/21 Warszawa Mazowieckie
328 XII Liceum Ogólnokształcące - al. Racławickie 7 Lublin Lubelskie
329 XII Liceum Ogólnokształcące - Sienna 53 Warszawa Mazowieckie
330 XII Liceum Ogólnokształcące w Krakowie - os. Kolorowe 29 a Kraków Małopolskie
331 XIII Liceum Ogólnokształcące - Z.Pacanowskiej 4 Łódź Łódzkie
332 XIII Liceum Ogólnokształcące - Płk. Dąbka 207 Gdynia Pomorskie
333 XIII Liceum Ogólnokształcące w ZSO nr 7 w Szczecinie - Unisławy 26 Szczecin Zachodniopomorskie
334 XIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. płk. L. Lisa-Kuli - Oszmiańska 23/25 Warszawa Mazowieckie
335 XIV Liceum Ogólnokształcące - Nowowiejska 37A Warszawa Mazowieckie
336 XIV Liceum Ogólnokształcące - Wejherowska 55 Gdynia Pomorskie
337 XIV Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 9 w Białymstoku - Upalna 26 Białystok Podlaskie
338 XL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego - Platynowa 1 Warszawa Mazowieckie
339 XLI Liceum Ogólnokształcące im. J.Lelewela - Kiwerska 3 Warszawa Mazowieckie
340 XLII Liceum Ogólnokształcące - Madalińskiego 22 Warszawa Mazowieckie
341 XLIV Liceum Ogólnokształcące im. Antoniego Dobiszewskiego - Dolna 6 Warszawa Mazowieckie
342 XLIV Liceum Ogólnokształcące im. ks. Stanisława Konarskiego w Krakowie - Bernardyńska 7 Kraków Małopolskie
343 XLV Liceum Ogólnokształcące im. R. Traugutta - Miła 26 Warszawa Mazowieckie
344 XLVII Liceum Ogólnokształcące - Międzyborska 64/70 Warszawa Mazowieckie
345 XV Liceum Ogólnokształcące - Traktorowa 77 Łódź Łódzkie
346 XV Liceum Ogólnokształcące w Krakowie - al. Dygasińskiego 15 Kraków Małopolskie
347 XVI Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego w Krakowie - os. Willowe 35 Kraków Małopolskie
348 XVI Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie - Dunikowskiego 1 Szczecin Zachodniopomorskie
349 XVIII Liceum Ogólnokształcące - Przyjaźni 12 Lublin Lubelskie
350 XVIII Liceum Ogólnokształcące - Perla 11 Łódź Łódzkie
351 XVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego - Smolna 30 Warszawa Mazowieckie
352 XXI Liceum Ogólnokształcące Integracyjne w Bydgoszczy - Adama Grzymały-Siedleckiego 11 Bydgoszcz Kujawsko-pomorskie
353 XXIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej - Curie - Naddnieprzańska 2/4 Warszawa Mazowieckie
354 XXIII Liceum Ogólnokształcące im. Nauczycieli Tajnego Nauczania - J. Poniatowskiego 5 Lublin Lubelskie
355 XXIII LO im. ks. Prof. J.Tischnera - Piłsudskiego 159 Łódź Łódzkie
356 XXIV Liceum Ogólnokształcące - Obozowa 60 Warszawa Mazowieckie
357 XXIV Liceum Ogólnokształcące - Wodnika 57 Gdańsk Pomorskie
358 XXV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego - Podhalańska 2a Łódź Łódzkie
359 XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego - Polna 5 Warszawa Mazowieckie
360 XXVII LO w ZS nr 10 - Biedronki 13 Lublin Lubelskie
361 XXXI Liceum Ogólnokształcące - Kruczkowskiego 4 Łódź Łódzkie
362 Zabrzańskie Centrum Kształcenia Ogólnego i Zawodowego - Piłsudskiego 58 Zabrze Śląskie
363 Zakład Doskonalenia Zawodowego - Peowiaków 3 Zamość Lubelskie
364 ZAKŁAD DOSKONALENIA ZAWODOWEGO - Podwale 13 Warszawa Mazowieckie
365 Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 1 w ZSE - 1000-lecia Państwa Polskiego 14 Białystok Podlaskie
366 Zespól Szkół Ogólnokształcących nr 1 - Tańskiego 3 Mielec Podkarpackie
367 Zespół Szkół Zawodowych im. St. Wyspiańskiego w Bobowej - Grunwaldzka 10 Bobowa Małopolskie
368 Zespół Katolickich Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. bł. ks. Emila Szramka - Kobylińskiego 4 Katowice Śląskie
369 Zespół Państwowych Ogólnokształcących Szkół Muzycznych I i II st. Nr 3 im. G. Bacewicz - Tyszkiewicza 42 Warszawa Mazowieckie
370 Zespół Szkół - Techników 18 Chełm Śląski Śląskie
371 Zespół Szkół - Sienkiewicza 7 Czarna Białostocka Podlaskie
372 Zespół Szkół - Lubelska 37 Sokołów Małopolski Podkarpackie
373 Zespół Szkół – Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej im. Mikołaja Kopernika w Rawie Mazowieckiej - Zwolińskiego 46 Rawa Mazowiecka Łódzkie
374 Zespół Szkół Agro-Technicznych im. Wincentego Witosa w Ropczycach - Adama Mickiewicza 13 Ropczyce Podkarpackie
375 Zespół Szkół Agrotechnicznych - Szczecińska 36 Słupsk Pomorskie
376 Zespół Szkół Akademickich - Szosa Kisielińska 18 Zielona Góra Lubuskie
377 Zespół Szkół Alternatywnych - Łużycka 8 Kłodzko Dolnośląskie
378 Zespół Szkół Architektoniczno-Budowlanych i Licealnych - Przyrynek 9 Warszawa Mazowieckie
379 Zespół Szkół Artystyczno-Projektowych - Legionów 35 Tarnowskie Góry Śląskie
380 Zespół Szkół Budowlano-Informatycznych im. Mikołaja Kopernika - Rybnicka 5 Żory Śląskie
381 Zespół Szkół Budowlanych - Świerklańska 42 Rybnik Śląskie
382 Zespół Szkół Budowlanych - Technikum nr 4 - Górnośląska 2 Żary Lubuskie
383 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Golądkowie - Golądkowo 41G Golądkowo Mazowieckie
384 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wł.St.Reymonta - Oleksiaka Wichury 3 Sokołów Podlaski Mazowieckie
385 Zespół Szkół Chemicznych w Bydgoszczy - Łukasiewicza 3 Bydgoszcz Kujawsko-pomorskie
386 Zespół Szkół Chłodniczych i Elektronicznych w Gdyni - Sambora 48 Gdynia Pomorskie
387 Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych - Plac Londzina 3 Cieszyn Śląskie
388 Zespół Szkół Ekonomiczno-Odzieżowych w Gnieźnie im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia - Chrobrego 23 Gniezno Wielkopolskie
389 Zespół Szkół Ekonomicznych - pl. Słowiański 5 Legnica Dolnośląskie
390 Zespół Szkół Ekonomicznych - Hoffmanowej 13 Rzeszów Podkarpackie
391 Zespół Szkół Ekonomicznych - Sobieskiego 6 Starogard Gdański Pomorskie
392 Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących - gen J. Bema 50 Elbląg Warmińsko-mazurskie
393 Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 - Mikołaja Kopernika 16 Łomża Podlaskie
394 Zespół Szkół Ekonomicznych i Technicznych - Partyzantów 24 Słupsk Pomorskie
395 Zespół Szkół Ekonomicznych im. bł. Ks. Romana Sitki w Mielcu - Warszawska 1 Mielec Podkarpackie
396 Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II - Plac Wolności 1/2 Złotów Wielkopolskie
397 Zespół Szkół Ekonomicznych im. M. Dąbrowskiej - 3 Maja 40/42 Międzyrzec Podlaski Lubelskie
398 Zespół Szkół Ekonomicznych im. Wincentego Stysia w Świdnicy - Księżnej Agnieszki 2 Świdnica Dolnośląskie
399 Zespół Szkół Ekonomicznych w Pile - Sikorskiego 18a Piła Wielkopolskie
400 Zespół Szkół Ekonomicznych w Żarach - Jana Długosza 23 Żary Lubuskie
401 Zespół Szkół Elektroniczno - Telekomunikacyjnych - Kilińskiego 4 Leszno Wielkopolskie
402 Zespół Szkół Elektronicznych - Tyrankiewiczów 2 Bolesławiec Dolnośląskie
403 Zespół Szkół Elektronicznych - Hetmańska 120 Rzeszów Podkarpackie
404 Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych - Jagiellońska 13 Sosnowiec Śląskie
405 Zespół Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych w Olsztynie - Bałtycka 37a Olsztyn Warmińsko-mazurskie
406 Zespół Szkół Elektronicznych im. Boh. Westerplatte w Radomiu - Sadkowska 19 Radom Mazowieckie
407 Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych - Fryderyka Skarbka 4 Legnica Dolnośląskie
408 Zespół Szkół Elektrycznych - Kościuszki 39-41 Opole Opolskie
409 Zespół Szkół Elektrycznych - Toruńska 77/83 Włocławek Kujawsko-pomorskie
410 Zespół Szkół Elektrycznych nr 1 w Krakowie - Kamieńskiego 49 Kraków Małopolskie
411 Zespół Szkół Elektrycznych nr 2 - os. Szkolne 26 Kraków Małopolskie
412 Zespół Szkół Elektrycznych w Gorzowie Wielkopolskim - Dąbrowskiego 33 Gorzów Wielkopolski Lubuskie
413 Zespół Szkół Energetycznych w Krakowie - Loretańska 16 Kraków Małopolskie
414 Zespół Szkół Energetycznych; XIII LO - M. Reja 25 Gdańsk Pomorskie
415 Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich - Aleja Legionów 7 Gdańsk Pomorskie
416 Zespół Szkół Gimnazjalnych i Ogólnokształcących - Kusocińskiego 1 Człuchów Pomorskie
417 Zespół Szkół Gospodarczych - Królewiecka 128 Elbląg Warmińsko-mazurskie
418 Zespół Szkół Handlowych - Kościuszki 18/20 Sopot Pomorskie
419 Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego w Bielawie - Stefana Żeromskiego 41 Bielawa Dolnośląskie
420 Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego w Zielonej Górze - Botaniczna 66 Zielona Góra Lubuskie
421 Zespół Szkół i Placówek Oświatowych im. Emila Godlewskiego w Nysie - Rodziewiczówny 1 Nysa Opolskie
422 Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Skale - Ks.Stanisława Połetka 30 Skała Małopolskie
423 Zespół Szkół im ks. Stanisława Staszica - Kopernika 1 Tarnobrzeg Podkarpackie
424 Zespół Szkół im. Bohaterów Narwiku - Gładka 16 Warszawa Mazowieckie
425 Zespół Szkół im. Bohaterów Września 1939 Roku w Iławie - Kopernika 8a Iława Warmińsko-mazurskie
426 Zespół Szkół im. Bolesława Podedwornego w Niećkowie - Niećkowo 63 Niećkowo Podlaskie
427 Zespół Szkół im. C. K. Norwida w Nowym Mieście Lubawskim - 3 Maja 24 Nowe Miasto Lubawskie Warmińsko-mazurskie
428 Zespół Szkół im. Gen. Dezyderego Chłapowskiego - Obornicka 1 Bolechowo Wielkopolskie
429 Zespół Szkół im. gen. Tadeusza Kutrzeby - ks.Szymańskiego 5 Oborniki Wielkopolskie
430 Zespół Szkół im. Hipolita Cegielskiego - II Armii Wojska Polskiego 1 Rogoźno Wielkopolskie
431 Zespół Szkół im. Hugona Kołłątaja w Jordanowie - Kolejowa 9 Jordanów Małopolskie
432 Zespół Szkół im. inż. S. Wysockiego - Szczęśliwicka 56 Warszawa Mazowieckie
433 Zespół Szkół im. J. i W. Zamoyskich - Szamotulska 24 Rokietnica Wielkopolskie
434 Zespół Szkół im. J. i W. Zamoyskich w Rokietnicy - Szamotulska 24 Poznań Wielkopolskie
435 Zespół Szkół im. J. Śniadeckiego - Parkowa 6 Pionki Mazowieckie
436 Zespół Szkół im. Jana Kasprowicza w Jelczu-Laskowicach - Techników 26 Jelcz - Laskowice Dolnośląskie
437 Zespół Szkół im. Jana Wyżykowskiego w Głogowie - Wita Stwosza 3a Głogów Dolnośląskie
438 Zespół Szkół im. Kazimierza Jagiellończyka - Bogdanowicza 9 Łęczna Lubelskie
439 Zespół Szkół im. Konstytucji 3 Maja - Mierosławskiego 10 Iława Warmińsko-mazurskie
440 Zespół Szkół im. Korpusu Ochrony Pogranicza w Szydłowcu - Kościuszki 39 Szydłowiec Mazowieckie
441 Zespół Szkół im. Ks. Dra Jana Zwierza - Mickiewicza 14 Ropczyce Podkarpackie
442 Zespół Szkół im. Leokadii Bergerowej - Kutnowska 30 Płock Mazowieckie
443 Zespół Szkół im. Macieja Rataja w Reszlu - Łukasińskiego 3 Reszel Warmińsko-mazurskie
444 Zespół Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie - Kowalska 5 Gostynin Mazowieckie
445 Zespół Szkół im. Mikołaja Kopernika - Bychawska 4 Bełżyce Lubelskie
446 Zespół Szkół im. Por. Józefa Sarny w Gorzycach - Żwirki i Wigury 2 Gorzyce Podkarpackie
447 Zespół Szkół im. Prezydenta I.Mościckiego - Inżynierska 1 Zielonka Mazowieckie
448 Zespół Szkół im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego (Technikum) - Aleja XX-lecia 12 Teresin Mazowieckie
449 Zespół Szkół im. St. Staszica - Stanisława Staszica 1 Gąbin Mazowieckie
450 Zespół Szkół im. Stanisława Staszica - Macieja Rataja 29 Zawiercie Śląskie
451 Zespół Szkół im. Św. Stanisława Kostki - Ks. Michała Słowikowskiego 6 Lublin Lubelskie
452 Zespół Szkół im. Tadeusza Kościuszki - Trzebnicka 4 Milicz Dolnośląskie
453 Zespół Szkół im. Z. Chmielewskiego - Spółdzielcza 17 Nałęczów Lubelskie
454 Zespół Szkół im. Żołnierzy Armii Krajowej w Makowie Mazowieckim - Duńskiego Czerwonego Krzyża 7 Maków Mazowiecki Mazowieckie
455 Zespół Szkół Licealno-Technicznych w Kluczborku - Sienkiewicza 20 Kluczbork Opolskie
456 Zespół Szkół Licealnych - 11-go Listopada 7 Morąg Warmińsko-mazurskie
457 Zespół Szkół Licealnych - Kopernika 4 Ustrzyki Dolne Podkarpackie
458 Zespół Szkół Licealnych i Ekonomicznych - Stawki 10 Warszawa Mazowieckie
459 Zespół Szkół Licealnych im. Bolesława Chrobrego - M. Curie-Skłodowskiej 6 Leżajsk Podkarpackie
460 Zespół Szkół Licealnych w Słubicach - Bohaterów Warszawy 3 Słubice Lubuskie
461 Zespół Szkół Łączności - Przełajowa 4 Poznań Wielkopolskie
462 Zespół Szkół Łączności w Krakowie - Monte Cassino 31 Kraków Małopolskie
463 Zespół Szkół Mechaniczno - Informatycznych w Lęborku - Marcinkowskiego 1 Lębork Pomorskie
464 Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych - Szujskiego 13 Tarnów Małopolskie
465 Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych im. Tadeusza Kościuszki - Kościuszki 23 Rybnik Śląskie
466 Zespół Szkół Mechanicznych - Jagiellońska 32 Kielce Świętokrzyskie
467 Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych w Toruniu - Św. Józefa 26 Toruń Kujawsko-pomorskie
468 Zespół Szkół Mechanicznych nr 1 - Św. Trójcy 37 Bydgoszcz Kujawsko-pomorskie
469 Zespół Szkół Mechanicznych w Gorzowie Wielkopolskim - Dąbrowskiego 32 Gorzów Wielkopolski Lubuskie
470 Zespół Szkół Medycznych w Bydgoszczy - Swarzewska 10 Bydgoszcz Kujawsko-pomorskie
471 Zespół Szkół Morskich w Świnoujściu - Sołtana 2 Świnoujście Zachodniopomorskie
472 Zespół Szkół Muzycznych im. Feliksa Nowowiejskiego w Szczecinie - Staromłyńska 13 Szczecin Zachodniopomorskie
473 Zespół Szkół nr 1 - Sienkiewicza 16 Biała Piska Warmińsko-mazurskie
474 Zespół Szkół nr 1 - Armii Krajowej 25 Kraśnik Lubelskie
475 Zespół Szkół nr 1 - 3 Maja 3 Nowy Dwór Gdański Pomorskie
476 Zespół Szkół Nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Garwolinie - Kościuszki 53 Garwolin Mazowieckie
477 Zespół Szkół Nr 1 im. H. Sienkiewicza - Kościuszki 10 Łuków Lubelskie
478 Zespół Szkół Nr 1 im. Ignacego Łukasiewicza w Gorlicach - Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego 18 Gorlice Małopolskie
479 Zespół Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego - Budowlana 4 Mińsk Mazowiecki Mazowieckie
480 Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich - os. Mielżyńskiego 5a Swarzędz Wielkopolskie
481 Zespół Szkół Nr 1 im. prof. Bolesława Krupińskiego - Kościuszki 9 Lubin Dolnośląskie
482 Zespół Szkół nr 1 im. prof. R.A. Cebertowicza - Kopernika 24/26 Głowno Łódzkie
483 Zespół Szkół Nr 1 im. Stanisława Staszica w Kutnie - Oporowska 7 Kutno Łódzkie
484 Zespół Szkół nr 1 im. Władysława Orkana - Plac Słowackiego 13 Nowy Targ Małopolskie
485 Zespół Szkół nr 1 w Andrychowie - Starowiejska 22 a Andrychów Małopolskie
486 Zespół Szkół Nr 1 w Sokołowie Podlaskim - Marii Skłodowskiej-Curie 24 Sokołów Podlaski Mazowieckie
487 Zespół Szkół Nr 117 - Bema 76 Warszawa Mazowieckie
488 Zespół Szkół nr 12 w Gorzowie Wielkopolskim - Śląska 20 Gorzów Wielkopolski Lubuskie
489 Zespół Szkół nr 15 im Władysława IV - Jagiellońska 38 Warszawa Mazowieckie
490 Zespół Szkół nr 18 - Żeromskiego 81 Warszawa Mazowieckie
491 Zespół Szkół nr 2 - Aleja Wyzwolenia 34 Wałbrzych Dolnośląskie
492 Zespół Szkół nr 2 - Długa 10 Nowy Dwór Mazowiecki Mazowieckie
493 Zespół Szkół Nr 2 - Kościuszki 49 Wągrowiec Wielkopolskie
494 Zespół Szkół nr 2 - Warszawska 54 Nowy Dwór Gdański Pomorskie
495 Zespół Szkół Nr 2 im. 9. Pułku Strzelców Konnych - Wojska Polskiego 84 Grajewo Podlaskie
496 Zespół Szkół nr 2 im. Adama Mickiewicza w Chełmnie - Szkolna 14 Chełmno Kujawsko-pomorskie
497 Zespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Puławach - Jaworowa 1 Puławy Lubelskie
498 Zespół Szkół nr 2 w Pabianicach - Św. Jana 27 Pabianice Łódzkie
499 Zespół Szkół nr 2 w Stargardzie Szczecińskim - Osiedle Zachód B15a Stargard Szczeciński Zachodniopomorskie
500 Zespół Szkół nr 28 - Gen. Zajączka 7 Warszawa Mazowieckie
501 Zespół Szkół nr 3 - Słowackiego 7 Kraśnik Lubelskie
502 Zespół Szkół Nr 3 - Kościuszki 25 Wiskitki Mazowieckie
503 Zespół Szkół Nr 3 im. Jana Kochanowskiego w Wyszkowie - Jana Matejki 9 Wyszków Mazowieckie
504 Zespół Szkół Nr 3 im. Legionistów Miasta Pabianic - Gdańska 5 Pabianice Łódzkie
505 Zespół Szkół nr 3 im. prof. Oskara Langego w Szczecinie - Gen. J. Sowińskiego 1 Szczecin Zachodniopomorskie
506 Zespół Szkół Nr 3 im. Władysława Grabskiego w Kutnie - Kościuszki 24 Kutno Łódzkie
507 Zespół Szkół nr 3 im. Władysława Stanisława Reymonta w Łukowie - Międzyrzecka 70 Łuków Lubelskie
508 Zespół Szkół nr 4 - al. Bielska 100 Tychy Śląskie
509 Zespół Szkół Nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Dębicy - Strumskiego 1 Dębica Podkarpackie
510 Zespół Szkół Nr 4 w Jaśle - Sokoła 6 Jasło Podkarpackie
511 Zespół Szkół nr 40 - Objazdowa 3 Warszawa Mazowieckie
512 Zespół Szkół nr 5 w Korbielowie - Beskidzka 40 Korbielów Śląskie
513 Zespół Szkół nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego - Harcerska 12 Jastrzębie-Zdrój Śląskie
514 Zespół Szkół nr 9 w Bydgoszczy - Cicha 59 Bydgoszcz Kujawsko-pomorskie
515 Zespół Szkół nr. 2 im. Józefa Bema - Wójtowska 3 Milanówek Mazowieckie
516 Zespół Szkół nr1 im. Gen. Jose’ de San Martin w Sierpcu - Armii Krajowej 10 Sierpc Mazowieckie
517 Zespół Szkół Nr1 we Wrocławiu - Słubicka 29-33 Wrocław Dolnośląskie
518 Zespół Szkół nr3 - Sandomierska 2 Ostrowiec Świętokrzyski Świętokrzyskie
519 Zespół Szkół Ogólnokształcących - Staszica 5 Stalowa Wola Podkarpackie
520 Zespół Szkół Ogólnokształcących - S. Dubois 28 Opole Opolskie
521 Zespół Szkół Ogólnokształcących - Pocztowa 2 Elbląg Warmińsko-mazurskie
522 Zespół Szkół Ogólnokształcących - Jana III Sobieskiego 2 Nysa Opolskie
523 Zespół Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych w Lubsku - Chopina 10 Lubsko Lubuskie
524 Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych - al. Jana Pawła II 25 Jelenia Góra Dolnośląskie
525 Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Czeladzi - Grodziecka 29 Czeladź Śląskie
526 Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Miastku - Młodzieżowa 3 Miastko Pomorskie
527 Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych - Kolejowa 16 Gryfów Śląski Dolnośląskie
528 Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra Henryka Sucharskiego w Bolesławcu - Komuny Paryskiej 6 Bolesławiec Dolnośląskie
529 Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Henryka Sienkiewicza w Szydłowcu - Zamkowa 1 Szydłowiec Mazowieckie
530 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 - Gimnazjalna 2 Prudnik Opolskie
531 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Jana Długosza - Jana Długosza 5 Nowy Sącz Małopolskie
532 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu - Bukowska 16 Poznań Wielkopolskie
533 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Gorzowie Wielkopolskim - Puszkina 31 Gorzów Wielkopolski Lubuskie
534 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 - Mickiewicza 16 Tarnów Małopolskie
535 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 - Kopernika 16A Szczecin Zachodniopomorskie
536 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 Sportowe Liceum Ogólnokształcące - Słoneczna 2 Kwidzyn Pomorskie
537 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Gorzowie Wielkopolskim - Przemysłowa 22 Gorzów Wielkopolski Lubuskie
538 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Opolu - K. Pułaskiego 3 Opole Opolskie
539 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Toruniu - Kosynierów Kościuszkowskich 6 Toruń Kujawsko-pomorskie
540 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 - Orląt Śląskich 25 Gliwice Śląskie
541 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 - Tarasa Szewczenki 10 Legnica Dolnośląskie
542 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Toruniu - Warszawska 1/5 Toruń Kujawsko-pomorskie
543 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Zabrzu - Piłsudskiego 29 Zabrze Śląskie
544 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5; IV LO - Na Zaspę 31a Gdańsk Pomorskie
545 Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bystrzycy Kłodzkiej - ST.Sempołowskiej 13 Bystrzyca Kłodzka Dolnośląskie
546 Zespół Szkół Ogólnokształcących w Jaworznie - Towarowa 61 Jaworzno Śląskie
547 Zespół Szkół Ogólnokształcących w Wolsztynie - Poniatowskiego 7 Wolsztyn Wielkopolskie
548 Zespół Szkół Plastycznych im. Jacka Malczewskiego w Częstochowie - Pułaskiego 15 Częstochowa Śląskie
549 Zespół Szkół Plastycznych im. Józefa Brandta w Radomiu - Grzecznarowskiego 13 Radom Mazowieckie
550 Zespół Szkół Politechnicznych "ENERGETYK" - Al. Wyzwolenia 5 Wałbrzych Dolnośląskie
551 Zespół Szkół Politechnicznych im. Bohaterów Monte Cassino - Wojska Polskiego 1 Września Wielkopolskie
552 Zespół Szkół Politechnicznych w Głogowie - Plac Jana z Głogowa 7 Głogów Dolnośląskie
553 Zespół Szkół Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa - Brzozowa 5 Kraków Małopolskie
554 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych - Kolejowa 9 Biała Rawska Łódzkie
555 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych i Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 3 - Broniewskiego 16 Piotrków Trybunalski Łódzkie
556 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Adama Mickiewicza - Władysława Łokietka 2 Lubań Dolnośląskie
557 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Dezyderego Chłapowskiego w Witkowie - Warszawska 29 Witkowo Wielkopolskie
558 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II - Sikorskiego 15 Radzyń Podlaski Lubelskie
559 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II - Nadbrzeżna 3 Krynica-Zdrój Małopolskie
560 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Nojego w Czarnkowie - Chodzieska 29 Czarnków Wielkopolskie
561 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Marii Konopnickiej - Biedrzychowice 20 Olszyna Dolnośląskie
562 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Marii Skłodowskiej - Curie - Wojska Polskiego 67/69 Oleśnica Dolnośląskie
563 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Białobrzegach - Żeromskiego 86 Białobrzegi Mazowieckie
564 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Władysława Reymonta w Bierutowie - Plac Kościelny 2 Bierutów Dolnośląskie
565 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 - Szczecińska 60 Słupsk Pomorskie
566 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 1 im. Hipolita Cegielskiego w Pile - Ceglana 4 Piła Wielkopolskie
567 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. prof. Wacława Żenczykowskiego - Bohaterów Getta 6 Kłodzko Dolnośląskie
568 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Barlinku - Szosowa 2 Barlinek Zachodniopomorskie
569 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Końskich - Staszica 5 Końskie Świętokrzyskie
570 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tomaszowie Mazowieckim - Św. Antoniego 29 Tomaszów Mazowiecki Łódzkie
571 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 - Rzemieślnicza 6 Kalisz Wielkopolskie
572 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 - Aleja Legionów 4 Kielce Świętokrzyskie
573 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 - Dmowskiego 38 Piotrków Trybunalski Łódzkie
574 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 Centrum Kształcenia Ustawicznego - Byczyńska 7 Kluczbork Opolskie
575 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 CKP w Garwolinie - II Armii Wojska Polskiego 20 Garwolin Mazowieckie
576 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Hetmana Stefana Czarnieckiego - Koniecpolska 40 Włoszczowa Świętokrzyskie
577 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Karola F. Libelta - Plac Jana Pawła II 5 Krotoszyn Wielkopolskie
578 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego im. Tadeusza Kościuszki w Łowiczu - Blich 10 Łowicz Łódzkie
579 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Barlinku - Jeziorna 8 Barlinek Zachodniopomorskie
580 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jaworznie - Inwalidów Wojennych 16 Jaworzno Śląskie
581 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Oławie, Technikum Nr 2 - 3 Maja 18e Oława Dolnośląskie
582 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 - Dworcowa 5 Wejherowo Pomorskie
583 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Armii Krajowej - Zamoyskiego 62 Zamość Lubelskie
584 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Tarnobrzegu - Św. Barbary 1B Tarnobrzeg Podkarpackie
585 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 im. Jadwigi Markowej - Planty Kowalskiego 3 Ruda Śląska Śląskie
586 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Krośnie - Rzeszowska 10 Krosno Podkarpackie
587 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 9 im. KEN w Łodzi - al. Politechniki 38 Łódź Łódzkie
588 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Czarnem - Leśna 2 Czarne Pomorskie
589 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Drezdenku - Konopnickiej 2 Drezdenko Lubuskie
590 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Iłowej - Pałacowa 1 Iłowa Lubuskie
591 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Koźminie Wielkopolskim - Zamkowa 1 Koźmin Wielkopolski Wielkopolskie
592 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Międzyborzu - Wrocławska 2 Międzybórz Dolnośląskie
593 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Niemcach - Różana 8 Niemce Lubelskie
594 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sycowie - Daszyńskiego 42 Syców Dolnośląskie
595 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Żaganiu - Gimnazjalna 13 Żagań Lubuskie
596 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Żółkiewce - Zaburze 46 Żółkiewka Lubelskie
597 Zespół Szkół Powiatowych w Baranowie - ul. Niepodległości 27 Baranowo Mazowieckie
598 Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego - Krakowska 20 Grodków Opolskie
599 Zespół Szkół Rolniczych CKP w Białymstoku - ks. St. Suchowolca 26 Białystok Podlaskie
600 Zespół Szkół Rolniczych i Technicznych w Powodowie - Powodowo Wolsztyn Wielkopolskie
601 Zespół Szkół Rolniczych im. Wincentego Witosa w Zarzeczu - Zarzecze 1 Zarzecze Podkarpackie
602 Zespół Szkół Rzemiosł Artystycznych im.Stanisława Wyspiańskiego w Jeleniej Górze - Cieplicka 34 Jelenia Góra Dolnośląskie
603 Zespół Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości im. Jana Kilińskiego - Chopina 28 Lublin Lubelskie
604 Zespół Szkół Salezjańskich w Krakowie - os. Piastów 34 Kraków Małopolskie
605 Zespół Szkół Samochodowych i Licealnych nr 1 - Szczęśliwicka 56 Warszawa Mazowieckie
606 Zespół Szkół Samochodowych im. Tadeusza Kościuszki we Włocławku - Leśna 1a Włocławek Kujawsko-pomorskie
607 Zespół Szkół Sióstr Urszulanek SJK - Św. U. Ledóchowskiej 2 Pniewy Wielkopolskie
608 Zespół Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Słupsku - Banacha 10 Słupsk Pomorskie
609 Zespół Szkół Sportowych i  Ogólnokształcących im. Janusza Kusocińskiego, XII LO - Subisława 22 Gdańsk Pomorskie
610 Zespół Szkół Spożywczych, Chemicznych i Ogólnokształcących - Kraszewskiego 3 Jarosław Podkarpackie
611 Zespół Szkół Techniczno - Usługowych w Trzebini - Gwarków 3 Trzebinia Małopolskie
612 Zespół Szkół Techniczno-Elektronicznych - Częstochowska 99-105 Kalisz Wielkopolskie
613 Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych - Rycerska 2 Elbląg Warmińsko-mazurskie
614 Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych - Chorzowska 5 Gliwice Śląskie
615 Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego - al. Politechniki 37 Łódź Łódzkie
616 Zespół Szkół Techniczno-Zawodowych im. inż. Czesława Nowaka w Radzyminie - Al. Jana Pawła II 18 Radzymin Mazowieckie
617 Zespół Szkół Technicznych - Parkowa 1 Tczew Pomorskie
618 Zespół Szkół Technicznych - Pszowska 92 Wodzisław Śląski Śląskie
619 Zespół Szkół Technicznych - ul. Złota 144A Kalisz Wielkopolskie
620 Zespół Szkół Technicznych - Graniczna 2 Chełm Lubelskie
621 Zespół Szkół Technicznych - Jana Pawła II 126/130 Częstochowa Śląskie
622 Zespół Szkół Technicznych - Staszica 30 Jasło Podkarpackie
623 Zespół Szkół Technicznych - Rybnicka 44 Mikołów Śląskie
624 Zespół Szkół Technicznych - Kościuszki 5 Rybnik Śląskie
625 Zespół Szkół Technicznych i Licealnych - Przemysłowa 21 Piechowice Dolnośląskie
626 Zespół Szkół Technicznych i Licealnych - Pomorska 7 Żagań Lubuskie
627 Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących - Warszawska 35 Gliwice Śląskie
628 Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących - Frycza-Modrzewskiego 5 Bytom Śląskie
629 Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Jana Pawła II - Z. Augusta 8 Limanowa Małopolskie
630 Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. K. Gzowskiego - J. Hallera 6 Opole Opolskie
631 Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Żeromskiego - al. Niepodległości 16/18 Częstochowa Śląskie
632 Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 1 im. Wojciecha Korfantego - Sportowa 23 Chorzów Śląskie
633 Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 3 im. Edwarda Abramowskiego - Harcerzy Września 1939 r nr 2 Katowice Śląskie
634 Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Gorzowie Wielkopolskim - Czereśniowa 4e Gorzów Wielkopolski Lubuskie
635 Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu - Św. Ducha 1 Jarosław Podkarpackie
636 Zespół Szkół Technicznych Im. Bohaterów Września 1939 r. w Kolbuszowej - Janka Bytnara 2 Kolbuszowa Podkarpackie
637 Zespół Szkół Technicznych im. E. Kwiatkowskiego - Matuszczaka 7 Rzeszów Podkarpackie
638 Zespół Szkół Technicznych im. gen. prof. Sylwestra Kaliskiego - Milewskiego 3B Turek Wielkopolskie
639 Zespół Szkół Technicznych im. Marii Skłodowskiej-Curie - Wojska Polskiego 7 Puławy Lubelskie
640 Zespół Szkół Technicznych im. W.St. Reymonta - Długa 130 Czartajew Podlaskie
641 Zespół Szkół Technicznych w Lipnie - Okrzei 3 Lipno Kujawsko-pomorskie
642 Zespół Szkół Technicznych w Mielcu - Kazimierza Jagiellończyka 3 Mielec Podkarpackie
643 Zespół Szkół Technicznych w Międzychodzie - św. Jana Pawła II 6A Międzychód Wielkopolskie
644 Zespół Szkół Technicznych w Słupsku - Szymanowskiego 5 Słupsk Pomorskie
645 Zespół Szkół Technicznych w Ustroniu - 3 Maja 15 Ustroń Śląskie
646 Zespół Szkół w Głuchołazach - Kolonia Kaszubska 2 Głuchołazy Opolskie
647 Zespół Szkół w Rabce - Zdroju - Kościuszki 9 Rabka Zdrój Małopolskie
648 Zespół Szkół w Sieniawie - Rynek 4 Sieniawa Podkarpackie
649 Zespół Szkół w Sokółce LO im. Mikołaja Kopernika - Mickiewicza 11 Sokółka Podlaskie
650 Zespół Szkół w Strzegomiu - Krótka 6 Strzegom Dolnośląskie
651 Zespół Szkół Zawodowych - Wrocławska 17 Ząbkowice Śląskie Dolnośląskie
652 Zespół Szkół Zawodowych - Grunwaldzka 49 Kurzętnik Warmińsko-mazurskie
653 Zespół Szkół Zawodowych CKU w Ornecie - 1-go Maja 20 Orneta Warmińsko-mazurskie
654 Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących im. I Brygady Pancernej im. Bohaterów Westerplatte - Wzgórze Wolności 3 Kartuzy Pomorskie
655 Zespół Szkół Zawodowych im. Jana Ruszkowskiego - Al. Tysiąclecia 12 Pułtusk Mazowieckie
656 Zespół Szkół Zawodowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Dynowie - Polna 3 Dynów Podkarpackie
657 Zespół Szkół Zawodowych im. Stefana Bobrowskiego w Rawiczu - Gen. J. Hallera 12 Rawicz Wielkopolskie
658 Zespół Szkół Zawodowych im. św. Jadwigi Królowej - Kazimierza Wielkiego 11 Biecz Małopolskie
659 Zespół Szkół Zawodowych nr 1 - Górska 39 Nowy Dwór Mazowiecki Mazowieckie
660 Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 - Żytnia 5 Ryki Lubelskie
661 Zespół Szkół Zawodowych nr 1 i II Liceum Ogólnokształcące - Modrzewskiego 24 Włodawa Lubelskie
662 Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego w Bychawie - Reymonta 4b Bychawa Lubelskie
663 Zespół Szkół Zawodowych nr 2 im. Powstańców Warszawy - Gen. K. Sosnkowskiego 43 Mińsk Mazowiecki Mazowieckie
664 Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 im.5 Pułku Ułanów Zasławskich w Ostrołęce - Batalionu Czwartaków 4 Ostrołęka Mazowieckie
665 Zespół Szkół Zawodowych nr 6 im.Joachima Lelewela - Działyńskich 4/5 Poznań Wielkopolskie
666 Zespół Szkół Zawodowych Nr3 - Działkowa 10 Skierniewice Łódzkie
667 Zespół Szkół Zawodowych w Brodnicy - Mazurska 28 Brodnica Kujawsko-pomorskie
668 Zespół Szkół Zawodowych w Brzegu Dolnym - 1-go Maja 1a Brzeg Dolny Dolnośląskie
669 Zespół Szkół Żeglugi Śródlądowej - Bohaterów Westerplatte 1 Kędzierzyn-Koźle Opolskie
670 ZS Centrum Kształcenia Rolniczego - Studzieniec Studzieniec Mazowieckie
671 ZS im. Jadwigi Grodzkiej - Al. JP II 1 Łęczyca Łódzkie
672 ZS Nr 4 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego - Szczęśliwicka 46 Warszawa Mazowieckie
673 ZS nr 6 - Piłsudskiego 10 Tychy Śląskie
674 ZS nr10 im. S.Staszica - Perzyńskiego 10 Warszawa Mazowieckie
675 ZS Ogólnokształcących nr 1 I LO - Kasprowicza 11 Racibórz Śląskie
676 ZS Ponadgimnazjalnych - Mazowiecka 25 Przasnysz Mazowieckie
677 ZS Ponadgimnazjalnych COGITO Technikum NR 1 im. Z.Herberta - Matejki 5 Siemianowice Śląskie Śląskie
678 ZS Ponadgimnazjalnych im. AK Obwodu "Głuszec" - Piotra Skargi 12 Grójec Mazowieckie
679 ZS Rolniczych - Parkowa Wola Osowińska Lubelskie
680 ZS Technicznych i Ogólnokształcących z oddz. Integracyjnymi im. S.Staszica - Sienkiewicza 57 Białystok Podlaskie
681 ZSO nr 2 im. G.Morcinka - Jankowskiego 22 Ruda Śląska Śląskie
682 ZSP im. Wincentego Witosa - Czerska 1 Jasieniec Mazowieckie


Drogi użytkowniku
Przechodząc do serwisu poprzez kliknięcie odnośnika „Zgadzam się” wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych.
Pliki cookies
Gdy korzystasz z naszych serwisów, gromadzimy informacje o Twojej wizycie i sposobie poruszania się w naszych serwisach. W tym celu stosujemy pliki cookies. Plik cookies zawiera dane informatyczne, które są umieszczone w Twoim urządzeniu końcowym - przeglądarce internetowej, z której korzystasz.
Pliki cookies używane w naszych serwisach wykorzystywane są między innymi do bieżącej optymalizacji serwisów oraz ułatwiania Twojego z nich korzystania. Niektóre funkcjonalności dostępne w naszych serwisach mogą nie działać, jeżeli nie wyrazisz zgody na instalowanie plików cookies.
Instalowanie plików cookies lub uzyskiwanie do nich dostępu nie powoduje zmian w Twoim urządzeniu ani w oprogramowaniu zainstalowanym na tym urządzeniu.
Stosujemy dwa rodzaje plików cookies: sesyjne i trwałe. Pliki sesyjne wygasają po zakończonej sesji, której czas trwania i dokładne parametry wygaśnięcia określa używana przez Ciebie przeglądarka internetowa oraz nasze systemy analityczne. Trwałe pliki cookies nie są kasowane w momencie zamknięcia okna przeglądarki, głównie po to, by informacje o dokonanych wyborach nie zostały utracone. Pliki cookies aktywne długookresowo wykorzystywane są, aby pomóc nam wspierać komfort korzystania z naszych serwisów, w zależności od tego czy dochodzi do nowych, czy do ponownych odwiedzin serwisu.

Do czego wykorzystujemy pliki cookies?
Pliki cookies wykorzystywane są w celach statystycznych oraz aby usprawnić działanie serwisów i zwiększyć komfort z nich korzystania, m.in:

  • pozwalają sprawdzić jak często odwiedzane są poszczególne strony serwisów - dane te wykorzystujemy do optymalizacji serwisów pod kątem odwiedzających;
  • umożliwiają rozpoznanie rodzaju Twojego urządzenia, dzięki czemu możemy lepiej dopasować sposób i format prezentowania treści oraz funkcjonalności serwisów;
  • poprawiają wydajność i efektywność serwisów dla korzystających.

W jaki sposób możesz nie wyrazić zgody na instalowanie plików cookies za pomocą ustawień przeglądarki?
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były instalowane na Twoim urządzeniu, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki w zakresie instalowania plików cookies. W każdej chwili możesz też usunąć z pamięci swojego urządzenia pliki cookies zapisane w trakcie przeglądania naszych serwisów. Pamiętaj jednak, że ograniczenia w stosowaniu plików cookies mogą utrudnić lub uniemożliwić korzystanie z tych serwisów.
Wykorzystywane narzędzia firm trzecich
Niektóre pliki cookies są tworzone przez podmiot, z usług których korzystamy, np.

  • Google Inc.

W naszych serwisach wykorzystujemy narzędzie Google Analytics do analizy ruchu na stronie internetowej oraz aktywności dotyczących jej przeglądania. Wykorzystujemy je w szczególności do celów statystycznych, aby sprawdzić jak często odwiedzane są poszczególne serwisy. Dane te wykorzystujemy również do optymalizacji i rozwoju serwisów. Więcej informacji na temat narzędzia Google Analytics znajdziesz na stronie:  https://policies.google.com/technologies/cookies

  • Facebook

Więcej informacji o zasadach plików cookies możesz znaleźć na:
https://pl-pl.facebook.com/policies/cookies/     

  • Twitter

Więcej informacji o zasadach plików cookies możesz znaleźć na:
https://help.twitter.com/en/rules-and-policies/twitter-cookies

  • Youtube

Więcej informacji o zasadach plików cookies możesz znaleźć na:
https://policies.google.com/privacy?hl=pl&gl=pl

 

Wyrażam zgodę na podstawowe oraz funkcjonalne cookies.
Podstawowe cookies są niezbędne aby strona mogła działać prawidłowo.
Cookies funkcjonalne wykorzystujemy do analizowania wizyt na stronie internetowej. Pomoże nam to zrozumieć, jak często odwiedzane są poszczególne serwisy oraz pozwoli optymalizować i rozwijać stronę. ZGADZAM SIĘ